Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

spartaklane kirjutas:
Karl kirjutas:Mõelga ka nüüd natuke, Lomersist tuleb Kalevi suurima palgaga mängija ja ta hakkab teie arust pingilt sekkuma?
Vot sellest ma ei saagi aru ,kuidas saab tulla sellisest mehest mingi mega palgaline mängija ,kui tema statistika on alla igasugust arvestust.Täiesti arusaamatu on ka see läbirääkimiste teema ,jääb mulje nagu meile tuleks jube tugev jõud korvialla, kellega peetakse meeletuid läbirääkimisi põhimõttel ,et ole nüüd mees ja tule. Ma küsiks Kuusmaa võu Varraku käest ,kas siis tõesti polnud kedagi paremat võtta kui see Lomers ,samas ,kui kanditaate pidi ju lausa tuhandeid olema nagu Varrak viimases raadiointervjuus väitis.
Kõige kallim mängija ei tähenda, et ta siin miljoneid saama hakkab.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

Egert kirjutas:
spartaklane kirjutas:
Karl kirjutas:Mõelga ka nüüd natuke, Lomersist tuleb Kalevi suurima palgaga mängija ja ta hakkab teie arust pingilt sekkuma?
Vot sellest ma ei saagi aru ,kuidas saab tulla sellisest mehest mingi mega palgaline mängija ,kui tema statistika on alla igasugust arvestust.Täiesti arusaamatu on ka see läbirääkimiste teema ,jääb mulje nagu meile tuleks jube tugev jõud korvialla, kellega peetakse meeletuid läbirääkimisi põhimõttel ,et ole nüüd mees ja tule. Ma küsiks Kuusmaa võu Varraku käest ,kas siis tõesti polnud kedagi paremat võtta kui see Lomers ,samas ,kui kanditaate pidi ju lausa tuhandeid olema nagu Varrak viimases raadiointervjuus väitis.
Kõige kallim mängija ei tähenda, et ta siin miljoneid saama hakkab.
vahet pole kui palju ta saama hakkab, aga kui ta saab kõige rohkem siis ta peaks olema ju alati põhis.No ja punkti ja Reb suhtes ka esirinnas.ja krt ma ei usu ennem kui leping sõlmitud et see vend siia tuleb.iga hommik loed kuskilt et leping on veel lähemal kui eile ja veel ja veel ja veel :D no krt.järjekordne sitahunnik ma ytlen.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevRuus »

spartaklane kirjutas:
Karl kirjutas:Mõelga ka nüüd natuke, Lomersist tuleb Kalevi suurima palgaga mängija ja ta hakkab teie arust pingilt sekkuma?
Vot sellest ma ei saagi aru ,kuidas saab tulla sellisest mehest mingi mega palgaline mängija ,kui tema statistika on alla igasugust arvestust.Täiesti arusaamatu on ka see läbirääkimiste teema ,jääb mulje nagu meile tuleks jube tugev jõud korvialla, kellega peetakse meeletuid läbirääkimisi põhimõttel ,et ole nüüd mees ja tule. Ma küsiks Kuusmaa võu Varraku käest ,kas siis tõesti polnud kedagi paremat võtta kui see Lomers ,samas ,kui kanditaate pidi ju lausa tuhandeid olema nagu Varrak viimases raadiointervjuus väitis.
Tra, saa ometi aru, et Kuusmaa ei võtnud teda mingi statistika või netiportaalide möla järgi. Kui uue võõrleegionäri näol pole tegemist teada-tuntud mehega, siis vaadatakse täispikki videosid, konsulteeritakse teda piisavalt mängimas näinud spetsialistidega jne. Mitu korda peab ütlema, et ei sinul ega minul pole õrna aimugi, mis tasemel mängumehed mõlemad uued mehe on, seega ootaks esimesed mängud ära ja hakkaks siis alles halama.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

KalevRuus kirjutas:Tra, saa ometi aru, et Kuusmaa ei võtnud teda mingi statistika või netiportaalide möla järgi.
Kuusmaa just seda ütleski, et mehel on hea statistika.
«Ta oli seal küll 20 minuti mees, ent väga hea statistikaga,»
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevRuus »

Mis siis, et ütles. Jutu mõte on selles, et ega ta ainult sellest ei lähtunud.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

KalevRuus kirjutas:Mis siis, et ütles. Jutu mõte on selles, et ega ta ainult sellest ei lähtunud.
Nad vaatasid rohkearvulisi videosid, eksju?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas jyrgen »

oota, mis linn kultuuripealinn on 2011 ?
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Krysver »

Asjaajaja kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Mis siis, et ütles. Jutu mõte on selles, et ega ta ainult sellest ei lähtunud.
Nad vaatasid rohkearvulisi videosid, eksju?
Aga kirjelda, missugune on sinu ettekujutus, mida Kuusmaa ja Varrak mängijaid valides teevad.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Krysver kirjutas:Aga kirjelda, missugune on sinu ettekujutus, mida Kuusmaa ja Varrak mängijaid valides teevad.
Seda tahaksin mina ka teada, milline see nende sõelumisprotsess on, kui kõik uudised mis tulevad ja ka varasemad kogemused näitavad, et imporditakse täieliku praaki. Ehk siis minu ettekujutus on selline, et Kuusmaa ja Varrak istuvad kõrvuti kahel taburetil ja valavad tina.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

Sellega nõus, et ootaks uuelt tsentrilt ikka vähemalt ligi 30min mänguaega ja tugevat panust väljakul (milles mina näen kaitses olla mees omal kohal, head lauavõitlust, ja ei tee paha ka kui natuke korve tuleb). Mina ei oota temalt +15 punktilisi mänge, seda oleks liiga palju tahta ja selleks meil teised mehed. Kui see mees on Lomers, siis ootan temalt seda, ja ei näe põhjust miks ta ei peaks neid ootusi täitma.

