Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
MiamiHeat
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 07 Aug 2010, 21:18

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MiamiHeat »

omg,miks tartus siis musti ei sallita? ja üldse miks peaks keegi oma linna meeskonna mängijat mitte sallima :D:D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevcramo »

Tartu on teatavasti kuulus oma Skinheadide tõttu, kes musti ei salli.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ka väljend "Cramo neegrid" pole üldsegi võõras ...
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

--KingLeBron-- kirjutas:2008/2009 aastal , ja see oli Tanoka Beard

Õigus :oops: my bad , unustasin ära rsk
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Cramolaste pettekujutlem jälle!?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:Cramolaste pettekujutlem jälle!?
Näited:
Nüüd on praaaaaasnik!
ilma teini ja abernethyta pani rock ikka ära....kalevil need neegrid jälle kodu vist:D:D::DD::D
travis kotib cramo neegrid läbi. arvatavasti 26 punkti ja 16 lauapalli..
Neegrile peaks ikka mõnemängulise keelu määrama.Mänguvälises olukorras lükkab lambist vastasmängija selja tagant pikali.Cramo on ikka hale.
Cramos mängivad ainult NEEGRID ja Eestlased ei saa ültse platsile. Arbet peaks igas mängus 40 minutit mängima ja Veski algkoosseisus olema.
Tra kuidas ma lõugaisn ja neegreid ***** saatsin. Üle mõistuse tabasid kalevi ahvid eile.
Tegelt ei joppanud tal sittagi lihtsalt neil on kõik neegrid seal

Ma rohkem ei viitsi, aga neid on veel palju.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:
zero0 kirjutas:Cramolaste pettekujutlem jälle!?
Näited:
Nüüd on praaaaaasnik!
ilma teini ja abernethyta pani rock ikka ära....kalevil need neegrid jälle kodu vist:D:D::DD::D
travis kotib cramo neegrid läbi. arvatavasti 26 punkti ja 16 lauapalli..
Neegrile peaks ikka mõnemängulise keelu määrama.Mänguvälises olukorras lükkab lambist vastasmängija selja tagant pikali.Cramo on ikka hale.
Cramos mängivad ainult NEEGRID ja Eestlased ei saa ültse platsile. Arbet peaks igas mängus 40 minutit mängima ja Veski algkoosseisus olema.
Tra kuidas ma lõugaisn ja neegreid ***** saatsin. Üle mõistuse tabasid kalevi ahvid eile.
Tegelt ei joppanud tal sittagi lihtsalt neil on kõik neegrid seal

Ma rohkem ei viitsi, aga neid on veel palju.
Jah, kirjaoskuse järgi tundub, et nad on madalalaubalised. Usu mind, cramolaste seas leidub ka neid ikka väga palju. Ehe näide nendest, keda vaimupimedus vaevab cramolaste seas, on need, kes televisioonis esinesid, rohkem ma ei viitsiks eriti neid "maakate" näiteid välja tooma, kuid siit foorumist leiaks neid hulgi.
Minu jutu põhimõte on, et ei tasuks mõne madalalaubalise pärast Rocki ega üldse ühegi teise meeskonna fänne üldistada. Leidub selliseid nii Tartus, Tallinnas, Rakveres kui ka teistes Eesti linnades, see on paratamatus. Kui mõistust jagati, siis nad olid lihtsalt kuskil mujal.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas raudsik »

Egert kirjutas:
zero0 kirjutas:Cramolaste pettekujutlem jälle!?
Näited:
Nüüd on praaaaaasnik!
ilma teini ja abernethyta pani rock ikka ära....kalevil need neegrid jälle kodu vist:D:D::DD::D
travis kotib cramo neegrid läbi. arvatavasti 26 punkti ja 16 lauapalli..
Neegrile peaks ikka mõnemängulise keelu määrama.Mänguvälises olukorras lükkab lambist vastasmängija selja tagant pikali.Cramo on ikka hale.
Cramos mängivad ainult NEEGRID ja Eestlased ei saa ültse platsile. Arbet peaks igas mängus 40 minutit mängima ja Veski algkoosseisus olema.
Tra kuidas ma lõugaisn ja neegreid ***** saatsin. Üle mõistuse tabasid kalevi ahvid eile.
Tegelt ei joppanud tal sittagi lihtsalt neil on kõik neegrid seal

Ma rohkem ei viitsi, aga neid on veel palju.
Oleks siin ainult LIKE nupp nagu facebook'is, siis ma vajutaks seda MILLLLIIIJOOOOON korda. Väga hea, Egert. :wink:
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

vaim564 kirjutas:Ma ikka väga loodan, et Talts läheb välismaale ja Keerles ja kõik need, keda seal üldse ollaks valmis vastu võtma.
Ma arvan, et Talts läheb ikka välja. Vaevalt, et Toome oleks Rocki läinud pinki nühkima. Ma eeldan, et talle pakuti ikkagi algviisiku kohta. Järgmine aasta peab Toome jaoks olema läbimurde aasta. Kas nüüd või oled sa järjekordne lootustandev noor. Ja ta teab seda ise ka tõenoliselt.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas 007 »

minu arust väga kahtlane tundub Kitsingu ära liikumine, arvestades, et eelmine aasta sai ta rohkem mängida kui Paade, siis, see aasta peaks ta puhtalt juba olema esimene vahetus peale Toomet. Rocki pikaaja plaanidega ei sobiks kokku ka, sest tegemist tõeliselt andeka kutiga ja tema käest laskmine oleks suur viga.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas maik »

007 kirjutas:minu arust väga kahtlane tundub Kitsingu ära liikumine, arvestades, et eelmine aasta sai ta rohkem mängida kui Paade, siis, see aasta peaks ta puhtalt juba olema esimene vahetus peale Toomet. Rocki pikaaja plaanidega ei sobiks kokku ka, sest tegemist tõeliselt andeka kutiga ja tema käest laskmine oleks suur viga.
Eks Kitsing sai rohkem mängida pelgalt sellepärast, et Paadel oli see puugi jama ning vist veel mingi vigastus hooaja algul!
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas 007 »

maik kirjutas:
007 kirjutas:minu arust väga kahtlane tundub Kitsingu ära liikumine, arvestades, et eelmine aasta sai ta rohkem mängida kui Paade, siis, see aasta peaks ta puhtalt juba olema esimene vahetus peale Toomet. Rocki pikaaja plaanidega ei sobiks kokku ka, sest tegemist tõeliselt andeka kutiga ja tema käest laskmine oleks suur viga.
Eks Kitsing sai rohkem mängida pelgalt sellepärast, et Paadel oli see puugi jama ning vist veel mingi vigastus hooaja algul!
Eelmise hooaja algul enne puuke proovis Visna teda ju kolme kohapeal ja leidis, et see sobivat Paadele rohkemgi. Arvan siiski, et Paadce jääb selleks meheks, keda saab viimases hädas kasutada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Pühajärve triatlonil võistlesid Rocki eest Allingu, Kitsing, Järvelainen, Eichfuss, Evart, Raadik, Kurbas, Doronin, Paade ja Visnapuu. Allingu pani noortele ära :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Super! Loodan, et astub oma isa jälgedes suusaradadel.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

zero0 kirjutas:Super! Loodan, et astub oma isa jälgedes suusaradadel.
Allingu või? :smash:
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta