Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

:D
Ma pakun välja, et vabalt võib juhtuda, et A-koondisesse ei saa keegi nimetatutest. Veskit ja Montyt on vaja pigem Taltsile ja Toomele sparringupartneriks. Shooteritega on üldiselt kehvasti, seepärast ehk ka Saks. Kurbas kandideerib ilmselt SG peale, tema võib ehk neist kõige rohkem lõppnimekirja pääseda. Kitsing on A-koondise jaoks veel liiga krobeline. Kõigepealt peaks ta tegema ühe korraliku MV/BBL hooaja.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vabakutseline »

plix18 kirjutas:Mida kuradit sellest Veskist hoitakse?
Ainuke asi mis mehel on, on 2.14 pikkus aga see ei tohiks küll piisav põhjus olla tema A-koondise kanditaadiks nimetamisel.
Kui siiamaani pole ükski treener (tal neid karjääri jooksul mitmeid olnud) suutnud teda mängima panna ei õnnestu see ka edaspidi.
Ülejäänud valikutega võib isegi rahule jääda.
Saks ja Kurbas näitasid minu meelest eile päris head mängu.
Kitsingu mitte nimetamine tekitab aga küsimusi.Mees oli mõlemas mängus resutatiivseim ja tahtmist mängida oli küllaga.Huvitav mida nagu mees veel oleks pidanud tegema et A-koondise kanditaatide hulka saada?
Veski näitas eilses mängus, et suudab mängida küll, kuigi vastas oli Rootsi U20 koondis. Kui sa arvad, et ta nimetati kanditaatide hulka vaid tema pikkuse pärast siis peab sul tema vastu ikka mingi eriline viha olema. Kui Sokk ta kanditaadiks nimetas siis järelikult peavad Veskil ka oskused olemas olema.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Sten »

Kitsingu jaoks ei jätku mänguaega. Keerles, Talts ja Saks on temast kindlalt paremad ja kogenumad.
Pilt
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas plix18 »

Sten kirjutas:Kitsingu jaoks ei jätku mänguaega. Keerles, Talts ja Saks on temast kindlalt paremad ja kogenumad.
Probleem ei ole selles et talle ei jätkuks mänguaega!
Praegu ei anta talle isegi võimalust endale mänguaeg välja võidelda.
Nr 4 peal on hetkel Talts ja Keerles.Talts hakkab tõenäoliselt mängima nr 5 koha peal.
Järgi jääb Keerles ja B-koondisest Saks.Pole just palju mehi.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kivipallur »

plix18 kirjutas:
Sten kirjutas:Kitsingu jaoks ei jätku mänguaega. Keerles, Talts ja Saks on temast kindlalt paremad ja kogenumad.
Probleem ei ole selles et talle ei jätkuks mänguaega!
Praegu ei anta talle isegi võimalust endale mänguaeg välja võidelda.
Nr 4 peal on hetkel Talts ja Keerles.Talts hakkab tõenäoliselt mängima nr 5 koha peal.
Järgi jääb Keerles ja B-koondisest Saks.Pole just palju mehi.
Kanguri oled ära unustanud...Tõesti arvad ,et ta mängiks nii Keerlese ,Kanguri ,Taltsi(tõenäoliselt mängi ka nr.4 peal ) kui ka Vene üle(pluss siis veel Saks) ? Kõik eelnevad mängijad võivad mängida nr.4 peal. Mina igaljuhul usaldan Tiit Sokku ja kui ta arvab ,et Kitsingul pole A koondisesse praegu veel asja ,siis vast see ka on nii.
Pilt
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas plix18 »