See et ta ainult 18min mees oli, ma ei muretse nii palju, Big12 on küllaltki tugev liiga ka. Olen kindel et Kuusmaa ja Varrak ei tee otsuseid puhtalt statistika pealt ja sellepealt et NCAA top8 meeskond.

Kui natuke spekuleerida veel, siis äkki üks põhjus miks leping venib on see, et Kalev tahab teda algul katseajaga, kuid mees ise tahab täit lepingut kohe? Loodan et jõuavad kokkuleppele. Ja kui ei jõua, siis ehk on neil ka mingi plaan B välja valitud.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

Peaasi et kummivenitamist liialt kaua ei tehta.Tahaks tõesti loota, et valitud mehed on tasemel mitte kolmandajärgulised katseeksemplarid
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Positiivne on ka asjaolu, et sel aastal on meil eeldatavad vahetusmehed piisavalt kogenenud ja eelnevatel hooaegadel kõvasti karastust saanud. Kõik tagaliini 5 meest on valmis korralikku koormust kandma ja on saanud piisavalt mängupraktikat ja kogemusi. Saks, Orula, Tamm, Riis, Dorbek, peaksid kõik olema sellised mehed, keda heal päeval võib ka algviisikusse usaldada. Erinevalt eelmisest aastast kui meil tulid pingilt vähese mängupraktikaga mehed Martin Dorbek, Kurbas, Kajupank, Veski, Erik Dorbek. Nüüd tundub koosseis ühtlasem, mis lubab omakorda rohkem mehi vahetada ja mängitada ning kiiret tempot hoida. Loomulikult mitte päris iga vastase vastu, aga siiski. Kui Rockiga võrrelda, siis nende tagaliini vahetusmehed peaksid eelduste kohaselt oluliselt rabedamad mehed olema. Orula ja Tamm on hea karastuse saanud. Samuti ka saks. Küsitavaks jääks meie poolt vaid Kitsing ja Kajupank, kes on vähem mängupraktikat saanud. Omab keegi üldse infot, kas Kitsing ja Kajupank on lepingu sõlminud ja osalevad laagris? Samuti võiks ju kusagilt Eestimaalt ikkagi leida 1-2 alla 20 aastast mängumeest, keda Eesti liigas mängitada ja kogemusi anda. Praegu on vist 10 või 11 meest koos? Seda on vähe, et mängida 3 liigas korralikult...
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Eks vast võetakse 2-4 päris noort ka juurde ma arvan, mingi 15 meest võiks listis kokku ikka olla, tagumised mängiksid hooaja esimene pool duublis esiliigat ka jne, ja siis teine pool vaadata, mitu meest jätta põhimeeskonda ja kes duublisse hooaja lõpuni.

Aga vaadakem selle Lomersi osas postiiivset ka - mees on ju alles 22.a ja kindlasti võimeline veel arenema. Nüüd on Mürka ka võistkonnas, ei saa öelda, et pole kedagi, kes oskaks sellisega tegeleda. Vbla jääb pikemaksi Eestisse, leiab siit naise näiteks ja mõne aasta pärast on väga kõva vend.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Eks vast võetakse 2-4 päris noort ka juurde ma arvan, mingi 15 meest võiks listis kokku ikka olla, tagumised mängiksid hooaja esimene pool duublis esiliigat ka jne, ja siis teine pool vaadata, mitu meest jätta põhimeeskonda ja kes duublisse hooaja lõpuni.

Aga vaadakem selle Lomersi osas postiiivset ka - mees on ju alles 22.a ja kindlasti võimeline veel arenema. Nüüd on Mürka ka võistkonnas, ei saa öelda, et pole kedagi, kes oskaks sellisega tegeleda. Vbla jääb pikemaksi Eestisse, leiab siit naise näiteks ja mõne aasta pärast on väga kõva vend.
Mees abiellus sel suvel...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas #7 »

Asjaajaja kirjutas: --
OT@Kalev4ever: Tallinn on jõle linn. Sinu mainitud lennujaam on üks väike surnud koht. Suurema osa linna territooriumist võtab enda alla sovieedi-aegne betoonist ehituspärand. Inimesed on pahurad ja tahumatud. Hälvestunud prioriteedid paistavad silma inimeste olekus ja riietuses. Mul on väga hea meel, et enamik turiste vanalinnast kaugemale ei jõua, sest muidu saaksid nad suure šoki osaliseks.

Tartu on kultuuri ja kultuuriinimeste linn. Inimesed ei ole tallinliku surve all ning see mõnus rahulikkus mõjub ka väljaspoolt tulijaile. Paidest ärme üldse parem räägigi - koos Türiga moodustavad Kesk-Eesti ühise pommiaugu. :lol:
Aitab küll, ma saan aru, et sa Kalevit heidid aga kui sa hakkad mingi lollusi rääkima Eesti pealinna ja sealsete inimeste kohta siis on küll midagi valesti ...
Vasta