Jalgpalli MM 2010

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
lamp
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 03 Jaan 2010, 23:59

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas lamp »

kalevcramo kirjutas:Pettunud MMis, argentina oli pask,inglismaa pask, saksamaal joppas, hollandil lihtsalt vedas, itaalia oli täiesti ***** omadega,portugal oli pask, brasiilia oli ka sitt.
Kui nii jätkub mängib hispaania ka veel viiki homme, see ei oleks mingi üllatus. Ei meeldi see et mingid lambised meeskonnad lihtsalt punkte röövivad ja suured hakkama ei saa ja väravaid ei löö, igaljuhul kui järgmine ring samamoodi läheb siis mina loobun MMist.

Sorri, aga minujaoks on MMi võlu see et 8-9 tippmeeskonda sõidavad alagrupis kõigist üle ja alles veerandfinaalides algab õige mäng. Mina ootan vaid tippude mänge, ei meeldi mingeid üllatajaid või lambiseid külavendi vaadata.

Mis mõte on olnud mängudel: Ghana Serbia, Jaapan Camerun, alzeeria sloveenia,uusmeremaa slovakkia.

suht mõtetu teha peale esimest mängu selliseid järeldusi, ei usu et eelmistel MM EM- idel parimad algul igasugustest 3-0 vastastest üle sõitnud, lõpuks saavad ikka edasi favoriidid ja paar üllatajad
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas jyrgen »

kalevcramo kirjutas:Pettunud MMis, argentina oli pask,inglismaa pask, saksamaal joppas, hollandil lihtsalt vedas, itaalia oli täiesti ***** omadega,portugal oli pask, brasiilia oli ka sitt.
Kui nii jätkub mängib hispaania ka veel viiki homme, see ei oleks mingi üllatus. Ei meeldi see et mingid lambised meeskonnad lihtsalt punkte röövivad ja suured hakkama ei saa ja väravaid ei löö, igaljuhul kui järgmine ring samamoodi läheb siis mina loobun MMist.

Sorri, aga minujaoks on MMi võlu see et 8-9 tippmeeskonda sõidavad alagrupis kõigist üle ja alles veerandfinaalides algab õige mäng. Mina ootan vaid tippude mänge, ei meeldi mingeid üllatajaid või lambiseid külavendi vaadata.

Mis mõte on olnud mängudel: Ghana Serbia, Jaapan Camerun, alzeeria sloveenia,uusmeremaa slovakkia.
sa ei pea ju vaatama, telekat saab kinni ka panna
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas tont »

kalevcramo kirjutas:...... Ei meeldi see et mingid lambised meeskonnad lihtsalt punkte röövivad ja suured hakkama ei saa ja väravaid ei löö, igaljuhul kui järgmine ring samamoodi läheb siis mina loobun MMist.
irw..nii idiootset ütlust pole ammu kuulnud. mul tõsiselt kahju sinust, et sulle see ei meeldi. loodetavasti pead sa MMist loobuma...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas vaim564 »

jyrgen kirjutas:Uskuge jah seda Korea juttu, et võidavad. See tekst on nende tür_anni poolt ette kirjutatud ju. Ega neil endal ei ole sõnaõigustki ju. Kui ma oleks Põhja-Korea mängija ma põgeneks MMi ajal ära, et peaks sinna masendavasse riiki enam naasma :D
Kui nad tahaksid põgeneda, siis oleksid nad seda juba ammu teinud, eks nad on seal ka parajalt ajupestud. Pealegi on nende elatustase hoopis teine kui tavalisel põhjakorealasel. Neil mängis kaks Jaapani klubides mängivat tüüpi, üks neist nr. 9, kes kõvasti silma paistis. Ta nägi hullu vaeva, et endale Põhja-Korea passi nihverdada, ise terve elu Jaapanis elanud. Kui hümni mängiti, siis ta nuttis.
http://en.wikipedia.org/wiki/Jong_Tae-Se" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas julki »

