Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Fixer »

Rondol enne viimast veerandit 10ast, 11reb ja 9p...
R.Alleni kolmesed 8-10 :clap:
Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Kurat küll! Isegi mina, kes ma ei vaata just eriti tihti NBA'd saan aru, et vile on kohutav...
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

Kaitsefänn kirjutas:Kurat küll! Isegi mina, kes ma ei vaata just eriti tihti NBA'd saan aru, et vile on kohutav...
kommentaatorid sinuga igatahes ei nõustu, nende arust see mäng super vile.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Uskumatu kui pime saab olla.Kohtunikud vaatavad kordust ja nad ikka panevad mööda.Kuidas see üldse võimalik on!?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

KalevForever kirjutas:Uskumatu kui pime saab olla.Kohtunikud vaatavad kordust ja nad ikka panevad mööda.Kuidas see üldse võimalik on!?
nad ei pannud mööda. oli näha et gasoli teisest sõrmest läks pall välja.
doci timeout 1.26 enne lõppu otsustas mängu ära. ikka sellinne aja teadmine, et...
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

suvakas kirjutas:
KalevForever kirjutas:Uskumatu kui pime saab olla.Kohtunikud vaatavad kordust ja nad ikka panevad mööda.Kuidas see üldse võimalik on!?
nad ei pannud mööda. oli näha et gasoli teisest sõrmest läks pall välja.
doci timeout 1.26 enne lõppu otsustas mängu ära. ikka sellinne aja teadmine, et...
Sitta ta läks.Puhtalt Garnetist.Aga mis seal ikka ,sitt mäng oli.
nba-on-lahe
Kasutaja
Postitusi: 59
Liitunud: 17 Jaan 2009, 20:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nba-on-lahe »

Nendel on lähivõtted erinevate nurkade alt ja HD pilt, sa pead küll pädevatest pädevaim olema kui oma adthe.net pildi järgi täpsemini näed
Kasutaja avatar
lamp
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 03 Jaan 2010, 23:59

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas lamp »

Phil Jacksonil selline statistika et tema meeskond on võitnud seeria playoffides 47-0, kui on võidetud esimene mäng
Kasutaja avatar
lamp
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 03 Jaan 2010, 23:59

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas lamp »

Tom Thibodeau, the defensive mastermind who helped the Boston Celtics reach the NBA finals for the second time in three years as an assistant, is the Chicago Bulls' new head coach, a person familiar with the situation said.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

nba-on-lahe kirjutas:Nendel on lähivõtted erinevate nurkade alt ja HD pilt, sa pead küll pädevatest pädevaim olema kui oma adthe.net pildi järgi täpsemini näed
Noo minu pädevuses ei tohiks niikuinii kellegil kahtlust olla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Cleveland Cavaliersi omanik Dan Gilbert tegi Michigan State'i ülikooli peatreenerile Tom Izzole pakkumise asuda Cavaliersi peatreenerikohale.

Izzol on olnud juba mitu päeva aega pakkumist kaaluda. Väidetavalt on laual leping, kuni viiele hooajale, aastapalgaga 6 miljonit USA dollarit. Lepingus on ka lisaklauslid alates isiklikust väikelennukist lõpetades muude hüvedega.

Väidetavalt pole Izzo valmis pakkumist vastu võtma, sest tahab teada, mis saab meeskonna staarmängijast LeBron Jamesist, kes 1. juulil saab vabaagendiks.

55-aastane Izzo on viimased 15 hooaega juhendanud Michigan State'i ülikoolimeeskonda, kellega hooajal 1999-00 tuldi ka NCAA võitjaks. Enne peatreeneriks asumist töötas mees samas ülikoolis 12 hooaega ka abitreenerina.

Izzo võiduprotsent NCAA tugevaimas liigas on seni muljetavaldavad 71,4%.
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Üldse ei imesta kui LeBron jääbki nüüd Clevlandi.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

kas keegi selgitaks, mis fänlus seal NBAs hetkel nende ülikoolikorvpalli treenerite suhtes on: Izzo ja Calipari. Ma ei kahtle, et nad on head treenerid, aga wtf - NBA on ikka tunduvalt erinev NCAA korvpallist. Kui sa oled kogu elu coachinud noori ja andekaid ning teinud skeeme teistsuguste korvpallireeglite järgi, suudad sa lambist NBAga, sealse staarikultuse- egode ja -vilega kohaneda???
Ma kipun kyll uskuma, et valus ärkamine ootab ees mõnda meeskonda, kes NCAA treeneri palkab, eks me näe. Lebron nüüd küll Izzo hullund fänn pole, nii et vaevalt et see teda Clevelandi imeb
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

lugemist nati:
Taking a look at the NBA's top 25 free agents
http://www.nba.com/2010/news/features/f ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta