Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

http://www.tartupostimees.ee/?id=291051" onclick="window.open(this.href);return false;
Tartu Postimees kirjutas: Marek Doroniniga on ühendust võtnud Andres Sõber, kuid Eestis eelistaks Doronin Rockis mängida.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Tartu Postimees kirjutas :

Mis praegu teoksil? Koondisega te seotud pole.
Tartus teeme ühe pundiga üldfüüsilist trenni. Minu vana hea kursavend, Tammeka treener Norbert Hurt treenib meid. Oleme juba kuu aega tegutsenud.

Oleme juba kuu aega tegutsenud :smash:
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Nüüd, kus Tein ja loodetavasti Talts on Rockist lahkunud, kes siis hakkaks Rocki kapteniks? Leppik? Tema on väga emotsionaalne mängija ja võitleja, enesekindlusest jääb vajaka. Doronin? Ei usu... Kes siis? Peale Leppiku nagu ei oskagi kedagi teist pakkuda. Või siis Allingu? Hetkel nagu kedagi teist meelde ei tule, ülejäänud on minu arust liiga noored veel...

Kaldrest teab keegi midagi? Esiliiga? Tarvas? Rock? Nüüd, kus Rockil on niigi juba noor koosseis, et kas võetakse kaldre ka veel juurde või jätkab ta Tarvas?
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
CB 4
Kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 06 Apr 2009, 22:47

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas CB 4 »

Kaldre vend ütles, et Kaldre jätkab Tarvases :wink:
TARTU ROCK !
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Invisibl3 »

CB 4 kirjutas:Kaldre vend ütles, et Kaldre jätkab Tarvases :wink:
Ma kuulsin sama juttu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

See oli nüüd tõesti üllatus, Raadik läheb Rocki Viiaskiks.
http://sport.postimees.ee/?id=293034" onclick="window.open(this.href);return false;
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas seeker »

Suhteliselt ebavajalik liigutus. Ju siis on tegelikult Rock II mängijat vaja.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Vb ei saadud Toomet ja oli kedagi vahetuseks vaja korvi alla.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vabakutseline »

vaim564 kirjutas:See oli nüüd tõesti üllatus, Raadik läheb Rocki Viiaskiks.
http://sport.postimees.ee/?id=293034" onclick="window.open(this.href);return false;
Oppa! Sellist pauku kohe ei osanudki oodata, ja veel kolme aastane leping. Loodame, et ei jää seal ainult pinki soojendama.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas julki »

vabakutseline kirjutas:
vaim564 kirjutas:See oli nüüd tõesti üllatus, Raadik läheb Rocki Viiaskiks.
http://sport.postimees.ee/?id=293034" onclick="window.open(this.href);return false;
Oppa! Sellist pauku kohe ei osanudki oodata, ja veel kolme aastane leping. Loodame, et ei jää seal ainult pinki soojendama.
See peaks ta põhiülesanne olema aga ehk üllatab ja saab väljakulegi.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kui Rockis poleks Kitsingut, siis poleks nagu midagi imestada aga Kitsing ja Raadik mõlemad on nagu liiast jah. Tundub, et Rock rabab valimatult "noori ja lootustandvaid" mehi kokku, et mine tea äkki 3 a jooksul kellestki ikka midagi tuleb.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Ehk Paade läheb siiski Rakverre nüüd, sest Rockis poleks tal praegu midagi teha.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vabakutseline »

vaim564 kirjutas:Ehk Paade läheb siiski Rakverre nüüd, sest Rockis poleks tal praegu midagi teha.
Vb tõesti, sest Sõber on avalikult tunnistanud, et näeks Paadet hea meelega Tarvas.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tont »

vabakutseline kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ehk Paade läheb siiski Rakverre nüüd, sest Rockis poleks tal praegu midagi teha.
Vb tõesti, sest Sõber on avalikult tunnistanud, et näeks Paadet hea meelega Tarvas.
nagu täna selgus, siis paade 2 aastase lepinguga ikkagi rockis.
mis võistkonna kaptenisse puutub, siis olen enam kui kindel et selleks saab doronin
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sigmar »

tont kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ehk Paade läheb siiski Rakverre nüüd, sest Rockis poleks tal praegu midagi teha.
Vb tõesti, sest Sõber on avalikult tunnistanud, et näeks Paadet hea meelega Tarvas.
nagu täna selgus, siis paade 2 aastase lepinguga ikkagi rockis.
mis võistkonna kaptenisse puutub, siis olen enam kui kindel et selleks saab doronin

Doronin ei ole KAPTEN-i hingega...ta ei ole selline mees, nagu Kullamäe oli, et kui mäng hakkab sitasti minema, siis kutsub mehed kokku...Kapten peaks ikka selline olema, mina isiklikult pakuksin, et kui Allingu jääb, siis saab selleks ikkagi tema , sest ta on kõige kogenum vend seal.
Vasta