kalevcramo kirjutas:Pettunud MMis, argentina oli pask,inglismaa pask, saksamaal joppas, hollandil lihtsalt vedas, itaalia oli täiesti ***** omadega,portugal oli pask, brasiilia oli ka sitt.
Kui nii jätkub mängib hispaania ka veel viiki homme, see ei oleks mingi üllatus. Ei meeldi see et mingid lambised meeskonnad lihtsalt punkte röövivad ja suured hakkama ei saa ja väravaid ei löö, igaljuhul kui järgmine ring samamoodi läheb siis mina loobun MMist.

Sorri, aga minujaoks on MMi võlu see et 8-9 tippmeeskonda sõidavad alagrupis kõigist üle ja alles veerandfinaalides algab õige mäng. Mina ootan vaid tippude mänge, ei meeldi mingeid üllatajaid või lambiseid külavendi vaadata.

Mis mõte on olnud mängudel: Ghana Serbia, Jaapan Camerun, alzeeria sloveenia,uusmeremaa slovakkia.
Sa räägid nagu, et mis mõte siis selle MMil üldse on ?
Sa tahad et oleks 8 tugevat meeskonda kes omavahel mängiksid ?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui nad tahaksid põgeneda, siis oleksid nad seda juba ammu teinud, eks nad on seal ka parajalt ajupestud. Pealegi on nende elatustase hoopis teine kui tavalisel põhjakorealasel.
Küllap mängib rolli ka asjaolu, et kui keegi jalga laseks, oleks see tervele suguvõsale kindel laagriteema.
Aga mulle Põhja-Korea hea mäng üllatav polnud. Meeskond oli kuus kuud treeninglaagris, füüsise taha ei jää neil midagi. Ei imesta kui nad juba selle pealt mõne punkti teenivad.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Patrioot »

KalevRuus kirjutas:
Kui nad tahaksid põgeneda, siis oleksid nad seda juba ammu teinud, eks nad on seal ka parajalt ajupestud. Pealegi on nende elatustase hoopis teine kui tavalisel põhjakorealasel.
Küllap mängib rolli ka asjaolu, et kui keegi jalga laseks, oleks see tervele suguvõsale kindel laagriteema.
Aga mulle Põhja-Korea hea mäng üllatav polnud. Meeskond oli kuus kuud treeninglaagris, füüsise taha ei jää neil midagi. Ei imesta kui nad juba selle pealt mõne punkti teenivad.

Elu Põhja-Koreas ongi üks suur non-stop treeninglaager.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas kalevcramo »

julki kirjutas: Sa räägid nagu, et mis mõte siis selle MMil üldse on ?
Sa tahad et oleks 8 tugevat meeskonda kes omavahel mängiksid ?
aga olgem ausad praegu pole midagi vaadata olnud. atraktiivsus on null olnud, okei eilne Brasiilia mäng oli erand.
Effect
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Juun 2010, 09:53

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Effect »

Alex kirjutas:Tiba pettumus. Oleks oodanud muud Brasside mängust...Kaanetüdrukud longivad rahulikult mööda väljakut ringi...Noh, pole ime, et selle ajaga pannakse kaitse müür ette. Esimene koll kindlalt väravvahi kala. Teist ei näinud ja endale lasti väga kergelt lüüa. Brassidel vedas alagrupiga, aga peale 1/16 ootab neid kodutee.
Sellist ila pole ammu kuulnud.Brassid mängivad oma grupis koos Elevantide ja Portugaliga.- Grupiga neil kindlasti ei vedand vaadates teiste favoriitide gruppe nagu Hispaania , Inglismaa , Itaalia , Saksamaa.Ja mis Brassidel muud teha kui lonkida mööda väljakut ringi , 10 pilusilma on võtnud 16 kasti ette müüri ette ja jalutavad seal nagu vietnami sõdurid kes kaitsevad müüri or smth.
Põhja Korealased mängisid ka ilusti kaitse olin normulna ainult rünnakul jäi Tae Se hätta.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Kivipallur »