Kivipallur kirjutas:
plix18 kirjutas:
Sten kirjutas:Kitsingu jaoks ei jätku mänguaega. Keerles, Talts ja Saks on temast kindlalt paremad ja kogenumad.
Probleem ei ole selles et talle ei jätkuks mänguaega!
Praegu ei anta talle isegi võimalust endale mänguaeg välja võidelda.
Nr 4 peal on hetkel Talts ja Keerles.Talts hakkab tõenäoliselt mängima nr 5 koha peal.
Järgi jääb Keerles ja B-koondisest Saks.Pole just palju mehi.
Kanguri oled ära unustanud...Tõesti arvad ,et ta mängiks nii Keerlese ,Kanguri ,Taltsi(tõenäoliselt mängi ka nr.4 peal ) kui ka Vene üle(pluss siis veel Saks) ? Kõik eelnevad mängijad võivad mängida nr.4 peal. Mina igaljuhul usaldan Tiit Sokku ja kui ta arvab ,et Kitsingul pole A koondisesse praegu veel asja ,siis vast see ka on nii.
Ma ei rääkinud kellegi üle mängimisest.
Ma rääkisin võimalusest osaleda koondise laagris.
Aga kas Kurbas mängiks üle Kanguri,Vene ja Eichfussi?
Või Tamm Kriisa ja Sokku?
Mina usaldasin ka Tiit Sokku,paraku sai see usaldus otsa hetkel kui ma teada sain et Veski on taas koondise kanditaatide hulka arvatud.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kivipallur »

Sa algul rääkisid ,et Kitsingul on ees ainult Keerles ja Saks...Aga kas teda on mõtet võtta koondise laagrisse ,kui tal on seal nii palju mängijaid ees ja mängudes talle minuteid ei jaguks? Siis võiks juba treenimise mõttes kõik B-koondise mängijad laagrisse võtta ...
Ja muidu Kurbas ei mängi sinu nimatud mängijatega samat positsiooni.
Ja Tamm ei jää oma tasemelt nii palju Kriisale ja Sokule alla kui Kitsing Kangurile ja Taltsile.
Pilt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Oh õudus, Veski..
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Mis on Veski mängis B-koondise eest jumala hästi...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma ka ei sa aru ka sellest kriitikast, et miks Veski võeti? pole ju Soku süü, et A-koondise nimekirjas pole mitte ühtegi puhast tsentrit kui mitte päris sel tasemel ja varsti 30-seks saav Makke välja jätta. Näiteks Veski võimalused A-koondisse saada on kindlasti suurem kui Saksal sest viimasel on lihtsalt liiga palju konkurente ees, kes temast paremad.
Aga kokkuvõttes vahet pole, nagunii trennis näidatu ja kontrollmängude põhjal lõplik koondis kinnitatakse. Mida rohkem mehi võimaluse saab, seda parem.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Selles ongi asi, et Veski võis mängida 'hästi' mingis pingevabas mängus Rootsi U20 vastu, millest ei sõltunud midagi. Veski on aastaid tõestanud, et kui mängus on midagi enamat, siis ta läheb sinna platsile ja pöörab kõik pea peale. Ta ei ole just eriti tugeva psüühikaga või kui päris täne olla, siis pole seda ollagi. Ma olen kindel, et ta ise ka on enda peale vihane, et ta need 8 punkti tõi - ega ei usu küll, et ta tahab seda pinget seal Eesti koondise mängudel taluda.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alex »

...sest mass lihtsalt ei luba väga hüpata
Päris jalad maas ka pole.....
Pilt
Basketi foto galerii
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:Ma ka ei sa aru ka sellest kriitikast, et miks Veski võeti? pole ju Soku süü, et A-koondise nimekirjas pole mitte ühtegi puhast tsentrit kui mitte päris sel tasemel ja varsti 30-seks saav Makke välja jätta. Näiteks Veski võimalused A-koondisse saada on kindlasti suurem kui Saksal sest viimasel on lihtsalt liiga palju konkurente ees, kes temast paremad.
Aga kokkuvõttes vahet pole, nagunii trennis näidatu ja kontrollmängude põhjal lõplik koondis kinnitatakse. Mida rohkem mehi võimaluse saab, seda parem.
Ma ei viitsi sellel teemal enam jahuda, aga asi on lihtsalt selles, et mõned meie varateismelised kommentaatorid on loonud endale ikooni või antijumala Viljar Veski näol, kelle kaela võib kirjutada ntx kõik Kalevi või Eesti koondise kaotused sõltumata sellest, kuidas Veski mängis või kas ta üldse selles mängus osales. Tõenäoliselt pole nad näinud kunagi ühtegi Veski mängu, rääkimata treeningus. Ja kui juhtumisi isegi juhtuvad nägema ja kui Veski mängu pääseb, siis ootavad näpp suus, silmad hiilgavad peas, et ta ometi mõne käki kokku keeraks, et siis saaks ennast välja elada. See on küll rohkem meditsiiline probleem, aga ikkagi häiriv. Lolli juttu on alati häiriv lugeda.

