Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mihkel111, miks sa kogu aeg kõigi kasutajate kohta seda linki spammid? See ei ole mitte esimene kord selle nädala jooksul, kui sa seda teinud oled. Lõpeta ära vaenu õhutamine!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas:Mihkel111, miks sa kogu aeg kõigi kasutajate kohta seda linki spammid? See ei ole mitte esimene kord selle nädala jooksul, kui sa seda teinud oled. Lõpeta ära vaenu õhutamine!
Huvitav kes siin pidevalt vaenu õhutab ...
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

Kalevpoiss kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mihkel111, miks sa kogu aeg kõigi kasutajate kohta seda linki spammid? See ei ole mitte esimene kord selle nädala jooksul, kui sa seda teinud oled. Lõpeta ära vaenu õhutamine!
Huvitav kes siin pidevalt vaenu õhutab ...
..... Egert

"tõmba nahhui siit oma seisukohaga, ausõna viskab üle juba"
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mihkel111 »

Asjaajaja kirjutas:Mihkel111, miks sa kogu aeg kõigi kasutajate kohta seda linki spammid? See ei ole mitte esimene kord selle nädala jooksul, kui sa seda teinud oled. Lõpeta ära vaenu õhutamine!
Ei õhuta ma vaenu ega ka postita seda linki kõigi kasutajate kohta. Lihtsalt üritan aidata kaaskasutajad kellele (vähemalt mulle tundub, et) samuti ei meeldi kasutajad, kelle postitused koosnevad peamiselt virinast ja (alusetust) kriitikast. Kui ma siiski eksisin ja enamus leiab, et sinu (ja mõne teise sellise kasutaja) postutusi on siin foorumis ikkagi vajalik lugeda, siis ma vabandan kõigi kasutajate ees ja luban, et seda linki enam ei postita.

PS: Kriitika vastu pole mul midagi, kui see pole liialdatud, on vastavas situatsioonis õigustatud ja konstruktiivne.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Mihkel111 kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mihkel111, miks sa kogu aeg kõigi kasutajate kohta seda linki spammid? See ei ole mitte esimene kord selle nädala jooksul, kui sa seda teinud oled. Lõpeta ära vaenu õhutamine!
Ei õhuta ma vaenu ega ka postita seda linki kõigi kasutajate kohta. Lihtsalt üritan aidata kaaskasutajad kellele (vähemalt mulle tundub, et) samuti ei meeldi kasutajad, kelle postitused koosnevad peamiselt virinast ja (alusetust) kriitikast. Kui ma siiski eksisin ja enamus leiab, et sinu (ja mõne teise sellise kasutaja) postutusi on siin foorumis ikkagi vajalik lugeda, siis ma vabandan kõigi kasutajate ees ja luban, et seda linki enam ei postita.

PS: Kriitika vastu pole mul midagi, kui see pole liialdatud, on vastavas situatsioonis õigustatud ja konstruktiivne.
Minu jaoks oli see link väga kasulik, tänud :) Aga üritaks siiski Rocki kohta rääkida.

Järgmise nädala alguseks pidi siis selgeks saama, kes selleks mängujuhiks rockil saab. Ise loodaksin, et tuleb selline mees, kes suudab visata, kuid ei hoia palli liialt enda käes ning julgeks otsustaval hetkel tegutseda. Aega on nüüd Rockil olnud, seega loodan, et valitakse parim, mis võimalik.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

Korx300 kirjutas:Järgmise nädala alguseks pidi siis selgeks saama, kes selleks mängujuhiks rockil saab. Ise loodaksin, et tuleb selline mees, kes suudab visata, kuid ei hoia palli liialt enda käes ning julgeks otsustaval hetkel tegutseda. Aega on nüüd Rockil olnud, seega loodan, et valitakse parim, mis võimalik.
Ega teile ei tuleks kahjuks, kui see uus mängujuht ka veidi nr.2 positsiooni mängida oskaks. Kes Leppikule puhkust annab tähtsates mängudes? Evart on noor ja tema tasemes on põhjust kahelda. Kurbas/Doronin? Mõlemad sobivad pigem väikest äärt mängima. Seega, ükski neist variantidest pole hea. Et jah, mängujuhi koht võib suuresti määrata Rocki saatuse sel hooajal.

PS! Las Asjaajaja möllab. Vahest teeb ikka päeva helgemaks. Kuigi see 4.koha jutt võttis küll kukalt kratsima. Siiski, sama refleksi kutsus esile ka see "vaenlaste" linkidega kõvatamine.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Minu arust ka on vaja siia inimesi, kes vahel kritiseerivad ka. Ainult kiitvat ja ülistavat juttu on ka igav lugeda, see ei vii kuhugi. Kriitika on tihti peale palju olulisem ja alati peabki veidi kriitiline olema, sest kunagi pole nii, et ei saaks paremini :)
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sigmar »

Eks siis selle aasta nõrgimad positsioonid ongi Doronin ja Leppik...Doronin on lihtsalt viimastel aastatel 0 ja Leppik võib ju visata, aga pallikaotuseid on tavaliselt samapalju nagu punkte.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Doronin läheb pingilt ja Eichfuss alustab, ma loodan vähemalt
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sigmar »

nub4you kirjutas:Doronin läheb pingilt ja Eichfuss alustab, ma loodan vähemalt

Ei tea, kuidas Eichfusega on, tal oli vist mingi vigastus...Aga kui kõik OK, siis ilmselt nii on jah.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Esialgu alustab SF peal vast ikka Doronin, iseasi, kuidas see hooaja lõpus on. Pigem on kahtlane SG positsioon Leppiku isikus, kas nad nüüd üritavad seal Doroninit või Kurbast rakendada või katsetavad hoopis Järvelainenit, kes osales põhimeestega triatlonil ja kellel peaks ka vise olemas olema.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Janar Talts siis siiani ikka töötu ...

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=32650675" onclick="window.open(this.href);return false;
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Päeva lõpuks maandub ta ikkagi Rockis. :koss:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Leppik poolteist kuud audis.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

See küll Rockile väga valus löök, niigi oli SG koht neil kõige nõrgem ja nüüd kui Leppik enne oktoobrit ei naase siis läheb BBL's isegi raskeks.
Ei teagi kellega nad Leppikut asendavad sel ajal?
Kurbase? Timmuga?
Vasta