Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Kalev on sellepärast ikka idaturust huvitatud, et nende sponsoritele annaks see parema väljundi enda tutvustamiseks. Ehk sisuliselt on ikkagi sellest huvitatud potentsiaalsed sponsorid.

Või arvad, et BC Kalev/Cramo huvi "idaturu" vastu tähendab seda, et mängijad, treenerid ja juhtkond saavad kusagil turu pealt seal endale odavamalt muna ja pekki ostmas käia vms?
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas randomjoe »

arengutest mängijate turul....

http://sport.postimees.ee/?id=295981" onclick="window.open(this.href);return false;
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Delta »

Kalevpoiss kirjutas:
ÕL
15.04.2010 07:02
Võimalust saada miljon eurot kokku hindas Valdmaa praegu 50protsendiliseks. "Läbirääkimised potentsiaalse suursponsoriga käivad. Tegemist on välismaise firmaga," tunnistas ta. Kas Venemaalt? "Ütleme nii, et tegutseb idaturul."

15 aprill oli juba juttu sponsorist, kes tegutseb idaturul. Mis kuradi jama sa siin ajad Delta?
Naljakas, kuidas sa jätsid järgmise lause sealt artikklist välja. Et mai lõpuks peaks asi selge olema.

Igatahes, 06.mai->
"Sarnaselt Varrakuga ei osanud klubi tulevikust rääkida president Ivar Valdmaa. Mai keskel sõidab ta Moskvasse läbirääkimistele ühe võimaliku suurtoetajaga. See on ka pea ainus võimalus, kuidas Kalev/Cramo saaks tuleval hooajal korralikult komplekteeritud ning osaleda ka tugevas Ühisliigas."

Moskvasse miski random firmaga ikka läbirääkima ei lähe ju? Peaks ikka Venemaa firma olema.

22.07->
Valdmaa-> Valdmaa lisas: «Kui Ühisliiga jääb loodetust väiksemaks, ei vaja me ka Venemaalt oodatud suurtoetajat.»

Et siis, mnjah. Nagu juba öeldud, ära lahmi niisama.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Siin foorumis ikka saab mõnusa päevase kõhutäie naeru kätte. :lol:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Delta kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
ÕL
15.04.2010 07:02
Võimalust saada miljon eurot kokku hindas Valdmaa praegu 50protsendiliseks. "Läbirääkimised potentsiaalse suursponsoriga käivad. Tegemist on välismaise firmaga," tunnistas ta. Kas Venemaalt? "Ütleme nii, et tegutseb idaturul."

15 aprill oli juba juttu sponsorist, kes tegutseb idaturul. Mis kuradi jama sa siin ajad Delta?
Naljakas, kuidas sa jätsid järgmise lause sealt artikklist välja. Et mai lõpuks peaks asi selge olema.

Igatahes, 06.mai->
"Sarnaselt Varrakuga ei osanud klubi tulevikust rääkida president Ivar Valdmaa. Mai keskel sõidab ta Moskvasse läbirääkimistele ühe võimaliku suurtoetajaga. See on ka pea ainus võimalus, kuidas Kalev/Cramo saaks tuleval hooajal korralikult komplekteeritud ning osaleda ka tugevas Ühisliigas."

Moskvasse miski random firmaga ikka läbirääkima ei lähe ju? Peaks ikka Venemaa firma olema.

22.07->
Valdmaa-> Valdmaa lisas: «Kui Ühisliiga jääb loodetust väiksemaks, ei vaja me ka Venemaalt oodatud suurtoetajat.»

Et siis, mnjah. Nagu juba öeldud, ära lahmi niisama.
Nojah ega sellist asja ju ette ei kujutaks, et mõnel idaturul tegutseval firmal Moskvas peakontor oleks. Moskvas ikka kõik puha ainult Venemaa firmad.

Selle vastu ma pole vaielnudki, et asi on veninud ja juba mitmed tähtaajad on möödas. Samas ma ka juba selgitasin miks see asi venis. Aga mis sa lolliga ikka räägid ...
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Delta »

Kalevpoiss kirjutas:
Delta kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
ÕL
15.04.2010 07:02
Võimalust saada miljon eurot kokku hindas Valdmaa praegu 50protsendiliseks. "Läbirääkimised potentsiaalse suursponsoriga käivad. Tegemist on välismaise firmaga," tunnistas ta. Kas Venemaalt? "Ütleme nii, et tegutseb idaturul."

15 aprill oli juba juttu sponsorist, kes tegutseb idaturul. Mis kuradi jama sa siin ajad Delta?
Naljakas, kuidas sa jätsid järgmise lause sealt artikklist välja. Et mai lõpuks peaks asi selge olema.

