Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Kuigi mina olen ka Liverpooli tulihingeline fänn siis mul küll kahju ei ole, et ta minema löödi.
Tal olid küll omad helged hetked nagu CL võit aga põhilist ei tulnud. Premieris ei suudetud võitu võtta ja sellepärast Rafa end Liverpoolis ammendaski.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Jalgpall

Postitus Postitas julki »

Täna pidas Eesti koondis Lillekülas järjekordse sõprusmängu.Vastaseks oli tiim "Lapsed".Esimene poolaeg oli suht sündmustevaene,kuid teine poolaeg suurepärase väravaga läksid Lapsed juhtima.Eesti viigistas mängu viimastel sekunditel kui Tarmo Kink lõi peaga värava.
Suht pull oli vaadata kõike seda :popcorn:
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Karl kirjutas:Kuigi mina olen ka Liverpooli tulihingeline fänn siis mul küll kahju ei ole, et ta minema löödi.
Tal olid küll omad helged hetked nagu CL võit aga põhilist ei tulnud. Premieris ei suudetud võitu võtta ja sellepärast Rafa end Liverpoolis ammendaski.
Ka mina olen tulihingeline Liverpooli fänn ja mind kurvastab see täiesti 100% See mees tegi Liverpoolist uuesti meeskonna, vaata kelle ta sisse tõi. Torres, Xabi Alonso, Pepe Reina ja võiks veel nimetama jääda siin olulisi mehi. ja siis ühe ebaõnnestunud hooaja pärast kohe mees koju saata? Aga niikaua kui Liverpoolil need kaks ameeriklasest mun*i on eesotsas ei juhtugi midagi head selle meeskonnaga.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevForever »

jyrgen kirjutas:
Karl kirjutas:Kuigi mina olen ka Liverpooli tulihingeline fänn siis mul küll kahju ei ole, et ta minema löödi.
Tal olid küll omad helged hetked nagu CL võit aga põhilist ei tulnud. Premieris ei suudetud võitu võtta ja sellepärast Rafa end Liverpoolis ammendaski.
Ka mina olen tulihingeline Liverpooli fänn ja mind kurvastab see täiesti 100% See mees tegi Liverpoolist uuesti meeskonna, vaata kelle ta sisse tõi. Torres, Xabi Alonso, Pepe Reina ja võiks veel nimetama jääda siin olulisi mehi. ja siis ühe ebaõnnestunud hooaja pärast kohe mees koju saata? Aga niikaua kui Liverpoolil need kaks ameeriklasest mun*i on eesotsas ei juhtugi midagi head selle meeskonnaga.
Minu arust on tal ainult 1 ja pool õnnestunud hooaega.Üleelmine hooaeg kus liigas teiseks jäädi ja siis hooaeg kus võideti Meistrite Liiga ,aga samas sellel hooajal suudeti hädise 5.nda kohaga lõppetada liigas.Talendi poolest pole see meeskond juba aastaid jäänud alla ei Chelseale ega ManU-le ,aga tiitlit ei ole siiani suudetud võita.Kui nii suur meeskond ei suuda tiitlit kordagi treeneri käe all võita ja viimane hooaeg lõpedatakse liigas alles 7ndana...noo annab leida veel põhjusi miks treener vallandada.Rääkimata tema uskumatutest vahetuste taktikast.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

Pilt
Lätlane sai nagu tellisega pähe :D
Kantpea missugune!
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Remi tembutab jälle.

Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

Üks Barcelona! On ainult üks Barcelona! Paide Barcelooonaaaaa!

Hästi, kutid! Väga ilus mäng! Peamine, et nüüd usk tagasi tuli. Lootus järgmises mängus ära võtta ja olemegi taas tagasi. On vist oodatada, et mõni paidelane valitakse vooru sümboolsesse koosseisu. Kalda, kes sai päris rängalt vigastada oli eelnevalt teinud super mängu. Rajando väravas oli jälle klass oma ette! Jätkake samas vaimus! :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Tõenäoliselt uus Liverpooli manager:
Liverpool To Unveil Roy Hodgson As Manager After Agreeing £2m Compensation Package With Fulham...

Mis arvad sellest Jyrgen?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Alex kirjutas:Tõenäoliselt uus Liverpooli manager:
Liverpool To Unveil Roy Hodgson As Manager After Agreeing £2m Compensation Package With Fulham...

Mis arvad sellest Jyrgen?
peab vist ära võtma, tegi ju fulhamiga super hooaja. Tean veel, et Sven Göran Eriksson tahab ise väga jõuliselt peatreeneriks saada, aga teda ma ei võtaks kuna ta on ainult feilinud treenerina minu arust.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

jyrgen kirjutas:
Alex kirjutas:Tõenäoliselt uus Liverpooli manager:
Liverpool To Unveil Roy Hodgson As Manager After Agreeing £2m Compensation Package With Fulham...

Mis arvad sellest Jyrgen?
peab vist ära võtma, tegi ju fulhamiga super hooaja. Tean veel, et Sven Göran Eriksson tahab ise väga jõuliselt peatreeneriks saada, aga teda ma ei võtaks kuna ta on ainult feilinud treenerina minu arust.
Sveni ei taha. Esimesene meenub kohe, kuidas ta Mehhiko koondise tahtis ära uputada...See ajab mind siiamaani veel pöördesse.
Ps. Samas Roy palkamine näitab kohe ära, et pappi pole ja samamoodi Stiivi, Torrese jt. tulevik klubis langeb kahtluse alla.
ASI AMETLIK:
The 62-year-old former Fulham, Inter Milan and Switzerland manager has agreed terms with the club on a three-year contract and becomes the 18th manager in our history.
Hodgson joins us from Fulham, where he guided the Cottagers to the Europa League final in May and was voted Manager of the Year by the League Managers' Association.
He exclusively told Liverpoolfc.tv: "This is the biggest job in club football and I'm honoured to be taking on the role of manager of Britain's most successful football club. I look forward to meeting the players and the supporters and getting down to work at Melwood."
Viimati muutis Alex, 01 Juul 2010, 11:54, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Alex kirjutas:
jyrgen kirjutas:
Alex kirjutas:Tõenäoliselt uus Liverpooli manager:
Liverpool To Unveil Roy Hodgson As Manager After Agreeing £2m Compensation Package With Fulham...

Mis arvad sellest Jyrgen?
peab vist ära võtma, tegi ju fulhamiga super hooaja. Tean veel, et Sven Göran Eriksson tahab ise väga jõuliselt peatreeneriks saada, aga teda ma ei võtaks kuna ta on ainult feilinud treenerina minu arust.
Sveni ei taha. Esimesene meenub kohe, kuidas ta Mehhiko koondise tahtis ära uputada...See ajab mind siiamaani veel pöördesse.
Ps. Samas Roy palkamine näitab kohe ära, et pappi pole ja samamoodi Stiivi, Torrese jt. tulevik klubis langeb kahtluse alla.
niikaua kui need debiilid omanikud on pole midagi positiivset oodata, samas ma loodan, et neid kahte ei müüdaks kunagi, kuna osadel mängijatel ei ole hinda.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Brasiilia jalgpallurit kahtlustatakse armukese tapmises
http://sport.postimees.ee/?id=285433" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Miks ma ei imesta üldse, kui tegemist on Transiga ja Euroopa sarja mängudaga...(...lõi viis väravat 18 minuti jooksul)

Kink skooris ja Györ pääses järgmisesse ringi edasi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

kell 14.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC FLORA II 1:2 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 22. Alari Aunapuu - 5. ov., 23. ov. Jaanus Kaasik
Hoiatused: 71. Sander Seeman - 35. Stanislav Goldberg, 90. Sergei Mošnikov

Tervitage kodanik Kaasikut minu poolt! :)
Fear the prophet!
Vasta