Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Egert kirjutas:Kas sa ei ole siiamaani kuulnud, mis Kussa eesmärgid on?
Minuarust on Rock iga aasta see, kes on üliõnnelik kui Eesti meistritiitli saavad.
"võita kõik sarjad" - see on treeneri eesmärk. Mina räägin klubilsest eesmärgist.
On kalevil paigas visioon, kus tahab see klubi nt aastal 2015 olla? Või tehakse ajsa "vanast harjumusest" oh me oleme siin seda asja ajand ja proovime edasi, klubi on kaua tegutsenud ja võiks edaspidigi... vaatab, mis välja tuleb.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

YO kirjutas:
Egert kirjutas:Kas sa ei ole siiamaani kuulnud, mis Kussa eesmärgid on?
Minuarust on Rock iga aasta see, kes on üliõnnelik kui Eesti meistritiitli saavad.
"võita kõik sarjad" - see on treeneri eesmärk. Mina räägin klubilsest eesmärgist.
On kalevil paigas visioon, kus tahab see klubi nt aastal 2015 olla?
Räägi mulle eesti klubidest, kes on välja öelnud, kus nad 2015 loodavad olla?
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas kasutaja123 »

YO kirjutas:"võita kõik sarjad" - see on treeneri eesmärk.
Ei ole ju. Kussa ütles, et tahaks ühe sarja (KML) ära võita ja teises kahes (BBL, VTB) maksimumi võtta.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

kasutaja123 kirjutas:
YO kirjutas:"võita kõik sarjad" - see on treeneri eesmärk.
Ei ole ju. Kussa ütles, et tahaks ühe sarja (KML) ära võita ja teises kahes (BBL, VTB) maksimumi võtta.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=32571571" onclick="window.open(this.href);return false;
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Egert kirjutas:
YO kirjutas:
Egert kirjutas:Kas sa ei ole siiamaani kuulnud, mis Kussa eesmärgid on?
Minuarust on Rock iga aasta see, kes on üliõnnelik kui Eesti meistritiitli saavad.
"võita kõik sarjad" - see on treeneri eesmärk. Mina räägin klubilsest eesmärgist.
On kalevil paigas visioon, kus tahab see klubi nt aastal 2015 olla?
Räägi mulle eesti klubidest, kes on välja öelnud, kus nad 2015 loodavad olla?
Kui sa mõnda tead siis ütle mulle ka:)
Kas see pole, mitte probleemne koht kõikide klubide puhul?
Nt CSKA tahab olla 2015 maailma parim klubi, Kuremaa tahab mängida KML-i finaalis jne jne jne.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Aga kui kellegil eesti klubidest seda eesmärki ei ole, miks sa siis just Kalevi valisid selleks, kelle kallal vinguda?
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Egert kirjutas:Aga kui kellegil eesti klubidest seda eesmärki ei ole, miks sa siis just Kalevi valisid selleks, kelle kallal vinguda?
Ma ei vingu, mitte ühegi klubi kallal. Ma küsin, et miks ei võiks asja natuke laiemalt vaadata ja proovida midagi suurt korda saata - ma ei räägi sellest hooajast vaid, klubist, kui tervikust. See fakt, et 99% Eesti klubidest ideed, eesmärki ega visioon pole peaks ju näiteks Kalevile oma eesmärkide elluviimise lihtsamaks tegema.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Karl »

Minuarust võeti eesmärgiks BBL's play offi saamise, siis eestikate võit ja VTB's nii palju võite kui võimalik.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas kasutaja123 »

YO kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:
YO kirjutas:"võita kõik sarjad" - see on treeneri eesmärk.
Ei ole ju. Kussa ütles, et tahaks ühe sarja (KML) ära võita ja teises kahes (BBL, VTB) maksimumi võtta.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=32571571" onclick="window.open(this.href);return false;
Koondise mängu vaheajal ta ütles, et teda tõlgendati valesti ning selgitas, mida ta tegelikult mõtles ;)
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Ei ole ju. Kussa ütles, et tahaks ühe sarja (KML) ära võita ja teises kahes (BBL, VTB) maksimumi võtta.[/quote]
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=32571571" onclick="window.open(this.href);return false;[/quote]

Koondise mängu vaheajal ta ütles, et teda tõlgendati valesti ning selgitas, mida ta tegelikult mõtles ;)[/quote]

Oleks ju vähe imelik, kui treener ütleks midagi sellist:" üritamne idas alla 40 seid pakke vältida, KML-is 4 hulka tulla ning BBL-ist mitte välja langeda.
Selline ütlus ei annaks toetajatele, fännidele, sponsoritele eriti usku ega eneskindlust või mis?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas: Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga.
Eelmisel hooajal:

VTB Ühisliigas on Sokk 4. kohal res söötude arvult (3,7).

BBL on Sokk 5. kohal res söötude arvult (4,18).

Eesti MV on Sokk 3. kohal res söötude arvult (3,69).

Täitsa nõus - ei see mees oska resultatiivseid sööte jagada. :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Eriti hull on asi Balti liigas :D
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nub4you »

Kui sokk ei oska res. sööte jagada , ei oska mina kõndida :)
Pilt

Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Mr. Aff »

Statistika on üks suur vale: Sokk oli mängujuhina ikka BBLs täielik katastroof, tüüpiline häda, 24-sekundi põrgataja+hädavise, et ta nõrgemate vastu mängides oma assist ratio üles sai, ei tähenda kottigi. On ükski välisklubi temast huvitatud olnud viimased 2-3 aastat? Ei, sest tema tase oma positsioonil on nali kuubis ja reputatsioon põhineb kuulsal isal ning varajase nooruse raiskuläinud andekusel.
Valus kuulda, ülistavad fännid? Aga tõde, ükskõik kui palju te mind ei ründa. :smash:
Kalevpoiss kirjutas:
Asjaajaja kirjutas: Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga.
Eelmisel hooajal:

VTB Ühisliigas on Sokk 4. kohal res söötude arvult (3,7).

BBL on Sokk 5. kohal res söötude arvult (4,18).

Eesti MV on Sokk 3. kohal res söötude arvult (3,69).

Täitsa nõus - ei see mees oska resultatiivseid sööte jagada. :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Sokk on tubli mängujuht Eesti meistriliiga tasandil. Kordan üle, et minu arvates on Eestis praegu vaid 4-5 mängumeest, kes oleksid vähegi arvestatavad mängijad rahvusvahelisel tasandil, mitte just superstaarid, aga neid võetakse tõsiselt: Kangur, Talts, Keerles, Arbet (kuigi vähe alla käinud, siis arvan, et pigem motivatsioonipuudusest, võimed ja oskused lubaksid Euroopas mängida küll), potentially Veideman. Neid oleks üldse võimalik arvestatavatele profiklubidele müüa. See on praktiliselt kõik ja see peegeldab ilmekalt Eesti kossu hetketaset.
Vasta