Igatahes, 06.mai->
"Sarnaselt Varrakuga ei osanud klubi tulevikust rääkida president Ivar Valdmaa. Mai keskel sõidab ta Moskvasse läbirääkimistele ühe võimaliku suurtoetajaga. See on ka pea ainus võimalus, kuidas Kalev/Cramo saaks tuleval hooajal korralikult komplekteeritud ning osaleda ka tugevas Ühisliigas."

Moskvasse miski random firmaga ikka läbirääkima ei lähe ju? Peaks ikka Venemaa firma olema.

22.07->
Valdmaa-> Valdmaa lisas: «Kui Ühisliiga jääb loodetust väiksemaks, ei vaja me ka Venemaalt oodatud suurtoetajat.»

Et siis, mnjah. Nagu juba öeldud, ära lahmi niisama.
Nojah ega sellist asja ju ette ei kujutaks, et mõnel idaturul tegutseval firmal Moskvas peakontor oleks. Moskvas ikka kõik puha ainult Venemaa firmad.

Selle vastu ma pole vaielnudki, et asi on veninud ja juba mitmed tähtaajad on möödas. Samas ma ka juba selgitasin miks see asi venis. Aga mis sa lolliga ikka räägid ...
Ses suhtes on sul küll õigus jah, et mis sa lolliga ikka räägid.
kui ikka öeldakse-> Valdmaa lisas: «Kui Ühisliiga jääb loodetust väiksemaks, ei vaja me ka Venemaalt oodatud suurtoetajat.».
Ja sina tuled ajama miskit peakorterist ja millest veel, et firma, mis on Venemaalt, ei ole ikka Venemaalt vaid on peakontoriga Venemaal või mida iganes.

Ja see, et sina seletad(või ette kujutad), miks tähtajad venivad, ei ole küll nüüd mingi eriline põhjendus, kui sa juhuslikult just juhatusse ei kuulu.
Kalev/Cramo puhul on viimastel hooaegadel juba reegliks saanud, et loopitakse tühje sõnu, mis on tõest ikka väga kaugel.
Ja see on ka põhjus, miks ma Valdmaa sõnavõttu enam väga tõsiselt ei võta, vaid ootan ikka reallseid tulemusi enne.
See on lihtsalt minu seisukoht.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Patrioot »

Asjaajaja kirjutas:Siin foorumis ikka saab mõnusa päevase kõhutäie naeru kätte. :lol:
Esimene asi vist, milles ma sinuga ühel meelel olen.
Täitsa müstiline, kuidas igast lausest vandenõud välja loetaks.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Karl »

Delta on lihtsalt üks kibestunud Rocki fänn, kes suve alguses arvas, et Rock on nüüd omadega mäel ja Kalev kuristikus. Kui nüüd on selgeks saanud, et asi on pigem vastupidine, siis on oodata neid rocki fänne siia veel tatti pritsimas.
Igatahes minu sõnum oleks neile: Mina soovin teile Leppikute ja Paadedega eurosarja vallutamiseks edu ja ärge tulge siia nüüd oma meeleheidet välja elama, selleks on Rockil oma foorum olemas, mida küll muuseas keegi eriti ei kasuta.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Korx300 »

Karl kirjutas:Delta on lihtsalt üks kibestunud Rocki fänn, kes suve alguses arvas, et Rock on nüüd omadega mäel ja Kalev kuristikus. Kui nüüd on selgeks saanud, et asi on pigem vastupidine, siis on oodata neid rocki fänne siia veel tatti pritsimas.
Igatahes minu sõnum oleks neile: Mina soovin teile Leppikute ja Paadedega eurosarja vallutamiseks edu ja ärge tulge siia nüüd oma meeleheidet välja elama, selleks on Rockil oma foorum olemas, mida küll muuseas keegi eriti ei kasuta.

Ärge nüüd nii ka kõvatage, pole teil veel seda suurt ida sponsorit. Imo ongi väga hea, kui Cramo saab ka lõpuks korraliku võistkonna kokku enne jõule. Ei olnud see finaal Tarvase vastu sama, mis poolfinaal Cramo vastu. Rocki ja Cramo derbyit on ikka huvitavam vaadata.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Tegumood »

Karl kirjutas:Delta on lihtsalt üks kibestunud Rocki fänn, kes suve alguses arvas, et Rock on nüüd omadega mäel ja Kalev kuristikus. Kui nüüd on selgeks saanud, et asi on pigem vastupidine, siis on oodata neid rocki fänne siia veel tatti pritsimas.
Igatahes minu sõnum oleks neile: Mina soovin teile Leppikute ja Paadedega eurosarja vallutamiseks edu ja ärge tulge siia nüüd oma meeleheidet välja elama, selleks on Rockil oma foorum olemas, mida küll muuseas keegi eriti ei kasuta.
Et siis kohe kui üks Rocki toetaja kirjutab vähimagi halvustava kommentaari Cramo aadressil, on ta kindlapeale kibestunud ja ei taha muud kui lihtsalt kottida head Cramot.
Võtame nüüd lühidalt kokku, mida Delta väitis:
Ta alustas sellega, et mainis uudise positiivsust.(Esimene kibestumise märk?)
Edasi, aga hoiatas kõiki Cramolasi, et Valdama on tuntud kui suure jutu puhuja ning tema kohe hõiskama ei hakkaks. (Teine kibestumuse tunnus?)

