Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Mihkel111 kirjutas:
raudsik kirjutas:Aga räägi Mihkel, millised su emotsioonid olid peale seda, kui teada said, et LeBron ka Heat'i läheb? Või mis su arvamus sellest kõigest on?
Väääga õnnelik! LeBroni liitumine on minu jaoks kui magus tort kirsil (kasutades Visnapuu väljendit :P). Kuigi olen seda juba paar aastat oodanud, ei ole see veel 100% kohale jõudnud, et see just selle tiimiga juhtus, mida mina olen 7-8 aastat nii heas kui halvas toetanud. Kahju ainult, et hooaja algus veel nii kaugel on, tahaks juba neid koos mängimas näha. :koss:





Hüüdnimedest meeldivad mulle veel: Superfriends, Fellowship of the Rings
Fellowship of the Rings?Neil kolme peale ju vaid 1 sõrmus:D.Samas irooniana sobiks täitsa.
Aga Wade's bitsches läheb käiku:)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

KalevForever kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:
raudsik kirjutas:Aga räägi Mihkel, millised su emotsioonid olid peale seda, kui teada said, et LeBron ka Heat'i läheb? Või mis su arvamus sellest kõigest on?
Väääga õnnelik! LeBroni liitumine on minu jaoks kui magus tort kirsil (kasutades Visnapuu väljendit :P). Kuigi olen seda juba paar aastat oodanud, ei ole see veel 100% kohale jõudnud, et see just selle tiimiga juhtus, mida mina olen 7-8 aastat nii heas kui halvas toetanud. Kahju ainult, et hooaja algus veel nii kaugel on, tahaks juba neid koos mängimas näha. :koss:





Hüüdnimedest meeldivad mulle veel: Superfriends, Fellowship of the Rings
Fellowship of the Rings?Neil kolme peale ju vaid 1 sõrmus:D.Samas irooniana sobiks täitsa.
Aga Wade's bitsches läheb käiku:)
Küll need tulevad. ;)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

minu lemmik on Ed,Edd,Eddy :D
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Ma ütleks selle peale, et see on lihtsalt tobe. Edu neile, aga need ülejäänud vennad, kes seal tiimis olema saavad, siis nende rollid on rohkem pallipoiste tasemel? Ma ikkagi loodan ise, et Cuban Mavericksi veel paremaks muudab. See aasta loodan küll Mavericksi NBA finaalis näha ning siis seal Heatile säru teha. Kui mavs omale normaalsema treeneri saab, siis ma peaks neid ka ikkagi päris tugevaks meeskonnaks.

Aga nagu öeldakse, ei mängi nimed, vaid meeskond. Ainult kolmekesi oma asja ajades ei tee nad midagi. James'i käitumine oli ka omamoodi. See näitab, et Cavsi vastu tal mingit respekti ei olnud.

Mis siis saab, kui Wade, Bosh või James vigastada saavad? Nii kolme peale ülesehitada on suht riskantne. Siiski hater ma pole, edu neile.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

mavs kirjutas:Mis siis saab, kui Wade, Bosh või James vigastada saavad? Nii kolme peale ülesehitada on suht riskantne.
selle võimalus on väga väike, 1/1000-dest et kõik 3 saavad korraga viga.
üks jubedamaid asju lebroni puhul eile oli see, et ta ei helistanud ennem Cavsi omanikule. oleks ikka ilus ennem helistada ja teada anda.
veel üks jube asi oli see, et lebron lasi teha tunniajalise show endast. jh, ESPN saab vaatajaid, aga nii egoistlikuks pole mõtet minna.
kõige halvem asi lebroni otsuse juures on see, et tema "legacy" vähenes kohutavalt. kui ta oleks võitnud nba tiitli ainukese superstaarina Cavsis, siis ta oleks tegija. aga nüüd tema tuleva(te) tiitli(te) mõjukus vähenes, kuna tal 2 teist superstaari veel olemas. väga paljud on öelnud, et kui lebron võidab 3 tiitlit Heatiga, siis see oleks võrdne 1 Cavsiga võidetud tiitliga.
ning enamus nba ja usa korvpalluritest ja spordiajakirjanikutest peavad lebroni käiku valeks. Charles Barkley ja Reggie Miller mõlemad ütlesid, et kui nemad olid 25, siis nad tahtsid tiitlit ÜKSINDA võita. aga kui karjäär lähenes lõpule, nii 8-10 siis nad tahtsid lihtsalt tiitlit võita. polnud tähtis mitu teist superstaari oli veel nendega tiimis. peaasi et saaks tiitli.
Lebron oleks pidanud veel ikka üksinda üritama. Seda ütlevad kõik.
ja lebron muutus clevelandi fännide jaoks samasuguseks, nagu vince carter muutus Toronto fännide jaoks.
minu austus lebroni langes täiega.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

