Euroleague

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Euroleague

Postitus Postitas Sten »

TDK kirjutas:Ei ma ei vingunud millegi üle, lihtsalt enamus Vazquezi koppasid olid teisel pool korviall vead, muud midagi.
Lause teine pool jäi segaseks aga ma ei usu, et Vazquesi kopad ikka nii vead ka olid. Tipptasemel kohtunikud olid.

Tore, et eurotiitel vähemalt korvpallis tuli Barcelonale. Nüüd tuleb kodused liigad nii jalgpallis kui korvpallis kinni panna. Ehk järgmine aasta tuleb kuldne duubel.
Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Euroleague

Postitus Postitas TDK »

Pidasin silmas seda, et tundus, et osad samasugused kopad Olyl vilistati vigadeks, aga see-selleks, parim võitis, selgelt olid üle ikka. Barca mängis meeskondlikult.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Euroleague

Postitus Postitas Alex »

F 'Fouri MVP: Navarro
Finals Top 5


ah ja. Cska võit Partizani üle võtab vanduma..
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Euroleague

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/eur ... d=30982171" onclick="window.open(this.href);return false;

Baby Shaqi tahaks küll NBA-s näha :popcorn:

Millegipärast siiski kardan, et valib mõne Euroopa klubi, kust suurem pakkumine tehakse :?
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Euroleague

Postitus Postitas Mr. Aff »

Dragic-Teodosic vastasseisu tahaks näha suvisel MMil. Tõenäoliselt Phoenixi pingipoiss näitab Euroliiga fake MVPle koha kätte.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Euroleague

Postitus Postitas Genuin »

Mr. Aff kirjutas:Dragic-Teodosic vastasseisu tahaks näha suvisel MMil. Tõenäoliselt Phoenixi pingipoiss näitab Euroliiga fake MVPle koha kätte.
Anyways, loodan et hoopis Teodosic näitab Goran Tragicile aka Babyface'ile aka ülimalt ebameeldivale mängijale (kolmas peale Bron Broni ja Garnetti), kuidas asjad siin kossumaailmas käivad.
Sloveenia kossukoondis oleks temata muidugi lahedaim koondis üldse, keda on võimalik Vanast Maailmast välja panna (Nachbar, vennad Lorbekud, Golemac, Jaka Lakovic ja muidugi ka Lakersi meeletu viskemasin The Machine).
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: Euroleague

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Genuin kirjutas:Anyways, loodan et hoopis Teodosic näitab Goran Tragicile aka Babyface'ile aka ülimalt ebameeldivale mängijale (kolmas peale Bron Broni ja Garnetti), kuidas asjad siin kossumaailmas käivad.
Sloveenia kossukoondis oleks temata muidugi lahedaim koondis üldse, keda on võimalik Vanast Maailmast välja panna (Nachbar, vennad Lorbekud, Golemac, Jaka Lakovic ja muidugi ka Lakersi meeletu viskemasin The Machine).
Elame näeme kes kelle paika paneb...
Dragic kirjutatakse D'ga
Ah ja, tahaks teada millega ta sulle siis nii ebameeldivaks muutunud on?
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Euroleague

Postitus Postitas Genuin »

Kaitsefänn kirjutas:Elame näeme kes kelle paika paneb...
Dragic kirjutatakse D'ga
Ah ja, tahaks teada millega ta sulle siis nii ebameeldivaks muutunud on?
Kasutades Eesti Rahva Isa Andres Sõbra kõnekasutust, siis Teodosic on tead kõva vana, mõistad sa. See MVP asi oli nagu ta oli, aga siiski.
Jah, Dragic kirjutatakse D'ga, mõtlesin et kasutan ülinaljakat sõnamängu ja asendan D T'ga. Tragic noh, isegi kui sa paberitega inglise filoloog pole, saad vast aru. Teine kord siis tean, lisan portsu jutumärke ja smailisid juurde.
Jah, Dragic mulle ei meeldi. Ma ei tea, kas sa oled Sunsi poolehoidja või mitte, äkki solvasin sind selles mõttes. Tema puhul on tegu selliste teguritega, mis võivad tunduda pisiasjadena. Näiteks ei meeldi mulle ta nägu. Teiseks mängib, ta just Sunsis, mis pole just mu lemmikute hulka kuuluv klubi. Viimase piisa karikasse tilgutas ta eelmisel nädalal, hävitades 3.mängus viimasel veerandajal Spursi, mis on mu üks kahest lemmikklubist. Ma ei oska ausalt adekvaatsemalt selgitust sellele anda, miks ta mulle ei meeldi. Lihtsalt ongi nii ja kõik.
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: Euroleague

