Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Oskar8 »

Kalevpoiss kirjutas:“Mul on hea meel, et Rait ostustas lõpuks BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna kasuks ning loodan, et mul õnnestub temast välja pigistada maksimum. Kuna tegemist on kogenud mängijaga ning mänguplaan hakkab paljuski tuginema nr 4 -le, siis tema mängutarkus ja oskus kulub Kalev/Cramole kindlasti ära," kommenteeris klubi peatreener Aivar Kuusmaa.

http://sport.err.ee/index.php?06113170" onclick="window.open(this.href);return false;
samuti on natuke arusaamatu miks seda keerlest nii vägisi sinna 4 peale topitakse... puhas 3 ju...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Oskar8 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:“Mul on hea meel, et Rait ostustas lõpuks BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna kasuks ning loodan, et mul õnnestub temast välja pigistada maksimum. Kuna tegemist on kogenud mängijaga ning mänguplaan hakkab paljuski tuginema nr 4 -le, siis tema mängutarkus ja oskus kulub Kalev/Cramole kindlasti ära," kommenteeris klubi peatreener Aivar Kuusmaa.

http://sport.err.ee/index.php?06113170" onclick="window.open(this.href);return false;
samuti on natuke arusaamatu miks seda keerlest nii vägisi sinna 4 peale topitakse... puhas 3 ju...
Mulle jääb see ka veidi arusaamatuks, sest üleeelmisel hooajal ta mängiski rohkem kolme ja siis tuli hooaeg hästi välja. Mulle tundub, et Kuusmaa arvestab pigem Jonesiga põhitsentrina ja Lomers - kui ta ikka tuleb - hakkab episoodiliselt väljakul käima nagu Owens.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Kalev kaalub kolmanda leeginäri palkamist (Y)
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Kalev kaalub kolmanda leeginäri palkamist (Y)
Kust selline info?
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas huh im kito »

sama, kust võtad:D ?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Kalevpoiss kirjutas:
Egert kirjutas:Kalev kaalub kolmanda leeginäri palkamist (Y)
Kust selline info?
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=392067" onclick="window.open(this.href);return false;
(Loe kommentaare ka, Asjaajaja kolis õhtulehte)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Egert kirjutas:(Loe kommentaare ka, Asjaajaja kolis õhtulehte)
ALATU LAIM! Sa süüdistad mind õhtulehe lugemises.

See oinas seal kommentaariumis räägib ka mingist Taltsist. Kes üldse tuli idee peale, et Talts võiks Kaleviga liituda? :roll:
Viimati muutis Asjaajaja, 27 Aug 2010, 15:00, muudetud 1 kord kokku.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
Egert kirjutas:Kalev kaalub kolmanda leeginäri palkamist (Y)
Kust selline info?
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=392067" onclick="window.open(this.href);return false;
(Loe kommentaare ka, Asjaajaja kolis õhtulehte)
Kurat ta võiks ju sinna jäädagi :D
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

See on vana vaidlusteema aga minu arust üle-eelmine hooaeg mängisid Kalevil ikkagi nr 3 Kangur ja vahetusest Pace. Keerles oli reeglina ikka nr 4 peal (vahel oli 4 ka Kangur). Mina näiteks ei mäleta, et Keerles oleks koos Foxi ja Lydega väljakul olnud. Kangur küll.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

hooaja keskel oli põhikoosseis

1 - linehan
2 - arbet
3 - kangur
4 - fox
5 - lyde

play-offides (eriti finaalides)

1- linehan
2- arbet
3- kangur
4- keerles
5- fox
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Kas sellega oleks meeskond uueks hooajaks komplekteeritud? "Võibolla tuleb veel keegi, kuigi see on kahtlane. Praegu käimasoleva laagri jooksul selgub, kas on vaja veel täiendust otsida," sõnas Sibul.

Mina siit küll ei loe, et kindlasti leegionär tulemas. Pigem seda, et:

1. kahtlane, et keegi tuleb, meeskond on koos
2. kui isegi on vaja täiendust otsida siis vbla tõesti vaadatakse Vene Taltsi jne poole, mitte tingimata piiri taha.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Nad mängisid mõlemat positsiooni minu meelest, nii Kangur kui Keerles, aga see polegi oluline. Mulle tundub, et puhta nelja jaoks jääb Keerlesel nii pikkust kui massi vajaka.
Mina loen ka välja, et eelistatakse mitte kedagi juurde palgata. KUI peaks selguma mingid probleemid, alles siis vaadatakse ringi.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Jätke ükskord Talts rahule. Kus on keegi öelnud, et Talts on kasvõi mõelnud Cramosse minemisest?
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev4ever »

Asjaajaja kirjutas:Jätke ükskord Talts rahule. Kus on keegi öelnud, et Talts on kasvõi mõelnud Cramosse minemisest?
Tallinn on vähe etem linn, enamus sõpru elavad ja mängivad seal. Põhjusi ON, tuleb lihtsalt tunnistada, mitte ajada trollilikku mula, et kui müstika ikka see oleks, kui Talts peaks mõtlema liitumisest Kaleviga :D :D
Fear the prophet!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalev4ever kirjutas:Tallinn on vähe etem linn, enamus sõpru elavad ja mängivad seal. Põhjusi ON, tuleb lihtsalt tunnistada, mitte ajada trollilikku mula, et kui müstika ikka see oleks, kui Talts peaks mõtlema liitumisest Kaleviga :D :D
Etem linn? Tallinn on igas mõttes üks jõledamaid linnu Eestis. Ma sügavalt tunnen kaasa neile, kes seal elavad.
Vasta