Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

FLORA ON ****...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

xrip55 kirjutas:FLORA ON ****...
Flora on vist ainuke meskond eestis, kus ei ole väljakul kuulda venekeelset suhtlemist.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

Egert kirjutas:
xrip55 kirjutas:FLORA ON ****...
Flora on vist ainuke meskond eestis, kus ei ole väljakul kuulda venekeelset suhtlemist.
Jobu oled vä??
hmm.. hakkame mõtlema..
Nõmme Kalju ?
Viljandi Tulevik ?
Paide Linnameeskond ?
FC Kuressaare ?
ja ka levadias ei ole ühtegi venelast. Ja kui sa ütled et Levadia on vene klubi siis samamoodi nagu Eesti koondis.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Egert kirjutas:
jyrgen kirjutas:praegu Ameerikas, niiet see trip j22b kahjuks 2ra. Aga muidu mingit otsest black listi neil vaevalt on.
Flora esindaja ütles ka ju, et neil ei olegi mingit listi. Hakkavad aia pealt suvalisi ära saatma.

Võta USA-st mõni SF kalevile kaasa :D
haha, ma olen siin t2hele pannud juba, et 15-16 aastased on ka paremad kui meie pooled meistriliiga vennad. Kuid kahjuks ma homme hilis6htul tagasi, niiet ei j6ua SFi tuua :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Levadia on minuarust Tallinna venelaste klubi ja Flora on Tln eestlaste klubi.
Vähemalt mulle on selline arusaam tekkinud.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Karl kirjutas:Levadia on minuarust Tallinna venelaste klubi ja Flora on Tln eestlaste klubi.
Vähemalt mulle on selline arusaam tekkinud.
nii ongi, sattusin levadia m2ngu ykskord kadriorule vaatama ja olin ainuke eestlane seal.

ja xripile niipalju, et Flora on ainuke tiim mis r22gib eesti keelt v2ljakul. vb paide linnameeskond ka, ei ole kursis. Isegi Kalju m2ngudel on vene keelt kuulda v2ljakul.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

Karl kirjutas:Levadia on minuarust Tallinna venelaste klubi ja Flora on Tln eestlaste klubi.
Vähemalt mulle on selline arusaam tekkinud.
Sel venelaste klubil on mängijad ikkagist eesti passiga.
Võrreldav eesti koondisega..
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

me ei räägi siin kodakondsusest ma arvan vaid ikkagi rahvusest :smash:
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

ah pohh see.
Levadia ja Sillamäe Kalev jäävad siiski parimateks.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Genuin »

xrip55 kirjutas:ah pohh see.
Levadia ja Sillamäe Kalev jäävad siiski parimateks.
Ma küll Eesti jalka meistrivõistlusi väga ei jälgi, aga kas sa oled esimene eesti rahvusest inimene, kes toetab SILLAMÄE KALEVIT??
Või oled ka vene rahvusest, aga Eesti kodanik?
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

Genuin kirjutas:
xrip55 kirjutas:ah pohh see.
Levadia ja Sillamäe Kalev jäävad siiski parimateks.
Ma küll Eesti jalka meistrivõistlusi väga ei jälgi, aga kas sa oled esimene eesti rahvusest inimene, kes toetab SILLAMÄE KALEVIT??
Või oled ka vene rahvusest, aga Eesti kodanik?
EI . ma olen Eestlane.. Aga jah mulle meeldib sillamäe kalev. Minul ei ole nende vastu mitte kui midagi..
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Oskar8 »

xrip55 kirjutas:
Genuin kirjutas:
xrip55 kirjutas:ah pohh see.
Levadia ja Sillamäe Kalev jäävad siiski parimateks.
Ma küll Eesti jalka meistrivõistlusi väga ei jälgi, aga kas sa oled esimene eesti rahvusest inimene, kes toetab SILLAMÄE KALEVIT??
Või oled ka vene rahvusest, aga Eesti kodanik?
EI . ma olen Eestlane.. Aga jah mulle meeldib sillamäe kalev. Minul ei ole nende vastu mitte kui midagi..
sillamäe kalev.... wow... nende poolt annab olla...

Aga minul näiteks pole Levadia vastu midagi... ja ma julgen väita ,et flora fännid on täpselt samasugused kaagid nagu levadia omad (mitte kõik ofc, nagu ka levadias) lihtsalt keel on erinev.

Kahju muidugi et Prins lahkus... levadia meeskonna siselt pole kuangi nii venepärane olnud kui nende vaatajaskond... ja euro mängudel on ikkagi kõik levadia poolt.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Endal pole ka Levadia vastu midagi, aga vahelduseks võiks Flora ka meistriks tulla :D
Kasutaja avatar
m2llar
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 26 Aug 2010, 00:28
Asukoht: Tartu

Re: Jalgpall

Postitus Postitas m2llar »

Tõsi jah, Floral see hooaeg suur võimalus meistriks tulla, Sander Post on ka kõvasti juurde neile andnud ning mine sa tea võib-olla liitub veel ka Oper nendega :) Mina samuti loodan pigem Flora, kui Levadia meistriks tulekut! ;) Kuigi ega sir Pohlak ei meeldi mulle karvavõrtki :D

Egert ja Karl panevad siin suht puusse hetkel..Florat nyyd kyll Tln eestlaste klubiks nimetada ei saaks, pigem Kaljut, kus vaid paar üksikut vene kutti mängivad, kuid Floras ju mängib suht samapalju nö "venelasi" kui Levadias ja päris tihti on kuulda ka Flora mängijate vene keelset suhtlemist väljakul...Flora koosseisu kuuluvad mitmed vene taustaga mängijad - Stanislav Pedõk, Sergei Mošnikov, Andrei Veis, Valeri Minkenen, Andre Frolov, Nikolai Mašitšev, Alexei Jahhimovitš, Albert Taar+ vene keelt kõnelev grusiin. Aga jah klubi, treenerid ja toetajaskond on erinevalt Levadiast valdavalt eestimeelsem.
Lisaks vöib öelda, et Tammeka, Paide, Kuressaare, Kalju ja Viljandi mängivad kõik välja arvatud mõne üksiku erandiga puht eesti poistega, kuid jah eks ida-virumaa klubides on tendents muidugi vastupidine..
Tartu JK Tammeka Eesti Meistriks!!!
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Suht mõtetu teema , milleüle vaielda .
Pilt

Pilt
Vasta