Jalgpalli MM 2010

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Egert »

Ossa kurat... Ma jään võibolla täna nulli peale :D
Viimati muutis Egert, 15 Juun 2010, 19:24, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas #7 »

Elevandid olid paremad ilmselgelt, kahju, et väravat ei suudetud.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Alex »

Egert kirjutas:Ossa kurat... Ma jään võibolla täna nulli peale :D
Praegu ajab küll vihaseks, et mul hommikul enesekindlus kõikuma lõi ja mõlema mängu ennustuse ümber muutsin. Oleks pidanud jätma, nagu spetsid arvasid ehk viigi võimalus oli midagi 62-80 prossa vahel....
YNWA
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Krt ma olen ikka eriti kehv ennustaja :S Loodan, et Põhja-Korea toob punktid ära, kuna siiani on saanud eeldatavalt nõrgemad tiimid tugevatele päris hästi vastu :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas jyrgen »

Uskuge jah seda Korea juttu, et võidavad. See tekst on nende tür_anni poolt ette kirjutatud ju. Ega neil endal ei ole sõnaõigustki ju. Kui ma oleks Põhja-Korea mängija ma põgeneks MMi ajal ära, et peaks sinna masendavasse riiki enam naasma :D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Karl »

no kui MM toimuks kuskil normaalses riigis siis põgeneks ära küll aga kuhu sa seal LAV's põgened, lähed hotellitoast välja ja sind vägistatakse lihtsalt ära. :wink:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Egert »

Põhja-Korea on päris hästi mänginud.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas #7 »

Ei Brassid, te pole nii head nagu te endale ette kujutate ...
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas TDK »

Seda oli lausa lust vaadata :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Alex »

Tiba pettumus. Oleks oodanud muud Brasside mängust...Kaanetüdrukud longivad rahulikult mööda väljakut ringi...Noh, pole ime, et selle ajaga pannakse kaitse müür ette. Esimene koll kindlalt väravvahi kala. Teist ei näinud ja endale lasti väga kergelt lüüa. Brassidel vedas alagrupiga, aga peale 1/16 ootab neid kodutee.
YNWA
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Mulle Põhja-Korea mäng väga meeldis ja eriti meeldis see, et ei olnud mingusugust aukartust brasside ees ja mängiti julgelt. Brasside esimene värav oli küll ilus, kuid seal võis otsustavaks saada see, et Põhja-Korea väravavaht mängib kohalikus liigas kus selliseid asju tõenäoliselt ei juhtu. Poleks üldse ime kui Brasiilia ei saakski alagruppist edasi. Tänane mäng pani mind selles küll tõsiselt kahtlema.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Kivipallur »

Ei vedanud Brasiilial midagi alagrupiga. Elevandiluurannik ja Portugal on neile suhteliselt rasked vastased ja kerge neil olema ei saa.
Pilt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas kalevcramo »

Pettunud MMis, argentina oli pask,inglismaa pask, saksamaal joppas, hollandil lihtsalt vedas, itaalia oli täiesti ***** omadega,portugal oli pask, brasiilia oli ka sitt.
Kui nii jätkub mängib hispaania ka veel viiki homme, see ei oleks mingi üllatus. Ei meeldi see et mingid lambised meeskonnad lihtsalt punkte röövivad ja suured hakkama ei saa ja väravaid ei löö, igaljuhul kui järgmine ring samamoodi läheb siis mina loobun MMist.

Sorri, aga minujaoks on MMi võlu see et 8-9 tippmeeskonda sõidavad alagrupis kõigist üle ja alles veerandfinaalides algab õige mäng. Mina ootan vaid tippude mänge, ei meeldi mingeid üllatajaid või lambiseid külavendi vaadata.

Mis mõte on olnud mängudel: Ghana Serbia, Jaapan Camerun, alzeeria sloveenia,uusmeremaa slovakkia.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas mining531 »

kalevcramo kirjutas:Pettunud MMis, argentina oli pask,inglismaa pask, saksamaal joppas, hollandil lihtsalt vedas, itaalia oli täiesti ***** omadega,portugal oli pask, brasiilia oli ka sitt.
Kui nii jätkub mängib hispaania ka veel viiki homme, see ei oleks mingi üllatus. Ei meeldi see et mingid lambised meeskonnad lihtsalt punkte röövivad ja suured hakkama ei saa ja väravaid ei löö, igaljuhul kui järgmine ring samamoodi läheb siis mina loobun MMist.

Sorri, aga minujaoks on MMi võlu see et 8-9 tippmeeskonda sõidavad alagrupis kõigist üle ja alles veerandfinaalides algab õige mäng. Mina ootan vaid tippude mänge, ei meeldi mingeid üllatajaid või lambiseid külavendi vaadata.

Mis mõte on olnud mängudel: Ghana Serbia, Jaapan Camerun, alzeeria sloveenia,uusmeremaa slovakkia.
Sulle ütleks et tule finaaliks foorumisse tagasi. Siis pääseme pikast vingumisest, kuda eelnimetatud meeskonnad grupist edasi said jne. See on ikkagi MM ja parimad saavad edasi, mitte suurimad ja üllatused ja ootamuse on üks põhjus miks jalgpalli MMi vaadatakse :popcorn:
Pilt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas kalevcramo »

nojaa aga mind just morjendab see, et praegu nagu polegi parimaid, on üks ühtlane igav mass.
Vasta