Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vabakutseline »

Huvitav, tsentrid on võetud TTÜ-st kes jäi EMV nelijandaks ja esimeses pronksiseeria esimeses mängus ei suutnud veenvalt üle mängida Veskit ja vigastusega võitlevat Owensit... samas kui Allingu suutis seda päris veenvalt teha. Ei tea kas Sokk loodab selle peale, et keegi kolmest B-koondise tsentrist suudab end A-koondise juurde võidelda, et ainult kaks tsentrit treeninglaagrisse kutsus(Madis Saarmets peaks olema veidi nõrgem). Üllatav, et Hallik välja jäeti, näitas hooaja lõikes ju päris ilusaid esitusi.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Halliku suhtes siiski ei tea, tundub, et ta pole vigastusest täielikult paranenud ja oli juttu, et mõned mehed peavad enne arstlikus kontrollis käima. See võib kehtida ka Riisi kohta.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas plix18 »

Kus on Timmu ja Allingu?
Nr 5 kohapeal on seis niigi nutune ja nüüd tuleb välja et ainuke mees kes tsentri mõõdu enam-vähem välja annab jääb koondisest välja.
Timmu kohapealt ma tahaks küll Soku kommentaari kuulda.Noor mees ju,võiks vähemalt võimaluse anda.Mina küll ei usu et ta kodanik Tammest kehvem oleks.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alex »

plix18 kirjutas:Kus on Timmu ja Allingu?
Nr 5 kohapeal on seis niigi nutune ja nüüd tuleb välja et ainuke mees kes tsentri mõõdu enam-vähem välja annab jääb koondisest välja.
Timmu kohapealt ma tahaks küll Soku kommentaari kuulda.Noor mees ju,võiks vähemalt võimaluse anda.Mina küll ei usu et ta kodanik Tammest kehvem oleks.
Ah, jäta Vallo rahule. Tal piisavalt vanust ja vaja tervist hoida, et end vähemalt klubi tasemel välja vedada ning, mis Timmuse puutub, siis Tiit teab paremini milline ta poisi olukord on.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Korx300 »

No ma ei tea, olles Vallo mänge näinud see hooaeg, sis minu arvates on ta teinud ühe väga hea hooaja.

Riis, Allingu, Saage, Timmu, Hallik, Doronin - Miks neid mehi ei ole? Neile kes ütlevad, et Doronin on mõtetu mees, siis minu arvates p-o oli ta ikka väga vajalik mees Rockile.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas väike-tamma »

plix18 kirjutas:Kus on Timmu ja Allingu?
Nr 5 kohapeal on seis niigi nutune ja nüüd tuleb välja et ainuke mees kes tsentri mõõdu enam-vähem välja annab jääb koondisest välja.
Timmu kohapealt ma tahaks küll Soku kommentaari kuulda.Noor mees ju,võiks vähemalt võimaluse anda.Mina küll ei usu et ta kodanik Tammest kehvem oleks.
Timmuga on selline asi et ta ise loobus sellest kohast kuna tahab suvel füüsilist trenni teha. Sest olgem ausad. Tema läbimurre see aasta jäi füüsise taha
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas julki »

Korx300 kirjutas:No ma ei tea, olles Vallo mänge näinud see hooaeg, sis minu arvates on ta teinud ühe väga hea hooaja.

Riis, Allingu, Saage, Timmu, Hallik, Doronin - Miks neid mehi ei ole? Neile kes ütlevad, et Doronin on mõtetu mees, siis minu arvates p-o oli ta ikka väga vajalik mees Rockile.
Mis sa tahad et koondises oleks 20 tüüpi vä ?
Et kõik kes mängivad KMLis peaksid koondisesse saama ??
Kõik sinu poolt tahetud meestest on hetke nimekirjas paremad mehed.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kasutaja123 »

Hähh, värskest Eesti meistermeeskonnast ainult 2 meest, samas kui Kalevist on neli meest ...
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas plix18 »

kasutaja123 kirjutas:Hähh, värskest Eesti meistermeeskonnast ainult 2 meest, samas kui Kalevist on neli meest ...
3 meest:Leppik,Eichfuss ja Talts.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas #7 »

Ei saa igat ' sümpaatset ' venda koondisesse võtta ju. Kokku on vaja 12 venda. Väga õiged valikud minu arust.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kasutaja123 »

plix18 kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:Hähh, värskest Eesti meistermeeskonnast ainult 2 meest, samas kui Kalevist on neli meest ...
3 meest:Leppik,Eichfuss ja Talts.
Ai on jahh, vaatasin valesti :oops:
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alex »

Õige valk tal tehtud. A-Koondise meestest võivad ainult Timo ja Silver oma koha pärast väriseda. B-Koondise poiss Klementsov on tükk maad efektiivsem, kui Timo ja Leppiku kohta ei hakka üldse sõna võtma.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

B-koondisest ei näe küll kedagi, kes suudaks sellest nimekirjast kellegi välja süüa. Kahe väljajääja koha peale on Leppik ja Eichfuss kõige tõsisemad pretendendid, kui just Kriisa ei otsusta loobuda.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kivipallur »

Päris asjalik valik Soku poolt. Polegi nagu millegi üle nuriseda.
Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas zero0 »

Ei mõista, miks Allingu välja jäeti, oleks kindlasti asjalikum mees kui Makke. Kurb küll, mees tegi väga hea hooaja!
Vasta