Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Kitsingul on kehtiv leping Tartu Rockiga, tartlased peaksid ikka väga lollid olema, kui ta ära laseksid. Samuti arvan, et Talts jääb ikka Rocki, Eestisse jäämine muutub iga päevaga ühe tõenäolisemaks. Ilmselt pole saanud nii head pakkumist, kui ootas.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Korx300 »

Ragles136 kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Talts Kalevis? :lol:

Kas Kitsinguga on kõik kooskõlastatud siis?
Peaks vist nagu olema.
Miks mitte?
Kuigi jh, siis on korvialune juba ülekoormatud.

Kuidas teil korvialune ülekoormatud on O.O ? Teil on seal Jones + välismaalane... Endiselt loodan, et Talts ja Keerles välismaale lähevad, kui nad seda ei suuda, oleks mulle küll kerge pettumus. Lisaks nii palju, kui mina tean ei taha Rock Kitsingut küll ära lasta. Mina näeksin ainult võimalust, et ta laenule antakse, et Kitsing rohkem mänguaega saaks. Samas, siis on Rocki korvialune:

SF - Eichfuss, Doronin
PF - Toome, Paade
C - Callistus, Raadik

Mina arvan küll, et Rock Kitsingut ära ei anna, saaks ta PFi kohapeal mängida ning hädaga C'l mängida... Seda küll aint tõsise häda korral.. Isiklikult ei saa enam aru neist kes Kitsingut C positsioonile panevad... Mõelge, kuidas kurat ta mängiks seal Monty vastu? Tema keha on ikka rohkem nr 4ja jaoks imo. Kui Rock Kitsingu peaks Cramole loovutama, siis ma oleks küll pisut nördinud, enne annaks Raadiku, kui Kitsingu...
Ragles136 kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Talts Kalevis? :lol:
Kuigi jh, siis on korvialune juba ülekoormatud.
Ei usu ka seda Taltsi Cramosse maandumist, ütles mees isegi, et on võimalus, et ta läheb poole hooaja pealt minema. Usun küll, et Rock leiab talle selle poole hooaja palga... Kuigi loodaks, et ta saab ikka hooaja algusest normaalsesse klubisse. Mees vääriks küll välismaal mängimist. Pealegi, ta ise ka ütles, et Eestis räägiks Rockiga.

Aga kurat teab, ega see raha Rockil ka puu otsas ei kasva, seega raha nimel võivad nad ka Kitsingust loobuda(tal on kehtiv leping Rockiga, seega arvan, et selle peaks nagu välja ostma, et Cramosse mängima saada).
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Aga kui Talts tahab poole hooaja pealt välismaale, kus tal seal Rockis silma on paista? Suurem võimalus on silma jääda VTB liigas. See ainult minu arvamus, ärge hakake hüppama.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Täiesti olemas võimalus, et ei saa nii Keerlest, Taltsi kui Kitsingut. Keerlesel on mingi leping vist veel õhus. Taltsi oleks neist naguisegi kõige lihtsam saada, aga Nopponen on Kanguri agendina teinud head tööd ja küllap ta midagi leiab Taltsilegi. Kitsing loobus küll uuest lepingust Rockiga, kuid tal on eelmisest aastast kehtiv leping ja kõik sõltub, kas jõutakse klubide vahel kokkuleppele või mitte.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Korx300 »

Egert kirjutas:Aga kui Talts tahab poole hooaja pealt välismaale, kus tal seal Rockis silma on paista? Suurem võimalus on silma jääda VTB liigas. See ainult minu arvamus, ärge hakake hüppama.

See ongi ainuke asi mille pärast ma põen, et Talts võib Cramosse minna :) Nad mängivad VTB-d ja seal parem silmapaista. Samas, kui on kindel, et ta poole hooaja pealt ära läheb, siis minu arvates polegi väga vahet, kus ta mängib. Kas Rockis või Cramos. Igatahes, mina soovin talle ainult edu ja õigeid otsuseid ;) Tulgu tal järgmine hooaeg millises särgis tahes. Rockis oli ta kindalt kõikide fännide lemmik oma kulpide, pealtpanekutega :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

[quote="Ragles136"]Kalevi kooseis polegi väga sitt :)
--------------------------------
PG: Sokk, Tamm,
---------------------------Riis.
SG: Dorbek, Orula,
--------------------------------
SF: Arbet, Saks, Kajupank.
--------------------------------
PF: Jones, Keerles/Talts.
--------------------------------
C: Välismaalane, Kitsing.
--------------------------------

VTB tasemest rääkides, mängiks oma koha välja ainult Keerles ja vb leegionärid.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Invisibl3 »

YO kirjutas:
Ragles136 kirjutas:Kalevi kooseis polegi väga sitt :)
--------------------------------
PG: Sokk, Tamm,
---------------------------Riis.
SG: Dorbek, Orula,
--------------------------------
SF: Arbet, Saks, Kajupank.
--------------------------------
PF: Jones, Keerles/Talts.
--------------------------------
C: Välismaalane, Kitsing.
--------------------------------

VTB tasemest rääkides, mängiks oma koha välja ainult Keerles ja vb leegionärid.
Arbeti kannad maha ? Ja Sokk on ka väga hea mängujuht, kui saab korralikult vormi ennast. number 2 positsioon on kõige nõrgem
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Arbeti ja Soku kandsid mõistusega inimesed juba aastaid tagasi maha. Mõnikord võib neil jopata, aga üldjuhul ei ole nad suutnud mitte millegagi silma paista. Arbet üldjuhul platsil justkui ei eksisteeriks või just vastupidi - paistab silma rumalustega. Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga. Ma täpselt ei saagi aru, mis tema roll on seal korvpalliplatsil. Ta ei täida ju üldse oma kohta.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:Kitsingul on kehtiv leping Tartu Rockiga, tartlased peaksid ikka väga lollid olema, kui ta ära laseksid. Samuti arvan, et Talts jääb ikka Rocki, Eestisse jäämine muutub iga päevaga ühe tõenäolisemaks. Ilmselt pole saanud nii head pakkumist, kui ootas.
Jah ,et siis Rockil oleks korviall neeger,Kitsing,Raadik,Toome,Talts,Allingu,Paade.Natuke paljuks ei lähe või mis?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:Arbeti ja Soku kandsid mõistusega inimesed juba aastaid tagasi maha. Mõnikord võib neil jopata, aga üldjuhul ei ole nad suutnud mitte millegagi silma paista. Arbet üldjuhul platsil justkui ei eksisteeriks või just vastupidi - paistab silma rumalustega. Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga. Ma täpselt ei saagi aru, mis tema roll on seal korvpalliplatsil. Ta ei täida ju üldse oma kohta.
Ilmselgelt sa ei tea, millest sa räägid. See, et sina kõik Eesti mängijad maha oled kandnud, ei tähenda et nad ei kõlba kuskile.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Asjaajaja kirjutas:Arbeti ja Soku kandsid mõistusega inimesed juba aastaid tagasi maha. Mõnikord võib neil jopata, aga üldjuhul ei ole nad suutnud mitte millegagi silma paista. Arbet üldjuhul platsil justkui ei eksisteeriks või just vastupidi - paistab silma rumalustega. Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga. Ma täpselt ei saagi aru, mis tema roll on seal korvpalliplatsil. Ta ei täida ju üldse oma kohta.
Seda ma olen viimased 4 aastat rääkinud.
Meestel puudub igasugune enesekindlus. Rünnakjust rääkidest kumbki 1v1 mängida ei suuda, sisse ei viska(mingil hetkel oli Arbeti 3ste oli % ca 12 vms), teravusi ei loo...lihtsalt nagu '"on" sealt väljakul. Kaitses kõige hullemad pole aga samas ei midagi erilist.
Vahetus mängijatena, kes ca 10-12 mini. mängiksid oleksid nad Eesti mõistes ok.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

YO kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Arbeti ja Soku kandsid mõistusega inimesed juba aastaid tagasi maha. Mõnikord võib neil jopata, aga üldjuhul ei ole nad suutnud mitte millegagi silma paista. Arbet üldjuhul platsil justkui ei eksisteeriks või just vastupidi - paistab silma rumalustega. Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga. Ma täpselt ei saagi aru, mis tema roll on seal korvpalliplatsil. Ta ei täida ju üldse oma kohta.
Seda ma olen viimased 4 aastat rääkinud.
Meestel puudub igasugune enesekindlus. Rünnakjust rääkidest kumbki 1v1 mängida ei suuda, sisse ei viska(mingil hetkel oli Arbeti 3ste oli % ca 12 vms), teravusi ei loo...lihtsalt nagu '"on" sealt väljakul. Kaitses kõige hullemad pole aga samas ei midagi erilist.
Vahetus mängijatena, kes ca 10-12 mini. mängiksid oleksid nad Eesti mõistes ok.
Eesti mõistes ok?
No ma küsin siis sult,kes kurat siin Eestis siis nendest paremad on nendel positsioonidel???
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Invisibl3 »