kalevcramo kirjutas:
julki kirjutas: Sa räägid nagu, et mis mõte siis selle MMil üldse on ?
Sa tahad et oleks 8 tugevat meeskonda kes omavahel mängiksid ?
aga olgem ausad praegu pole midagi vaadata olnud. atraktiivsus on null olnud, okei eilne Brasiilia mäng oli erand.
Jälgid esimest korda MMi?
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Alex »

Effect kirjutas:
Alex kirjutas:Tiba pettumus. Oleks oodanud muud Brasside mängust...Kaanetüdrukud longivad rahulikult mööda väljakut ringi...Noh, pole ime, et selle ajaga pannakse kaitse müür ette. Esimene koll kindlalt väravvahi kala. Teist ei näinud ja endale lasti väga kergelt lüüa. Brassidel vedas alagrupiga, aga peale 1/16 ootab neid kodutee.
Sellist ila pole ammu kuulnud.Brassid mängivad oma grupis koos Elevantide ja Portugaliga.- Grupiga neil kindlasti ei vedand vaadates teiste favoriitide gruppe nagu Hispaania , Inglismaa , Itaalia , Saksamaa.Ja mis Brassidel muud teha kui lonkida mööda väljakut ringi , 10 pilusilma on võtnud 16 kasti ette müüri ette ja jalutavad seal nagu vietnami sõdurid kes kaitsevad müüri or smth.
Põhja Korealased mängisid ka ilusti kaitse olin normulna ainult rünnakul jäi Tae Se hätta.
Muidugi mängis ilusasti kaitset, kui vastane aeg-luubis tegeleb. Piisas neil väheke kiiremini end liigutada, kui hakkas juhtuma.
Edasi peaksid nad vist ikkagist pääsema. Duubel satsi on nad kogu aeg peksnud ja Elevantide vastu oleneb Sveni mängujoonisest.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas suvakas »

kalevcramo kirjutas:
julki kirjutas: Sa räägid nagu, et mis mõte siis selle MMil üldse on ?
Sa tahad et oleks 8 tugevat meeskonda kes omavahel mängiksid ?
aga olgem ausad praegu pole midagi vaadata olnud. atraktiivsus on null olnud, okei eilne Brasiilia mäng oli erand.
sa kohe arvad, et kõik peaks esimeses mängus lööma 5 väravat? tiimid mängivad esimese mängu kaitsvamalt, et mitte kaotada. seda on öelnud paljud, et alagrupi esimeses voorus keegi ei taha kaotada. tahetakse vähemalt 1 punkt viigist kätte saada. teises voorus hakatakse rohkem ründavalt mängima.
Don Vito
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 30 Mär 2010, 23:09

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Don Vito »

Sellist ila pole ammu kuulnud.Brassid mängivad oma grupis koos Elevantide ja Portugaliga.- Grupiga neil kindlasti ei vedand vaadates teiste favoriitide gruppe nagu Hispaania , Inglismaa , Itaalia , Saksamaa.
Hispaanial joppas küll grupiga aga nad lähevad kohe kokku Brasiiliaga/ Portugaliga või Elevantidega. Mulle kui Hispaania fännile on see küll päris jube.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas mavs »

Mis kuradi joppamine. See täpselt Kaljuveeri jutt. Kui sa tahad tulla maailmameistriks, siis sa pead võitma kõiki vastaseid. Selleks MM ongi, et selgitada välja parim. Vahet pole, kes vastu tuleb, või alagrupis on. See on minu arvamus.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpalli MM 2010

Postitus Postitas Alex »

Kena partii Chile poolt. Tulid head ajad meelde, kui veel Salas ja Ivan tegusi tegid väljakul.
Vasta