Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

No Kuusmaa ütles ,et Keerlese liitumine on pigem juba formaalsus,niiet selles enam erilist kahtlust ei tohiks olla.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Akira »

Rix kirjutas:PS. Postimehest võib lugeda, et Cramo nt pole Taltsiga üldse ühendust võtnudki, pigem on vana sõber tal kosjas käinud. Ma siiski arvan, et Cramo ei teinud seda teadlikult: üks põhjus võib olla raha, aga teine ka džentelmenlik suhtumine, et meest ei hakata oma koduklubi juurest ära tinistama. Aga siiski usun, et pikaks ajaks Taltsi Eestis nagunii poleks.
Mis džentelmenlik suhtumine? Talts on ju praegu vabaagent ja Rockiga ei seo teda ükski leping. Praegusel juhul Taltsile lepingut mitte pakkuda, isegi kui see oleks lühiajaline, oleks klubi poolt TOTAALNE möödalask. Hetkel Kanguri kõrval ainuke arvestatav eesliini mängija Eestis, olukorras, kus klubil on korvialune hõre või siis osaliselt täidetud tundmatute (loe: tõelistest oskustest kindel ülevaade puudub) noortega, ja lepingut vähemalt ei proovitagi pakkuda - seda peaks nimetama lauslolluseks.

Ma tõsiselt loodan, et nad siiski üritasid lepingut pakkuda aga lihtsalt pole raha (samas kui mõelda, et nad toovad ameerikast kalli raha eest noore euroopa korvpallis testimata mängija, siis tõenäoliselt ei saa siinkohal raha puuduse taha ka asja lükata ehk siis jõuame tagasi "lauslolluse" juurde).

See on umbes sama nõme kui ükski suurtest klubidest (kui Rock välja jätta, sest temal on korvialune juba niigi pikki täis) ei leia võimalust leida Montgomeryle meeskonnas kohta kasvõi tagavara keskmängijaks, et võtta see risk ja proovida temast Eesti koondise jaoks mängija kasvatada. Ja siin ei saa kohe kuidagi pugeda raha taha, sest kui juba Rapla suudab talle lepingut pakkuda, millest ta otsekoheselt ei loobunud, siis tõenäoliselt ei ole tema hinnatase kindlasti suur probleem.

Kahju kohe, et ei ole ühtegi võimalust klubi inimestelt küsida selle kohta selgitust!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Sellega, et Taltsile lepingut pakkuda põhimõtteliselt nõus, aga siis peaks tema olema varu back-up, muidu on nr 4 peal Talts, Jones ja Keerles. Või jätta viimasele leping pakkumata või siis Jones kohe ära saata. Kuigi viimasesse on isegi rohkem usku kui Lomersisse. Montgomery taseme juures peaks olema küll Rapla esialgu paras koht arenemiseks. VTB lööb tal hinge kinni.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Korx300 kirjutas:
Rix kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
Kust seda lugesid? Link?
Paberväljaandes on nupp Taltsist, onlines pole märganud. Seetõttu linki ka raske anda.
Postimehe paberväljanne kirjutas: Klubi otsingutel Janat Talts võib hooaega alustada Eestis

"Praegu pole välismaalt ühtegi konkreetset pakkumist. Kohe on algamas MM ning ilmselt loodavad paljud klubid leida mängijaid just nendest meeskondadest. Vabu mehi liigub turul väga palju," mõtiskles Talts "Lõputult ei saa niisama passima jääda, vaja oleks kellegagi koos harjutada ja mängida"

Taltsi sõnul on Rock andnud mõista, et võivad tema teenetest huvituda, helistanud on ka Rakvere Tarvase peatreener Andres Sõber. Kuid näiteks Kalev/Cramo pole temaga ühendust võtnud