suvakas kirjutas:
mavs kirjutas:Mis siis saab, kui Wade, Bosh või James vigastada saavad? Nii kolme peale ülesehitada on suht riskantne.
selle võimalus on väga väike, 1/1000-dest et kõik 3 saavad korraga viga.
üks jubedamaid asju lebroni puhul eile oli see, et ta ei helistanud ennem Cavsi omanikule. oleks ikka ilus ennem helistada ja teada anda.
veel üks jube asi oli see, et lebron lasi teha tunniajalise show endast. jh, ESPN saab vaatajaid, aga nii egoistlikuks pole mõtet minna.
kõige halvem asi lebroni otsuse juures on see, et tema "legacy" vähenes kohutavalt. kui ta oleks võitnud nba tiitli ainukese superstaarina Cavsis, siis ta oleks tegija. aga nüüd tema tuleva(te) tiitli(te) mõjukus vähenes, kuna tal 2 teist superstaari veel olemas. väga paljud on öelnud, et kui lebron võidab 3 tiitlit Heatiga, siis see oleks võrdne 1 Cavsiga võidetud tiitliga.
ning enamus nba ja usa korvpalluritest ja spordiajakirjanikutest peavad lebroni käiku valeks. Charles Barkley ja Reggie Miller mõlemad ütlesid, et kui nemad olid 25, siis nad tahtsid tiitlit ÜKSINDA võita. aga kui karjäär lähenes lõpule, nii 8-10 siis nad tahtsid lihtsalt tiitlit võita. polnud tähtis mitu teist superstaari oli veel nendega tiimis. peaasi et saaks tiitli.
Lebron oleks pidanud veel ikka üksinda üritama. Seda ütlevad kõik.
ja lebron muutus clevelandi fännide jaoks samasuguseks, nagu vince carter muutus Toronto fännide jaoks.
minu austus lebroni langes täiega.
Olen enamvähem kõigega nõus,aga kurat nende ameeriklaste egod on ikka uskumatult suured.Kõik tahavad tiitlit ÜKSI võita!?Mida kuradit korvpall on meeskonnamäng,loevad ainult meeskondlikud tiitlid mitte MVP-d ja muu säärane kräpp.Aga ilmselgelt NBA-s mitte.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

LeBronil kohtuasi ka kaelas. Ta arvatav isa ilmus välja.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

KalevForever kirjutas:
suvakas kirjutas:
mavs kirjutas:Mis siis saab, kui Wade, Bosh või James vigastada saavad? Nii kolme peale ülesehitada on suht riskantne.
selle võimalus on väga väike, 1/1000-dest et kõik 3 saavad korraga viga.
üks jubedamaid asju lebroni puhul eile oli see, et ta ei helistanud ennem Cavsi omanikule. oleks ikka ilus ennem helistada ja teada anda.
veel üks jube asi oli see, et lebron lasi teha tunniajalise show endast. jh, ESPN saab vaatajaid, aga nii egoistlikuks pole mõtet minna.
kõige halvem asi lebroni otsuse juures on see, et tema "legacy" vähenes kohutavalt. kui ta oleks võitnud nba tiitli ainukese superstaarina Cavsis, siis ta oleks tegija. aga nüüd tema tuleva(te) tiitli(te) mõjukus vähenes, kuna tal 2 teist superstaari veel olemas. väga paljud on öelnud, et kui lebron võidab 3 tiitlit Heatiga, siis see oleks võrdne 1 Cavsiga võidetud tiitliga.
ning enamus nba ja usa korvpalluritest ja spordiajakirjanikutest peavad lebroni käiku valeks. Charles Barkley ja Reggie Miller mõlemad ütlesid, et kui nemad olid 25, siis nad tahtsid tiitlit ÜKSINDA võita. aga kui karjäär lähenes lõpule, nii 8-10 siis nad tahtsid lihtsalt tiitlit võita. polnud tähtis mitu teist superstaari oli veel nendega tiimis. peaasi et saaks tiitli.
Lebron oleks pidanud veel ikka üksinda üritama. Seda ütlevad kõik.
ja lebron muutus clevelandi fännide jaoks samasuguseks, nagu vince carter muutus Toronto fännide jaoks.
minu austus lebroni langes täiega.
Olen enamvähem kõigega nõus,aga kurat nende ameeriklaste egod on ikka uskumatult suured.Kõik tahavad tiitlit ÜKSI võita!?Mida kuradit korvpall on meeskonnamäng,loevad ainult meeskondlikud tiitlid mitte MVP-d ja muu säärane kräpp.Aga ilmselgelt NBA-s mitte.
sellepärast peetaksegi kobe kahte viimast tiitlit kõige mõjukamaks, sest ta võitis need ilma teise supertähega. esimesed 3 võitis ta shaqiga. kui sa oled nba supertäht, siis hinnatakse sind nba tiitlite võitude järgi--- mitu sa oled "üksi" võitnud, mitu teiste staaridega. Üksi võidetud tiitlite "hind" on 2-3 korda suurem kui koos võidetud. see juba vana asi

