Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Karl kirjutas:Tartu Rocki korvpallimeeskond pikendas lepingut Marek Doroniniga. Ääremängija jääb Tartu klubisse ka järgmiseks kolmeks aastaks.

Kuna Doroniniga sõlmiti leping, siis suure tõenäosusega ei pakuta kontrahti Gregor Arbetile, kes samuti oli Rocki huviorbiidis.

Lisaks sõlmiti aastane leping ka ühe välismaalasest keskmängijaga.



No Arbet peaks küll nüüd meile jääma ma arvan.
Kuidas segab Doronin Arbeti lepingut rockiga? Arbet peaks olema SG ju ja Doronin SF. Et Rockil ei jätku rohkem raha? 2 välismaalast ja siis loodaks Toomet ka veel näha. Täitsa võimalik jah, et rahad otsas peale seda.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

paistab et see välismängija väga kõva ei ole, sest türgi teine liiga ja mehhiko liiga on vist ikka nõrgemad kui Eesti meistriliiga.
Morrisonist peaks see mees küll nõrgem olema.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Alex kirjutas:Rocki korpallimeeskond võttis testimisele 208 cm pika Nigeeria päritolu ameeriklase Callistus Eziukwu.
25-aastane Eziukwu on nii ründaja kui keskmängija.

Hooajal 2009/2010 mängis ta Türgi II liiga klubis Usakspor Belediuesi. 24 mängus viskas ta keskmiselt 18,5 ja võttis 10,8 lauapalli.
Türgis mängis ta 31. märtsini. Hooaja lõpetas Eziukwu Mehhiko meeskonnas Rayos de Hermosillo, kus lõi kaasa 23 mängus, visates keskmiselt 16,6 punkti ja võttes 9,5 lauapalli.


Lisaks sõlmiti aastane leping ka ühe ameeriklasest keskmängijaga Callistus Eziukwuga.

«Algavaks hooajaks on temaga leping sõlmitud, kuid leping on testiperioodiga,» sõnas Rocki mänedžer Meelis Pastak Postimehele.

Video järgi tundub, et ei mängi temagi selg ees, Morrisoniga samas stiilis, anna pall kätte ja suru pealt.
Viimati muutis Korx300, 03 Aug 2010, 16:31, muudetud 2 korda kokku.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

Korx300 kirjutas:
Karl kirjutas:Tartu Rocki korvpallimeeskond pikendas lepingut Marek Doroniniga. Ääremängija jääb Tartu klubisse ka järgmiseks kolmeks aastaks.

Kuna Doroniniga sõlmiti leping, siis suure tõenäosusega ei pakuta kontrahti Gregor Arbetile, kes samuti oli Rocki huviorbiidis.

Lisaks sõlmiti aastane leping ka ühe välismaalasest keskmängijaga.



No Arbet peaks küll nüüd meile jääma ma arvan.
Kuidas segab Doronin Arbeti lepingut rockiga? Arbet peaks olema SG ju ja Doronin SF. Et Rockil ei jätku rohkem raha? 2 välismaalast ja siis loodaks Toomet ka veel näha. Täitsa võimalik jah, et rahad otsas peale seda.
Eks nad on ikka mõlemad SF positsioonil. Arbet on ametlikus rosteris ka SF.
http://www.basket.ee/?id=00083&section=player&mid=1224" onclick="window.open(this.href);return false;
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas gasol2 »

Ma usun ,et Rock sai endale päris huvitava pikka ,kuid eks hooaeg näitab seda.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Kui pikk ta täpselt on?
Kui ta alla 208-209 on siis natuke jääb ikka lühikeseks ma arvan.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

6´10" on pikkus. Et siis 2.08
http://mbd.scout.com/mb.aspx?s=307&f=2174&t=2643125" onclick="window.open(this.href);return false;
Siin natuke rohkem videosi mehest.

Edit: enamus lingid ei tööta enam :/ 1 on vist ainult working ja sealt ei näe ka suurt midagi.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas seeker »

Et kui keskmängija 2.20 pole, siis natuke lühike või? Elav tõestus on Viljar Veski, et pikkus loeb väga vähe. Vaadake näiteks kas või teie endist oma poissi Travis Reedi, keskmängija kohta lühike, kuid ideaalne mängumees! Pikkusest natukene olulisem on see, et mees suudaks korvi all efektiivselt tegutseda ning teeks nö keskmängija asjad ära.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas TDK »

Huvitav on see, et nii kui tuli teada, et Rock tegi mehega lepingu, hakati kohe mehe miinustest rääkima, video järgi on minu meelest just selline loom, et hoia või mütsi kinni, just midagi Triumphis mänginud Marcus Goree sarnast, pärast selle mehe nägemist Eestis hakati minu meelest siin foorumis igas teemas rääkima, et koljatit on meile vaja, ja just selline mees tunub see Callistus olevat. Loodame, et leiame isegi kellegi sarnase, fakt on see, et tsenter peab must olema, sest nemad on konkreetselt nahaalid, ehtne tõestus on Williams, kes oli minu meelest viimane normaalne tsenter meil, kui välja arvata Reed.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Olen kindel, et Kalev ei saa sellise tasemega mängijat, vaid palju nõrgema.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevForever »

Egert kirjutas:Olen kindel, et Kalev ei saa sellise tasemega mängijat, vaid palju nõrgema.
Mingi spartaklane2 on siia tekinud vist.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

KalevForever kirjutas:
Egert kirjutas:Olen kindel, et Kalev ei saa sellise tasemega mängijat, vaid palju nõrgema.
Mingi spartaklane2 on siia tekinud vist.
Vist küll.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vabakutseline »

Päris hea mees tundub olevat(vähemalt videote põhjal). Huvitav küll aga kalevil pole vist ainsana veel keskmängijat. Loodame, et Sõber Tarva eesotsas ja Kerde Tallinna Kalev/TTÜ eesotsas suudavad Veski ja Makke nii palju mängima panna, et suudetakse ikka Callistus Eziukwule korvi all vastu saada. Kalev/Cramo fännina ei tahaks seda küll ütelda, aga tundub, et see aasta ei suudeta jälle koosseisu õigeaegselt komplekteerida.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

videode järgi ei ole see mees küll miskit erilist.Selg eest ta ka mängida ei oska.Saab palli korvi all ja surub, thats it. Paistab selline Morrisoni masti olevat nagu eelpool ka keegi mainis, aga eks aeg näitab
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mul on täpselt sama tunne. Jälle mingi nõme venitamine.
Rocki uus mees, Kallistus, tundub jälle väga hea mängumehena. Rock on ikka keskmängijatega täppi pannud ja suure tõenäosusega ka see kord.
Kalevil tuleb veel hullem säästu hooaeg, kui eelmine ja ega siin muud ei ootagi, et vähemalt meeskond ÕIGEKS ajaks komplekteeritud saaks ja välismängijatega pange ei paneks. Venitaks selle hooaja ära ja siis kui Valdmaa peaks jälle naeru suil intervjuud andma, et oi, eelarve tuleb sinna kümne kanti vms, siis käigu ta ka sinna samusesse. Võiks üks kord tunnistada, et ei tule mingit suurt sponsorit. Pole vaja ajada mingit udu juttu.
Fear the prophet!
Vasta