Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vabakutseline kirjutas:Kalev võib, aga ei pruugi oma viimase minuti komplekteerimisega taas kord näppu lõigata. See on ikka väga riski business kalevi poolt, kui minnaksegi alt siis hakatakse vabanduseks tooma meeskonna vähest kokkumängu nagu alati. Tarval, Kalev/TTü'l ja Rockil on meeskond juba enam vähem koos ja juba treenitakse mitmendat nädalat koos.
Sinu soovitus on siis et palgata mängijaid, kes koondisesse ei mahu? Saaks pikemalt kokkumängu harjutada?
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vabakutseline »

Kalevpoiss kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Kalev võib, aga ei pruugi oma viimase minuti komplekteerimisega taas kord näppu lõigata. See on ikka väga riski business kalevi poolt, kui minnaksegi alt siis hakatakse vabanduseks tooma meeskonna vähest kokkumängu nagu alati. Tarval, Kalev/TTü'l ja Rockil on meeskond juba enam vähem koos ja juba treenitakse mitmendat nädalat koos.
Sinu soovitus on siis et palgata mängijaid, kes koondisesse ei mahu? Saaks pikemalt kokkumängu harjutada?
Kas kalev on siis siiani palkand koondisega seotud mängijaid? Minu teada onkalevis koondise juures vaid Sokk ja vb ka Arbet ja Keerles. Kuid kus on välismängijad?
jorgenk
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:39

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas jorgenk »

Saks ja Tamm ju ei ole Kalevi mängijad ja ammugi mitte koondisega seotud.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

vabakutseline kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Kalev võib, aga ei pruugi oma viimase minuti komplekteerimisega taas kord näppu lõigata. See on ikka väga riski business kalevi poolt, kui minnaksegi alt siis hakatakse vabanduseks tooma meeskonna vähest kokkumängu nagu alati. Tarval, Kalev/TTü'l ja Rockil on meeskond juba enam vähem koos ja juba treenitakse mitmendat nädalat koos.
Sinu soovitus on siis et palgata mängijaid, kes koondisesse ei mahu? Saaks pikemalt kokkumängu harjutada?
Kas kalev on siis siiani palkand koondisega seotud mängijaid? Minu teada onkalevis koondise juures vaid Sokk ja vb ka Arbet ja Keerles. Kuid kus on välismängijad?

ja kus on siis, need teiste klubide välismängijad? Aind lepingud on sõlmitud Eestis pole kedagi veel , kuna liiga vara on!
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vabakutseline »

Soho kirjutas:
vabakutseline kirjutas:



ja kus on siis, need teiste klubide välismängijad? Aind lepingud on sõlmitud Eestis pole kedagi veel , kuna liiga vara on!
Neil on vähemalt lepingud sõlmitud, kuid kalev ei ole suutnud lepinguidki sõlmida.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas BCKLV »

vabakutseline kirjutas:Neil on vähemalt lepingud sõlmitud, kuid kalev ei ole suutnud lepinguidki sõlmida.
Oleksid jube õnnelik, kui need TTÜ kolm välismängijat oleks näiteks Kaleviga liitunud? Suvalisi neegerid võib iga klubi palgata, Kalev otsib paremaid mängijaid, kuigi rahalised ressurssid pole kiita.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

vabakutseline kirjutas:
Soho kirjutas:
vabakutseline kirjutas:



ja kus on siis, need teiste klubide välismängijad? Aind lepingud on sõlmitud Eestis pole kedagi veel , kuna liiga vara on!
Neil on vähemalt lepingud sõlmitud, kuid kalev ei ole suutnud lepinguidki sõlmida.
Sa kunagi selle peale oled mõelnud, et mida parem mees, seda raskem on ka lepingut sõlmid, kui just rahakott puuga seljas pole. 27. august pole kindlasti hilja, aga see on välja öeldud ja lubatud tähtaeg. Pauguta siis, kui aeg käes, aga siis täiest torust, igatunnisel postitusel a la nutt ja hala "uudiste puudumise teemal" ei ole mõtet, kui sa just poste siin ei kogu. Öeldi et 27. august, siis lepi sellega, ma usun, et kuusmaa teab, mida lubab ja teeb.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Oskar8 »

Mis idiootne jutt see käib, et teistel võistkond ammu koos ja treenitakse... koondise mägud käivad!

Kalevil ei käi hetkel mingit välismängijate otsimist, vaid lepingute allkirjastamine.
Midagi imeliku seal pole, et kõrgema tasemega meeste puhul läheb selleks veidi kauem aega.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Eelmistest aastatest teame, et see venimine ei ole selle taga, et Cramo mingeid ülimaid korvpalligeeniuseid taga ajaks. Pigem tuleneb see juhtkonna ebakompetentsusest. Võite küll siin praegu end lohutada mõttega, et leegionäride osas ei ole mingeid uudiseid seetõttu, et plaanitakse mingeid geniaalseid mängijaid kohale meelitada. Tegelikkus on see, et uut hooaega alustab Cramo hädise meeskonnaga ning kui õnnestubki meeskonda saada mõni võõrmängija, siis ei maksa loota, et tegu oleks mingi hullu kunniga. Cramo ei ole just eriti silmapaistnud terve ja elujõulise meeskonna komplekteerimisega.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Patrioot »

vabakutseline kirjutas:
Soho kirjutas:
vabakutseline kirjutas:



ja kus on siis, need teiste klubide välismängijad? Aind lepingud on sõlmitud Eestis pole kedagi veel , kuna liiga vara on!
Neil on vähemalt lepingud sõlmitud, kuid kalev ei ole suutnud lepinguidki sõlmida.
Kus sa tead, et ei ole?
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vabakutseline kirjutas:
Soho kirjutas:
vabakutseline kirjutas:



ja kus on siis, need teiste klubide välismängijad? Aind lepingud on sõlmitud Eestis pole kedagi veel , kuna liiga vara on!
Neil on vähemalt lepingud sõlmitud, kuid kalev ei ole suutnud lepinguidki sõlmida.
Enne vingusid, et trenni koos ei tehta. Nüüd said ise ka aru, et selle kallal pole võimalik vinguda. Aga vinguma peab - nüüd miks allkirju lepingutel pole. Rockil on samuti mängujuhiga leping sõlmimata. Pole mingeid uudiseid! Mis siis saab nüüd???
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas #7 »

Põhiline on, et vinguda saaks.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas RK »

vinguks ka, pole nagu väga korrektne, tsitaat postimehest:

Keerlest värvatakse ta enda teadmata?
Kalev/Cramo korvpallimeeskonna mänedžer Kaarel Sibul väitis eile, et pidas läbirääkimisi Eesti koondisse kuuluvate Gregor Arbeti ja Rait Keerlesega ning hommikul tulevad mehed kontorisse kõnelusi jätkama.
Keerles lükkas aga selle väite ümber. «Kalev/Cramo kontorist pole mulle keegi helistanud, olen rääkinud vaid peatreener Aivar Kuusmaaga,» kinnitas ta ning andis mõista, et ei kipu Eesti klubiga lepingut sõlmima. «Ootan ühe välisklubi otsust, kuid asjad venivad. Olen ootelehel – esmalt peavad nad jõudma selgusele, kas palgata kõigepealt mängujuht või ääremängija.»

Keegi kolmest valetab: Postimees , Keerles , või Cramo manager hr. Sibul (minu arvamus on et Keerles ei valeta, siis jääb kaks üle)
tsitaat artiklist http://sport.postimees.ee/?id=300715" onclick="window.open(this.href);return false;
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

RK kirjutas:vinguks ka, pole nagu väga korrektne, tsitaat postimehest:

Keerlest värvatakse ta enda teadmata?
Kalev/Cramo korvpallimeeskonna mänedžer Kaarel Sibul väitis eile, et pidas läbirääkimisi Eesti koondisse kuuluvate Gregor Arbeti ja Rait Keerlesega ning hommikul tulevad mehed kontorisse kõnelusi jätkama.
Keerles lükkas aga selle väite ümber. «Kalev/Cramo kontorist pole mulle keegi helistanud, olen rääkinud vaid peatreener Aivar Kuusmaaga,» kinnitas ta ning andis mõista, et ei kipu Eesti klubiga lepingut sõlmima. «Ootan ühe välisklubi otsust, kuid asjad venivad. Olen ootelehel – esmalt peavad nad jõudma selgusele, kas palgata kõigepealt mängujuht või ääremängija.»

Keegi kolmest valetab: Postimees , Keerles , või Cramo manager hr. Sibul (minu arvamus on et Keerles ei valeta, siis jääb kaks üle)
tsitaat artiklist http://sport.postimees.ee/?id=300715" onclick="window.open(this.href);return false;
Huvitav, mis klubi see siis on, kellel on augusti lõpus mehed ootelehel ja asjad muudkui venivad.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Ega see mängijate palkamine ei käi nii, et visatakse leping nina ette ja "lollid" sportlased kirjutavad kohe alla. Teinekord ei õnnestu näiteks soovitud meest saada ja siis tuleb minna järgmise variandi peale. Nii venib ka parematel klubidel lepingute sõlmimine hooaja alguseni. Ma usun, et Keerlesel on ikka hea variant silmapiiril, kui ta Türgi meistriliigast ja loobus klubist, mida ta hindas Cramost paremaks. Iseasi, mis saab siis, kui sellest asja ei saa. Loomulikult on Kalev valmis ta alati vastu võtma, aga ma ei ütleks, et see oleks Keerlest ennast silmas pidades hea variant. Võimalus, et sul on soodne leping koduklubiga alati tagataskus võib mängijad muuta väga valivaks. eks midagi sarnast on ka Taltsiga.
Valga klubi ilmselt maksis Tagametsa üle, sest klubide eelarved on enam-vähem samas suurusjärgus, aga Valga "eelis" on selline, et ta ei pea kõigile mängijatele niipalju maksma. Mis on muidugi imekspandav, et Tarvas ei suutnud möödunud hooaja fenomeni taustal eelarvet kasvõi natukenegi tõsta. See näitab ikka managemendi täieliku puudumist.
Vasta