Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Patrioot »

Ma ei saa päris hästi aru, kuskohast see jutt üldse paisuma hakkas, et Monty Cramosse tuleb. Rahunege nüüd maha, keegi ei ole poole sõnagagi maininud tema tulekut.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev4ever »

Patrioot kirjutas:Ma ei saa päris hästi aru, kuskohast see jutt üldse paisuma hakkas, et Monty Cramosse tuleb. Rahunege nüüd maha, keegi ei ole poole sõnagagi maininud tema tulekut.
Vaata asi on selles, et Veski läks ära, nüüd ei saa enam tema peal hammast teritada. Nüüd need oraaklid ja muud fruktid kõvatavad Monty peal.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Korvpallur Rait Keerles on Õhtulehe andmetel saanud pakkumise Türgist.

"Jah, mul on konkreetne pakkumine," ütles aastaid Kalev/Cramosse kuulunud 29-aastane Keerles.

"Aga ma ei taha veel täpsemalt rääkida - agent soovitas oodata ja vaadata, ehk tuleb midagi veel paremat. Mind kutsuv klubi on valmis ootama, ilmselt otsustan pärast koondise kontrollmänge tšehhidega."

Keerles märkis vaid, et tegemist on korraliku liiga ja Kalevist parema tasemega meeskonnaga.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kindlasti mingu, aga nagu ma tean, on tal veel pakkumisi välismaalt. Tingimused on lahtised, aga kuna Türgi oma tegi konkreetse, siis miks mitte :)
Edu sulle, Rait!
Fear the prophet!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

spartaklane kirjutas:Öelge ,mis te siin ütlete ,kuid Montgomery liitumine Kalev/Cramoga on täielik ämber öelgu juhkond mis iganes ,kuid seda otsust normaalseks põhjendada ei anna küll mitte millegagi,see on umbes sama ,et Veski lahkus ja kohe hoolitseb juhtkond selle eest ,et uus samasugune mees asemele võtta,ennem võtku Owens tagasi kui Montgomery ,aga see on minu arvamus ja vaielge nüüd mulle vastu.
Enne kui ma sinuga vaidlema hakkan, ütle kust sa lugesid, et Cramo sõlmis lepingu Montgomeryga.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Õhtulehe andmetel on Keerles siirdumas Türki. Mehe enda sõnul ootab ta veel paremat pakkumist, seega tundub, et Cramost lahkub ta 100%. Kui nüüd Toome ka mõne muu klubi valib, siis tuleb terve eesliin väljast sisse tuua.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Kalevpoiss kirjutas:
spartaklane kirjutas:Öelge ,mis te siin ütlete ,kuid Montgomery liitumine Kalev/Cramoga on täielik ämber öelgu juhkond mis iganes ,kuid seda otsust normaalseks põhjendada ei anna küll mitte millegagi,see on umbes sama ,et Veski lahkus ja kohe hoolitseb juhtkond selle eest ,et uus samasugune mees asemele võtta,ennem võtku Owens tagasi kui Montgomery ,aga see on minu arvamus ja vaielge nüüd mulle vastu.
Enne kui ma sinuga vaidlema hakkan, ütle kust sa lugesid, et Cramo sõlmis lepingu Montgomeryga.
Ma ei väida siin seda ,et Montgomeryga leping tehtud on ,kuid on suur tõenäosus et selle mehega leping tehakse,sest eesliinis nagu näed pole meil kedagi ja nüüd veel eriti kui on teada et Keerles siirdumas Türki ja Toome suure tõenäosusega Rocki siis jääb ainult Montgomery üle ,eriti kui ta pidi olema klubi presidendi hea tuttav.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Mitte, et ma arvaks, et Monty oleks hea valik Cramole aga kas sa natukene enda vastu ei räägi.

Ühes postituses ütled, et "juhtkonna ämber" ja järgmises, et "ei jää muud üle". Kui ongi tegemist sundvalikuga, et paremat pole lihtsalt võtta, milles siis ämber seisneb? Et ei mindud teiste meeskondadega palgarallis kaasa näiteks ja ei hakatud üle võimete elama vms?
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mis on reeturi palk? :evil: :evil: :evil:
Kalevpoiss kirjutas:Õhtulehe andmetel on Keerles siirdumas Türki. Mehe enda sõnul ootab ta veel paremat pakkumist, seega tundub, et Cramost lahkub ta 100%. Kui nüüd Toome ka mõne muu klubi valib, siis tuleb terve eesliin väljast sisse tuua.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Ma arvan, et oma 4000 EUR kuus võib küll ära tulla :P
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vabakutseline »

Mr. Aff kirjutas:Mis on reeturi palk? :evil: :evil: :evil:
Kalevpoiss kirjutas:Õhtulehe andmetel on Keerles siirdumas Türki. Mehe enda sõnul ootab ta veel paremat pakkumist, seega tundub, et Cramost lahkub ta 100%. Kui nüüd Toome ka mõne muu klubi valib, siis tuleb terve eesliin väljast sisse tuua.
Kui Keerles otsustab välismaale minna on ta kohe reetur või?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Türgi 3. liiga või parimal juhul 2. liiga. :roll:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:Türgi 3. liiga või parimal juhul 2. liiga. :roll:
Arvad, et Türgi 2. liiga on parem kui Eesti liiga?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

Reeturiks sõimamine on pehmelt öeldes kummaline. Vend on andnud Cramo jaoks päris palju, jäänud truuks ka väga väga rasketel aegadel. Olen kindel, et tema ees on Cramol ka endiselt kohustusi üleval 2008-2009 hooajast (preemiad). Teistel juhtudel on mängija välismaale siirdumine eestis karjääri tipphetk (Kangur), keerlese puhul, kes läheb pealegi veel hooaja alguses, reeturlus. Loogikat selles asjas küll pole. Keerlese tase on hea, aga sellise mehe, kui Eestist pole võtta, saab ka väljast osta, vaja vaid korralikult otsida. Raidul on viimaks võimalus oma karjäärile loogiline tipp laduda, mees on näidanud, kuidas ka sellises vanuses võib pühendumisega areneda. Pokla oleks võinud sellest mõned järeldused teha, ga anoh, ta ju teeb karjääri EBSis rahvusvahelisi suhteid õppides (jumala auta!)...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas marxx762 »

Mul jäi sellest uudisest mulje, et tegu pole ikkagi Türgi kõrgliigaga.
Muide kes Raiti siis reeturiks nimetas, siis Keerles on mänginud selle klubi algusajast saadik-ehk vist 11 aastat äkki.
Vasta