Kui treenerid otsustasid ta A-koondise kandidaatide hulka edutada, siis olid neil olemas selleks omad põhjused. Puhast tsentrit ju tõepoolest pole, ega Makkegi on rohkem hädatsenter, kes sobiks rohkem PF mängima. Muuseas, Kitsingul ma samuti puhta tsentrina tuleviku ei näe. Kas Veski või Monty (pigem siiski esimene) ka lõpuks A-koondisesse pääseb või jääb ta hädatsenterile sparringupartneriks on omaette küsimus, aga millegipärast usaldan ma treenerite arvamust rohkem kui kommentaatorite oma, kes alles mõni aasta tagasi liivakastis mängisid. Oli v-olla karmilt öeldud, aga midagi ei ole teha, see pidev Veski-hüsteeria on ikka rõve kuulata :)
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vabakutseline »

vaim564 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Ma ka ei sa aru ka sellest kriitikast, et miks Veski võeti? pole ju Soku süü, et A-koondise nimekirjas pole mitte ühtegi puhast tsentrit kui mitte päris sel tasemel ja varsti 30-seks saav Makke välja jätta. Näiteks Veski võimalused A-koondisse saada on kindlasti suurem kui Saksal sest viimasel on lihtsalt liiga palju konkurente ees, kes temast paremad.
Aga kokkuvõttes vahet pole, nagunii trennis näidatu ja kontrollmängude põhjal lõplik koondis kinnitatakse. Mida rohkem mehi võimaluse saab, seda parem.
Ma ei viitsi sellel teemal enam jahuda, aga asi on lihtsalt selles, et mõned meie varateismelised kommentaatorid on loonud endale ikooni või antijumala Viljar Veski näol, kelle kaela võib kirjutada ntx kõik Kalevi või Eesti koondise kaotused sõltumata sellest, kuidas Veski mängis või kas ta üldse selles mängus osales. Tõenäoliselt pole nad näinud kunagi ühtegi Veski mängu, rääkimata treeningus. Ja kui juhtumisi isegi juhtuvad nägema ja kui Veski mängu pääseb, siis ootavad näpp suus, silmad hiilgavad peas, et ta ometi mõne käki kokku keeraks, et siis saaks ennast välja elada. See on küll rohkem meditsiiline probleem, aga ikkagi häiriv. Lolli juttu on alati häiriv lugeda.

Kui treenerid otsustasid ta A-koondise kandidaatide hulka edutada, siis olid neil olemas selleks omad põhjused. Puhast tsentrit ju tõepoolest pole, ega Makkegi on rohkem hädatsenter, kes sobiks rohkem PF mängima. Muuseas, Kitsingul ma samuti puhta tsentrina tuleviku ei näe. Kas Veski või Monty (pigem siiski esimene) ka lõpuks A-koondisesse pääseb või jääb ta hädatsenterile sparringupartneriks on omaette küsimus, aga millegipärast usaldan ma treenerite arvamust rohkem kui kommentaatorite oma, kes alles mõni aasta tagasi liivakastis mängisid. Oli v-olla karmilt öeldud, aga midagi ei ole teha, see pidev Veski-hüsteeria on ikka rõve kuulata :)
Väga õigesti öeldud. Sokk aasta algul vist mainis, et koondis vajab noorenduskuuri ja seda ta nüüd püüabki läbi viia.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas #7 »

Minu arust on Veskil hea B-divisionis madistada, oleneb ikka vastasest ka, kes tal vastas. Kui saab enesekindlust, võib poiss teha küll.
Vasta