Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

nojah kirjutas:Eestis toimunud mõõtmistel olla mehe pikkuseks saadud mingi 206 või 207.
No see on reaalsem vähe.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

no 206 on nacaa vähe vist ikka :D aga see selleks.Aga mis te arvate kui Veidemann ka Cramosse tuleks ?? :D see vend näitab ju orulatele ja tammedele koha kätte :D. Eelnevalt ma muidugi mainisin et ta PG, aga jh ta ikkagi vist SG.Ja kui välismaalt ka veel 1 Guard juurde siis on 6 tagameest meil ???etteliini ka kedagi tuuakse yldse või ongi plaan 5 tagamängijaga vastased surnuks joosta ?? :D Vana see monty on yldse ?? 24?
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Sigmar »

Kaska kirjutas:no 206 on nacaa vähe vist ikka :D aga see selleks.Aga mis te arvate kui Veidemann ka Cramosse tuleks ?? :D see vend näitab ju orulatele ja tammedele koha kätte :D. Eelnevalt ma muidugi mainisin et ta PG, aga jh ta ikkagi vist SG.Ja kui välismaalt ka veel 1 Guard juurde siis on 6 tagameest meil ???etteliini ka kedagi tuuakse yldse või ongi plaan 5 tagamängijaga vastased surnuks joosta ?? :D Vana see monty on yldse ?? 24?

Monty on 24 jah.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

See 206-207 võib ju olla ketsideta mõõdetult kusagil mingis tervisekontrollis vms, ma ka täpselt ei tea, kus see mõõdeti aga selline tulemus saadi. Korvpalluri pikkus on ju ketsides, seega siis oleks ta mingi a la 208, umbes nagu Toome. Toomest Monty küll pikem ei ole.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

nojah kirjutas:See 206-207 võib ju olla ketsideta mõõdetult kusagil mingis tervisekontrollis vms, ma ka täpselt ei tea, kus see mõõdeti aga selline tulemus saadi. Korvpalluri pikkus on ju ketsides, seega siis oleks ta mingi a la 208, umbes nagu Toome. Toomest Monty küll pikem ei ole.
ketsides ??? :D sa ikka kaine ??
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Karl »

Korvpalluri pikkust arvestatakse jah ketsides, mis sellest ilma ketsideta pikkusest kasu on:D
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

Karl kirjutas:Korvpalluri pikkust arvestatakse jah ketsides, mis sellest ilma ketsideta pikkusest kasu on:D
eesti madalamates liigades tehakse siis asju omamoodi :D
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Palju need ketsid lisavad, max. 1cm? Kas erinevate ketside tallad varieeruvad ka nii palju, et iga aasta tuleks teha pikkuse suhtes muudatusi?
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Sigmar »

Asjaajaja kirjutas:Palju need ketsid lisavad, max. 1cm? Kas erinevate ketside tallad varieeruvad ka nii palju, et iga aasta tuleks teha pikkuse suhtes muudatusi?

Minuarust osa ketse annab isegi kuni 3cm juurde.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas TDK »

NBAs on pikkus raudselt tossudes ja minu meelest arvestatakse seal, et tossud annavad juurde 3cm, aga pead ei anna.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Mihkel111 »

TDK kirjutas:NBAs on pikkus raudselt tossudes ja minu meelest arvestatakse seal, et tossud annavad juurde 3cm, aga pead ei anna.
http://www.draftexpress.com/nba-pre-draft-measurements/" onclick="window.open(this.href);return false;

Selle järgi annavad osad tossud lausa pea 6 cm juurde. :)
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ma arvan, et te peaks tegema selle probleemi lahkamiseks päris omaette topicu. Ma enam küll aru ei saa, et kuidas need nba ketsid ja sentimeetrid nüüd Cramo järgmise hooajaga seotud on :D
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

Kalevpoiss kirjutas:Ma arvan, et te peaks tegema selle probleemi lahkamiseks päris omaette topicu. Ma enam küll aru ei saa, et kuidas need nba ketsid ja sentimeetrid nüüd Cramo järgmise hooajaga seotud on :D
minu viga :D :D :D
asi oli monty pikkuses :D ta siis umbes 206-211 :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Öelge ,mis te siin ütlete ,kuid Montgomery liitumine Kalev/Cramoga on täielik ämber öelgu juhkond mis iganes ,kuid seda otsust normaalseks põhjendada ei anna küll mitte millegagi,see on umbes sama ,et Veski lahkus ja kohe hoolitseb juhtkond selle eest ,et uus samasugune mees asemele võtta,ennem võtku Owens tagasi kui Montgomery ,aga see on minu arvamus ja vaielge nüüd mulle vastu.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev »

spartaklane kirjutas:Öelge ,mis te siin ütlete ,kuid Montgomery liitumine Kalev/Cramoga on täielik ämber öelgu juhkond mis iganes ,kuid seda otsust normaalseks põhjendada ei anna küll mitte millegagi,see on umbes sama ,et Veski lahkus ja kohe hoolitseb juhtkond selle eest ,et uus samasugune mees asemele võtta,ennem võtku Owens tagasi kui Montgomery ,aga see on minu arvamus ja vaielge nüüd mulle vastu.
Pole teda kuskile võetud, rahune nüüd natuke.
Vasta