Täna sõidabki Talts Tartusse, vaatab rocki treeninmängu Oklahoma meeskonnaga ning kohtub tartlaste mänedžeri Meelis Pastakuga, päev hiljem põikab ta juba Rakverre Sõbraga vestlema(PM)
Suur tänu! Huvitav kas Talts siis ei tea, et Oklahoma mängule publikut ei lubata ... :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Talts on selline Jonesi tüüpi mängija, aga mingist pikkade üleküllusest Kalevi puhul rääkida küll ei saa. Keerles nihkuks lihtsalt rohkem SF koha peale ja Arbet mängiks SG. Kuna see Lomers ei tundu olevat eriline 40-min mees, siis töötaks variant, kus Jones mängiks C (mida ta on ülikoolis mänginud) ja Talts PF. Seal võib asi pigem rahade taha jääda, miks Taltsiga pole ühendust võetud. Teine asi, et Talts tahab klauslit, et ta välispakkumise korral kohe minna saaks, siis ei ole see eriti kindel variant, mille peale võistkonda üles ehitada. Sõbrale vastupidi, näiteks piisab, kui Talts kuu või paar aitab, äkki on Anderson selle ajaga odavamaks läinud :)
Aga mis Montysse puutub, siis jah, Rapla oleks talle arenemiseks väga hea koht. Ei ole sealt pingiotsa pealt ühtegi staari tulnud, kes sinna kord on maha potsatanud, see kipub sinna jäämagi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Kui Talts tarvasesse läheb, siis ta poole hooaja pealt kuskile välismaale küll ei saa. Selle järgi nüüd küll välismaa klubid teda hindama ei hakka, kui ta BBL Challanges vb 20p viskab.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:Kui Talts tarvasesse läheb, siis ta poole hooaja pealt kuskile välismaale küll ei saa. Selle järgi nüüd küll välismaa klubid teda hindama ei hakka, kui ta BBL Challanges vb 20p viskab.
Näe, mõnikord saab Sinuga nõustuda ka. Taltsi liitumine Tarvaga kuulub pigem utoopia valda.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Kui ta juba poole aasta jooksul pole minema saanud, siis on karta, et jääb hooaja lõpuni :)
See äraminek võib tulla veel enne hooaja algustki, mõni ei läbinud tryouti, keegi sai vigastada, kellegi jahitud mängija otsustas teise klubi kasuks ja siis liiguvad asjad väga kiiresti. Selles mõttes on Talts klubidele riskantne valik. Ma arvan ka, et ta ei lähe Tarvasesse, pigem jääb Rocki. Iseasi, mis juhtub siis, kui Rock Taltsi tingimustega nõus ei ole (milles ma siiski samuti kahtlen).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Isegi kui Rock Taltsi tingimustega nõus ei ole, siis Tarva võimete piiri (25K kuus) ta suudab ikka üle pakkkuda. Ja ma arvan, et samasuguse pakkumise puhul eelistaks Talts kindlasti Rocki või Kalevit - sealt on lihtsam edasi siirduda. Aga kui kumbki neist ei tee seda pakkumist, siis on ikka täiesti turakad küll.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Sigmar »

Rock on alati tundunud selline mõistlik meeskond olevat...Niiet ma arvan, et nad ikkagi peaksid olema Taltsi klauslitega nõus...Ja seda, et ta peaks Tarvasesse minema, siis hoidku jumal sellest...siis ta jääbki sinna kuni järgmise hooaja alguseni. Ja kindlasti kohe ta ei ole migni 25k mees...Rockis saab Talts 50+ kindlasti.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Ma ikka tahaks teada, kuidas me see hoaoeg 12 meest kokku saame. Kuusmaa nagu oleks ära unustanud, et mehi puudu jääb.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Ma ikka tahaks teada, kuidas me see hoaoeg 12 meest kokku saame. Kuusmaa nagu oleks ära unustanud, et mehi puudu jääb.
Võtab paar noort pingipoisiks juurde ma arvan.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Egert kirjutas:Ma ikka tahaks teada, kuidas me see hoaoeg 12 meest kokku saame. Kuusmaa nagu oleks ära unustanud, et mehi puudu jääb.
Noo eks ta võtab mõne noorema poisi vast juurde kui muidu kokku ei tule.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Ma ikka tahaks teada, kuidas me see hoaoeg 12 meest kokku saame. Kuusmaa nagu oleks ära unustanud, et mehi puudu jääb.
Mõnikord ma ei saa aru, kas sa oled naiivne või naljatilk. Saad ise ka vist aru, et sellist asja ei unustata, vaid on variandid, mida kaalutakse (duubel, mõned mehed, kes on üle, Ktsing jne).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Sigmar kirjutas:Rock on alati tundunud selline mõistlik meeskond olevat...Niiet ma arvan, et nad ikkagi peaksid olema Taltsi klauslitega nõus...Ja seda, et ta peaks Tarvasesse minema, siis hoidku jumal sellest...siis ta jääbki sinna kuni järgmise hooaja alguseni. Ja kindlasti kohe ta ei ole migni 25k mees...Rockis saab Talts 50+ kindlasti.
Talts ei ole muidugi 25K mees aga ilmselt Tarvas ei suuda lihtsalt rohkem pakkuda. Muidu oleks nad vast Reedile ka 10K või nii võinud juurde pakkuda. Ja kui Talts ei saa pakkumist ei välismaalt ega Rockilt või Kalevilt siis tuleb ilmselt Tarvase pakkumisega leppida? (kuigi tegelt x liiga y klubilt kes ei ole maailmas samuti pildil, saaks ikka rohkem). TTÜ/Klandorfi eelarve on ka vast juba tühi.
Vasta