KalevForever kirjutas:
YO kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Arbeti ja Soku kandsid mõistusega inimesed juba aastaid tagasi maha. Mõnikord võib neil jopata, aga üldjuhul ei ole nad suutnud mitte millegagi silma paista. Arbet üldjuhul platsil justkui ei eksisteeriks või just vastupidi - paistab silma rumalustega. Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga. Ma täpselt ei saagi aru, mis tema roll on seal korvpalliplatsil. Ta ei täida ju üldse oma kohta.
Seda ma olen viimased 4 aastat rääkinud.
Meestel puudub igasugune enesekindlus. Rünnakjust rääkidest kumbki 1v1 mängida ei suuda, sisse ei viska(mingil hetkel oli Arbeti 3ste oli % ca 12 vms), teravusi ei loo...lihtsalt nagu '"on" sealt väljakul. Kaitses kõige hullemad pole aga samas ei midagi erilist.
Vahetus mängijatena, kes ca 10-12 mini. mängiksid oleksid nad Eesti mõistes ok.
Eesti mõistes ok?
No ma küsin siis sult,kes kurat siin Eestis siis nendest paremad on nendel positsioonidel???
Ma mõtlen sama. Arbet ja Sokk on teinud praegu koondisega täiesti arvestatavad mängud, aga kui ei sobi, eks sa "asjaajaja" ütle, kes/kust peaks nende asemele tulema, too need vennad, näita , et saavad paremini hakkama ja ma ostan sulle jäätist.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

KalevForever kirjutas:
YO kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Arbeti ja Soku kandsid mõistusega inimesed juba aastaid tagasi maha. Mõnikord võib neil jopata, aga üldjuhul ei ole nad suutnud mitte millegagi silma paista. Arbet üldjuhul platsil justkui ei eksisteeriks või just vastupidi - paistab silma rumalustega. Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga. Ma täpselt ei saagi aru, mis tema roll on seal korvpalliplatsil. Ta ei täida ju üldse oma kohta.
Seda ma olen viimased 4 aastat rääkinud.
Meestel puudub igasugune enesekindlus. Rünnakjust rääkidest kumbki 1v1 mängida ei suuda, sisse ei viska(mingil hetkel oli Arbeti 3ste oli % ca 12 vms), teravusi ei loo...lihtsalt nagu '"on" sealt väljakul. Kaitses kõige hullemad pole aga samas ei midagi erilist.
Vahetus mängijatena, kes ca 10-12 mini. mängiksid oleksid nad Eesti mõistes ok.
Eesti mõistes ok?
No ma küsin siis sult,kes kurat siin Eestis siis nendest paremad on nendel positsioonidel???
Kurb fakt on see, et palju mehi ei olegi. Veel nutusem fakt on see, et meie nö "kodused" tipud on euroopa ja maailma mõistes nii 0 -id kui vähegi olla saavad. Kui Kalevi eesmärk on "konnatiigi" tsempionaat ära võita siis andku tuld - Arbetid, Sokud, Dorbekud jne jne jne on neile nagu rusikas silma auku. Aga kui, klubi tahab midagi kõvemat saavutada siis nende meestega ei ole mitte midagi teha.
Just tuli meelde Taltsi ütlus, mis oli ala selline: jah olen hetkel töötu, minu sugusel mehel pole kerge välismaalt head pakkumist saada, kuna see mitmekordne eestkate võit ei maksa mitte midagi.

Samas, ma ei loe kuskilt välja, et mis Kalevi eesmärk klubina on...
Võita iga aasta mitte midagi maksev eesti kuld?
Lüüa läbi euroopa liigades?
Olla baltikumis top 3-es?
Toota häid Eesti noormängijaid, kes suudaks korralikes liigades läbi lüüa?
Viimati muutis YO, 20 Aug 2010, 17:44, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Kas sa ei ole siiamaani kuulnud, mis Kussa eesmärgid on?
Minuarust on Rock iga aasta see, kes on üliõnnelik kui Eesti meistritiitli saavad.
Vasta