http://www.nba.com/2010/news/07/09/cavs ... ef:nbahpt2" onclick="window.open(this.href);return false; see mees on ikka üle ääre läinud. nii moodi "sõimata" nba parimat mängijat...
aga kui james oleks jäänud cavsi, siis oleks ta "väga hea, tubli poiss oled. sa oled super, super. maailma parim mängija". ja kui chicagosse siis " pole midagi teha. elu on elu, tuleb edasi liikuda". lihtsalt arvan, et tal viskas üle, et lebron läks kahe superstaari juurde.
David Stern pole veel avaldust teinud kui suur see trahv on, aga see on ilmselt suur. tal veab kui ta trahvisumma jääb 6 numbri sisse. räägitakse et trahv miljonites isegi.
Viimati muutis suvakas, 10 Juul 2010, 01:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Invisibl3 »

Egert kirjutas:LeBronil kohtuasi ka kaelas. Ta arvatav isa ilmus välja.
See vaevalt teda väga huvitab.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Hahaha

http://www.sportsbybrooks.com/father-be ... onte-28665" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Patrioot »

Iseenesest on ju täiesti mõistetav, miks Cava fännid särke põletavad ja omanik sellise avalduse tegi.
Selline äraminek klubist, mis on sulle juba aastaid kõik ette-taha teinud ja kummardanud nagu jumalat ei olnud just eriti ilus.

Sellise suhtumisega ja fännide viha alla olles ei saa temast kunagi kuningat.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Raja »

http://www.latimes.com/sports/la-sp-lak ... 1740.story" onclick="window.open(this.href);return false;

Huvitav huvitav :P
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

http://www.nba.com/2010/news/07/09/cavs ... ef:nbahpt2" onclick="window.open(this.href);return false; see mees on ikka üle ääre läinud. nii moodi "sõimata" nba parimat mängijat...
aga kui james oleks jäänud cavsi, siis oleks ta "väga hea, tubli poiss oled. sa oled super, super. maailma parim mängija". ja kui chicagosse siis " pole midagi teha. elu on elu, tuleb edasi liikuda". lihtsalt arvan, et tal viskas üle, et lebron läks kahe superstaari juurde.
David Stern pole veel avaldust teinud kui suur see trahv on, aga see on ilmselt suur. tal veab kui ta trahvisumma jääb 6 numbri sisse. räägitakse et trahv miljonites isegi.[/quote]
Muidugi oli see kiri ülepingutatud,aga sa oled ka lugenud millega see seoses oli.Sellel ülbikul ei olnud mune ,et ennem otsuse teatavaks tegemist isegi oma endisele tiimile sellest teada anda,niiet nad pidid seda telekast kuulama.Teiseks oli vaja teha mingi tunni ajane saade ,et enda egot ja mainet veel tõsta.Vastikult ära tõusnud on see vend kogu selle kuulsusega.''The king'' my ass.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kivipallur »

Nii , suure tõenäosusega siis veel üks vabaagent endale klubi leidnud. Nimelt Raymond Felton siis Knicksi siirdumas .
http://sports.espn.go.com/new-york/nba/ ... id=5367965
Pole paha, peaks väga hästi sobima Mike D'Antoni süsteemi.Ja see peaks nüüd märguanne olema Carmelole ,et Knicksil on tema jaoks meeskond valmis.

Ja kui veel Lebronist rääkida ,siis see mees tõesti hävitas oma legacy.
Üks üsna hea artikkel :http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=a ... sion070910
Pilt
Vasta