Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

See oleks tõesti mega, saaks ta veel heasse vormi ka, Reedile super asendus, eestlane ka veel ja lihtsalt suurepärane mängija :D oleks väga Kalevisse vaja teda.
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Võiks meile tulla jah kui vigastus just väga tõsine pole, väga tark mängija!
Viimati muutis #18, 12 Dets 2007, 20:41, muudetud 1 kord kokku.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Rock teda vaevalt saab sest nad ise väidavad et neil ple raha et kedagi juurde palgata enamm...eriti veel myrka suguse palgaga meest
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kui Kalevi juhtkonnal vähegi oidu peas on, peaksid nad kohe Müürsepaga kontakteeruma ja läbirääkimisi alustama..ega see vigastus tal kaua kesta..uueks aastaks on ikka vormis.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

No nüüd tuleb loota, et Kalev teeb selles suunas kiire sammu ja palkab Müürsepa ja kui ta veel sellega nõus oleks oleks ikka super, kuigi müürsep ütles, et ta ei viitsi siin balti liigas bussiga loksuda.
Viimati muutis villu123, 12 Dets 2007, 21:21, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Jap sooviks ka ikka väga Mürkat siis oleks päris hea kui Parmeri saaks nüüd ka koju saadetud ja siis nt Nba d-leaguest proovida mõni uus norm PG tuua. Muidu vaatasin ,et eelimine aasta Rockis mänginud Bailey mängib ka D-leagues päris hästi on pannud keskmiselt 11.3 punkti ja 4.8res-sõõtu. Muidu Kalev võiks proovida nt Billy Thomast stats 12.6pts 5.4 res sõõtu sünni aasta ka juba mehel suht vana 1975 aastal sündinud ,aga noh seal palju häid vendasi ja kindlasti osad neist jääksid meie jaoks ka liiga kalliks nagu Randy Livingston,Andre Barret,Darius Washington,JamesOn Thomas ja veel näiteks Guilermmo Diaz. Muidu jah see lihtsalt minu arvamus või noh niisugune väike unistus.

C-Reed/Atushvili
PF-Müürsepp/Kedzo/Viiask/Toome
SF-Kangur/Pelkic/Keerles
SG-Arbet/Frier siis vb Kriisa
PG-Sokk/Kriisa mõni D-League norm vend.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

selle Atuašvili poole pealt on mu seisukoht muutunud, kui ma sain teada, et ta on leedu klubides jne mänginud varem..pmst ma alguses arvasin, et see on selline märgade kõrvatagustega vend, kes tuuakse nagu otse Gruusiast Eestisse arenema..
Müürsepp ma arvan peab hakkama Kalevis just Centri kohta täitma rohkem, kuna poolikud meil olemas..ühe balkani venna võiks mürka pealt mu arust ka ära saata ja siis parmeri ka..
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

unustage see Gruusia sepp ära... ta hakkab ilmselt duublis mängima ja treenib kaleviga.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

kahjuks müürsepp arvab siis nii

Eestisse jõudes plaanib Müürsepp jalga näidata doktor Toomas Teinile. Mängima ta üheski Eesti klubis ei hakka. "Tänavune hooaeg on kindlasti lõppenud," ütles Müürsepp, kuid karjääri ei tahtnud veel lõppenuks kuulutada. "Niimoodi, nagu praegu, ei tahaks lõpetada. Pean mõtlema, millisel tasemel tahan edasi mängida, mida mu keha ütleb."
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

gasol2 kirjutas:kahjuks müürsepp arvab siis nii

Eestisse jõudes plaanib Müürsepp jalga näidata doktor Toomas Teinile. Mängima ta üheski Eesti klubis ei hakka. "Tänavune hooaeg on kindlasti lõppenud," ütles Müürsepp, kuid karjääri ei tahtnud veel lõppenuks kuulutada. "Niimoodi, nagu praegu, ei tahaks lõpetada. Pean mõtlema, millisel tasemel tahan edasi mängida, mida mu keha ütleb."
noh ehk siis järgmisel hooajal, kui ta tahab sellisel tasemel mängida Kalevis
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

nõme jah...
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

loodab, et muudab arvamust :) sest austraaliasse ta kah ei plaaninud ju minna algus ja siis hiljem läks alles, kui jah kahjuks läinud arvatavasti :(
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Nonii, Nüüd siis Valdmaa ei välista et Marlon minema saadetakse ja kui seda tehakse siis usun et jõuludeks.
Ja otsitakse veel kiiresti Reedile asendajat. Mis pole väga lihtne kuna eelarvel on piirid.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Parmer, Pelkic minu arust võiks need mõlemad ikkagi ära saata ja ega Frier ka midagi erilist pole.Ainsad väljameestet kes jääda võiksid oleks Reed ja Kedžo- ja nüüd võite mu arvamust maha tegema hakata.
Jan

Postitus Postitas Jan »

Frieri võiks siiski alles jätta minu meelest aga Parmeri ja Pelkici võiks tõesti kohe nahui saata. Frier ju elab Eestis ja eeldada võib, et suht odavalt saadud. Rünnakul ta tõesti endast erilist ohtu ei kujuta, kuid kaitses päris asjalik + vv viskab üpris kindlalt.
Ja nüüd vaidlema :D
Vasta