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Genuin kirjutas:
Kaitsefänn kirjutas:Elame näeme kes kelle paika paneb...
Dragic kirjutatakse D'ga
Ah ja, tahaks teada millega ta sulle siis nii ebameeldivaks muutunud on?
Kasutades Eesti Rahva Isa Andres Sõbra kõnekasutust, siis Teodosic on tead kõva vana, mõistad sa. See MVP asi oli nagu ta oli, aga siiski.
Jah, Dragic kirjutatakse D'ga, mõtlesin et kasutan ülinaljakat sõnamängu ja asendan D T'ga. Tragic noh, isegi kui sa paberitega inglise filoloog pole, saad vast aru. Teine kord siis tean, lisan portsu jutumärke ja smailisid juurde.
Jah, Dragic mulle ei meeldi. Ma ei tea, kas sa oled Sunsi poolehoidja või mitte, äkki solvasin sind selles mõttes. Tema puhul on tegu selliste teguritega, mis võivad tunduda pisiasjadena. Näiteks ei meeldi mulle ta nägu. Teiseks mängib, ta just Sunsis, mis pole just mu lemmikute hulka kuuluv klubi. Viimase piisa karikasse tilgutas ta eelmisel nädalal, hävitades 3.mängus viimasel veerandajal Spursi, mis on mu üks kahest lemmikklubist. Ma ei oska ausalt adekvaatsemalt selgitust sellele anda, miks ta mulle ei meeldi. Lihtsalt ongi nii ja kõik.
OK srry ei tulnudki selle Tragici nalja peale :wink: Muidu olen jah Sunsi fänn, aga mind sa isiklikult ei solvanud küll.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Euroleague

Postitus Postitas Alex »

Normaalne.
Korvpalli Euroliiga tänavune suurüllataja Belgradi Partizan peab hankima kordades rohkem finantse, et meeskonda koos hoida. Hooajal kõige enam silma paistnud mängijate turuväärtus tõusis ekspertide hinnagul rohkem kui kümme korda.
Serbia ajalehes Blic avaldatud info kohaselt kergitas oma turuväärtust üle kümne korra 211cm pikk keskmängija Aleksandar Maric. Tänavu oli mehe palganumber 180 000 eurot, järgmiseks hooajaks tuleb 25-aastase serblase palkamiseks lauale käia juba 2 miljonit eurot.
20-aastase Jan Vesely väärtus tõusis eksperthinnangu kohaselt 200 000 eurolt samuti 2 miljoni peale.
Suure palgatõusu peaks lõppenud hooaeg kaasa tooma ka Partizani kahele ameeriklasele. 183cm pikk mängujuht Bo McCalebb peaks senise 175 000 euro asemel teenima 1,15 miljonit eurot ja Lawrence Roberts senise 275 000 euro asemel 1,1 miljonit.
Pöhimõtteliselt iga aastane teema. Sügisel alustatakse taas uute nägudega.
Vesely jätkab ühe hooaja veel euroopas nagu ka McCalebb, kes loobus NBA suve liigast. Marici ja co saatusega pole kursis.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Euroleague

Postitus Postitas jyrgen »

ootan juba järgmise aasta satsi. See aasta oli ka neid tähelende metsikult. Kahju, aga et nad neilt kohe käest ära võetakse.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas marxx762 »

See ongi see partizani fenomen minuarust, et alati korjatakse sealt aastaga tõusnud tähed, ning uuel aastal alustatakse jälle uute noortega, kes on sama ambitsioonikad nagu eelmisedki.Partizan on ikka jube hüppelaud serbia ja balkani poistele.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Euroleague

Postitus Postitas Alex »

Rytas alustas juba tegevust järgmise hooaja suhtes:
Brad Newley should continue his career in Lithuania with Lietuvos Rytas. The Australian player left Besiktas few weeks ago due to the lack of payments, but was obliged by FIBA to return to the Turkish team where he finished the season in playoff semifinal.
Newley, Australian, in the season averaged 17.6ppg in TBL and 13.3ppg in Eurocup with Besiktas.
The two parts agreed on a two year deal.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas marxx762 »

Terrell Mcintyret (Siena) seostatakse Barcelonaga seoses Jaka Lakovici lahkumisega sealt.

Lisaks sellele on üsna kuum teema Rudy Fernandez, kellele pakutakse samuti lepingut üsna krõbeda summaga.

Samuti on Barca soovi avaldanud palgata enda ridadesse Bo MacCalebbi.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Euroleague

Postitus Postitas Chemic »

marxx762 kirjutas:Terrell Mcintyret (Siena) seostatakse Barcelonaga seoses Jaka Lakovici lahkumisega sealt.

Lisaks sellele on üsna kuum teema Rudy Fernandez, kellele pakutakse samuti lepingut üsna krõbeda summaga.

Samuti on Barca soovi avaldanud palgata enda ridadesse Bo MacCalebbi.
Ma loodan, et Terrel jääb Siena-se edasi. Minujaoks on Mcintyre parim mängija euroleague-s ja ma naudin neid mänge mida ta Siena eest mängib.
Vasta