Kalev vs Rock

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

aga www.bbl.net sealt saad ju play-by-playd vaadata!:Pvõi see ka sul ei tööta
Lootus sureb viimasena!
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Raudsepp kirjutas:aga www.bbl.net sealt saad ju play-by-playd vaadata!:Pvõi see ka sul ei tööta
Töötab! Suur aitäh! Kurat me ju kaotame! Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
jack

Postitus Postitas jack »

Jälle kaotus:( lõpus ei läinud kellegil enam visked ja tundub et jäid ära puhkama kui poolaeg võideti ilusti ja keerles suht mõtetu muus muud ei oska teha kui vigu.
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

No miks küll! Meil oli ju edu 12 punkti! EEEEEEEEEEEEE niiii kahju!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
maentz
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Jaan 2007, 23:36

Postitus Postitas maentz »

nutma ajab selline asi
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 359
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

las ma arvan, järgmine kord läheb paremini ?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Olime 3/4 mängust paremad, aga viimasel veerandil jooksis asi kokku. Taaskord saab muidugi vabaviskeid süüdistada. Oleks võinud viimasel veerandil normaalsed 17 punkti ikka kätte saada.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

täitsa ****** läks see mängu lõpp, see johnson ei teinud midagi erilist oleks oodanud rohkem aktiivsust mehelt. ma ei saa aru miks matic paneb reedi või burlacu nii tihti müürseppa katma kui nad sellega hakkama ei saa, kanguri vastu jookseb müürsepp omadega peaaegu alati kokku ja ei tee midagi. arbet ja tein nullisid üksteist täiesti ära.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Mikk kirjutas:täitsa ****** läks see mängu lõpp, see johnson ei teinud midagi erilist oleks oodanud rohkem aktiivsust mehelt. ma ei saa aru miks matic paneb reedi või burlacu nii tihti müürseppa katma kui nad sellega hakkama ei saa, kanguri vastu jookseb müürsepp omadega peaaegu alati kokku ja ei tee midagi. arbet ja tein nullisid üksteist täiesti ära.
Huvitav on see, et eelmises mängus suutsid Arbet Teini 5 punkti peal hoida ja Tein Arbeti 3 peal. Kangurile sobib ka Rockiga mängimine, eelmises mängus 16p ja 12 lauda, Müürsepp seevastu 14p ja 10 lauda.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 359
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

sellepärast et matic ei ole õige treener.
Juku

Postitus Postitas Juku »

Nagu ma Ennustasin sai Tein johnsoniga ilusti hakkama. Teine tegi 2 täpselt samasugust vaheltlõiget johnsoni käest. Ühe lõpetas ilusa dunkiga :D

Kullamäe ütles intervjuus hästi: Las kuusmaa viib mehed metsa jooksma, siis äkki jõuavad lõpuni joosta.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

midagi läks väga valesti
elagu kalev.go,go,go kalev
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Juku kirjutas:Nagu ma Ennustasin sai Tein johnsoniga ilusti hakkama. Teine tegi 2 täpselt samasugust vaheltlõiget johnsoni käest. Ühe lõpetas ilusa dunkiga :D

Kullamäe ütles intervjuus hästi: Las kuusmaa viib mehed metsa jooksma, siis äkki jõuavad lõpuni joosta.
Tein hakkis jah Johnsonit korralikult.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Raja kirjutas:sellepärast et matic ei ole õige treener.
Minu meelest pole asi ainult treeneris!:S
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

tglt oli ju 3/4 mängust kalevi käes, visked tabasid ja kaitses oldi kindlad, kuid pärast kiksi 2 kolmest hakkasid rocki visked minema ja pärast kullamäe HULLU kolmest ~8 m pealt lagunes meeskond täiesti ära, eks sellised hullud viskavad tuju ikka nats alla kyll. Lõpus enam ei suutnud kalev rünnakul midagi korda saata, ehk oma osa on sellest ka rocki publikul, kes isegi võõrsil hirmsat lärmi teeb ja fännide koostöö on võrreldav mängijate omadega ;)
BC Kalev/Cramo
Suletud