Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas gasol2 »

Njh väga kahju ,et Cramo seda valgevene meest ei saanud ,kuid ehk suudame leida mõne temaga samal tasemel oleva venna.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalevpoiss kirjutas:Täna siis tõestas Sokk ka seda, et punkte temalt pole mõtet loota. Koondise mängudes siis keskmiselt 13p mängus.
Mida sa üritad öelda? Fakt on see, et Sokk on mitu aastat järjest Cramo-s olnud sama kasulik kui märg kalts. Sa võid ennast rahustada selle 13 punktiga, aga see ei muuda asjaolu, et just selliste ebastabiilsete mängurite pärast on Cramo võidu-kaotuste ratio igas tõsiselt võetavas liigas alla 1.

Kas sa arvad, et ma peaksin nüüd sinu kombel tänase koondise mängu põhjal kohe oma järeldused tegema ka teiste Cramo mängijate kohta?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Täna siis tõestas Sokk ka seda, et punkte temalt pole mõtet loota. Koondise mängudes siis keskmiselt 13p mängus.
Mida sa üritad öelda? Fakt on see, et Sokk on mitu aastat järjest Cramo-s olnud sama kasulik kui märg kalts. Sa võid ennast rahustada selle 13 punktiga, aga see ei muuda asjaolu, et just selliste ebastabiilsete mängurite pärast on Cramo võidu-kaotuste ratio igas tõsiselt võetavas liigas alla 1.

Kas sa arvad, et ma peaksin nüüd sinu kombel tänase koondise mängu põhjal kohe oma järeldused tegema ka teiste Cramo mängijate kohta?
Ma üritan öelda, et sa oled ikka täielik idioot, kui ütled, et Tanel Sokk ei oska sööte anda ja punkte visata.
Mees viskab Balti liigas 9,4p ja annab 4,2 söötu keskmiselt ja see on siis "märg kalts"???
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

pole mõtet vaielda see asjaajaja ei jaga midagi korvpallist ....
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas pelmeen »

kust need söödud peaks statistikasse jõudma, kui keegi palli korvi ei saa
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Huvitav mis siis Talts ja Keerles teevad nüüd? Koondisega on ühel pool aga uute klubide osas pole mingit selgust. Kas liituvad mõne koduse klubi treeningutega?
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

Kalevpoiss kirjutas:Huvitav mis siis Talts ja Keerles teevad nüüd? Koondisega on ühel pool aga uute klubide osas pole mingit selgust. Kas liituvad mõne koduse klubi treeningutega?
võiks ju mõlemad cramosse tuua
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

oh tra kui loll mu lause tuli :D talts kindlasti CSKAsssse nt ja keerles rsk ei suutnud üldse mängida ju koondises.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Samas avaldas Kuusmaa siiski lootust, et saab reedel hooajaeelset ettevalmistust alustada uue keskmängijaga. "Sada protsenti ei taha lubada, aga peaks olema juhuste halb kokkulangemine, kui reedeks kedagi siin ei ole," lausus tänavusest Kalevi juhendaja. Ning rõhutas: "Kindel on, et s***a venda ma siia tuua ei viitsi ja iga nädal me uusi mehi testima ei hakka."
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

Kalevpoiss kirjutas:Samas avaldas Kuusmaa siiski lootust, et saab reedel hooajaeelset ettevalmistust alustada uue keskmängijaga. "Sada protsenti ei taha lubada, aga peaks olema juhuste halb kokkulangemine, kui reedeks kedagi siin ei ole," lausus tänavusest Kalevi juhendaja. Ning rõhutas: "Kindel on, et s***a venda ma siia tuua ei viitsi ja iga nädal me uusi mehi testima ei hakka."
see viimane lause on kohe eriti hea.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas BCKLV »

gasol2 kirjutas:Njh väga kahju ,et Cramo seda valgevene meest ei saanud ,kuid ehk suudame leida mõne temaga samal tasemel oleva venna.
Vaadates selle valgevenelase hiljutisi mänge Fibas, on mul pigem heameel, et teda ei palgatud.http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... 51984.html
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Mr. Aff »

Vaadates Arbeti ja Keerlese hiljutisi mänge FIBAs, peaks kah vist heameel olema, kui neid ei palgataks?
:smash:
BCKLV kirjutas:
gasol2 kirjutas:Njh väga kahju ,et Cramo seda valgevene meest ei saanud ,kuid ehk suudame leida mõne temaga samal tasemel oleva venna.
Vaadates selle valgevenelase hiljutisi mänge Fibas, on mul pigem heameel, et teda ei palgatud.http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... 51984.html
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mr. Aff kirjutas:Vaadates Arbeti ja Keerlese hiljutisi mänge FIBAs, peaks kah vist heameel olema, kui neid ei palgataks?
:smash:
BCKLV kirjutas:
gasol2 kirjutas:Njh väga kahju ,et Cramo seda valgevene meest ei saanud ,kuid ehk suudame leida mõne temaga samal tasemel oleva venna.
Vaadates selle valgevenelase hiljutisi mänge Fibas, on mul pigem heameel, et teda ei palgatud.http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... 51984.html
Selge see, et ega siin mõne mängu põhjal ei saa mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi teha. Aga kuna ta läks Vef-i, siis tuleb loota, et väheamlt Cramo vastu teeb ta samasuguseid mänge nagu fibas.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas BCKLV »

Nii Keerlese kui Arbeti motivatsioon poleks Kalevis jätkates kõrgem eelmisest aastast, pigem vastupidi. Keerles võib veel oma ära teha, aga Arbetisse mul enam usku pole. Ja selle üle olekski ainult väga hea meel, kui Keerles välisklubisse saaks ja Arbet kuskil teises klubis ennast tõestaks. Pole halba ilma heata.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

BCKLV kirjutas:Nii Keerlese kui Arbeti motivatsioon poleks Kalevis jätkates kõrgem eelmisest aastast, pigem vastupidi. Keerles võib veel oma ära teha, aga Arbetisse mul enam usku pole. Ja selle üle olekski ainult väga hea meel, kui Keerles välisklubisse saaks ja Arbet kuskil teises klubis ennast tõestaks. Pole halba ilma heata.
Kellega meie siis mängima hakkame? Dorbek and co ja 2 välismängijaga?
Vasta