Kibestust, Karl, otsi enda südamest.

Ja ma olen kindel, et mitte üksigi Rocklane ei kadesta antud hetkel Cramot, mitte ükski.

Aitäh et sa meile edu soovid. Viisaka inimesena edastan ka omapoolsed õnnesoovid idaliigas.

Sõimu oodates, kena päeva jätku.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

Vana ja kulunud nähtus siin foorumis, nagu Mustamäe troll. Rocki fännilt ei ootagi ju midagi muud kui skeptilist suhtumist, Cramo fännilt lootusekiirt ja optimismi tõusu. Ja siis vaieldakse, et kas ja kus ja kuidas. Aeg toob arutust, kas õigus oli Deltal või kalevipoisil, mis siin ette tõmmelda. Ja veel ühele sõbrale zeroo'le, et korvpalliringkondades ei ole meeste palgad just eriline saladus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas RK »

Tegumood kirjutas:
Karl kirjutas:Delta on lihtsalt üks kibestunud Rocki fänn, kes suve alguses arvas, et Rock on nüüd omadega mäel ja Kalev kuristikus. Kui nüüd on selgeks saanud, et asi on pigem vastupidine, siis on oodata neid rocki fänne siia veel tatti pritsimas.
Igatahes minu sõnum oleks neile: Mina soovin teile Leppikute ja Paadedega eurosarja vallutamiseks edu ja ärge tulge siia nüüd oma meeleheidet välja elama, selleks on Rockil oma foorum olemas, mida küll muuseas keegi eriti ei kasuta.
Et siis kohe kui üks Rocki toetaja kirjutab vähimagi halvustava kommentaari Cramo aadressil, on ta kindlapeale kibestunud ja ei taha muud kui lihtsalt kottida head Cramot.
Võtame nüüd lühidalt kokku, mida Delta väitis:
Ta alustas sellega, et mainis uudise positiivsust.(Esimene kibestumise märk?)
Edasi, aga hoiatas kõiki Cramolasi, et Valdama on tuntud kui suure jutu puhuja ning tema kohe hõiskama ei hakkaks. (Teine kibestumuse tunnus?)

Kibestust, Karl, otsi enda südamest.

Ja ma olen kindel, et mitte üksigi Rocklane ei kadesta antud hetkel Cramot, mitte ükski.

Aitäh et sa meile edu soovid. Viisaka inimesena edastan ka omapoolsed õnnesoovid idaliigas.

Sõimu oodates, kena päeva jätku.
Nõus !!!. Oleme viisakad, oleme tolerantsed, juhuse tahtel on see foorum ainuke normaalne foorum ja käime siin kõik nii Tarva Rocki TTÜ kui ka Cramo fännid.
Teiseks normaalne on Derby Rock versus Cramo sest seal on viha ja intriigi Tarvas ja Rock oli nagu maakate klohmimine kust puudus põnevus ja iga normaalne Rocki fänn tahab vastas tugevat Cramot ja vastupidi.
kolmanadaks on fännide hulgas normaalseid ja ebanormaalseid (Rakvere saapamees, tindi Oskar ja pastaka Jürgen , Rocki poolt ei oska kedagi öelda)
Nii ,et rahu ja rohkem asjaliku informatsiooni ,mitte mõtetud mula .
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Viisakuse ja tolerantsuse poolt olen minagi. Aga pole mõtet siis esimese hea uudise peale siia tatti pritsima tulla ja Cramo juhte sõimama. Eriti siukse lolli jutuga, et korra öeldi "ida turul tegutsev", siis hiljem öeldi "Venemaalt" ning nüüd on kõik valetajad ja hooaeg pees.

Samas ütles Visnapuu ka, et osad Rocki mängijad on koondisega seotud. Hetkel on ainult Leppik ja see ei ole osad, vaid ainult üks. Mul ei tule pähegi hakata nüüd ajama, et Visna on valetaja ja jube keerutamine käib jne. Ilmselt leiaks mingeid ajuvabasid vasturääkivusi veel ja veel aga pole lihtsalt nii madalalaubaline, et hakkas neid kuskil kellelegi nina peale viskama ja sealt vandenõuteooriaid otsima.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vabakutseline »

Vähemalt nüüd on teada, et saame Idaliigas 10 mängu ja nüüd saab hakata edasi vaatama.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Väga hea uudis, et asjad on liikuma hakanud :)
Vasta