Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Karl kirjutas:Mingi lõplik roster siis peaks selline olema?


PG: Sokk/Tamm/Riis
SG: Orula/Dorbek/Riis
SF: Arbet/Dorbek/Keerles
PF: Keerles/Jones/hollandlane/Kitsing
C: Lomers/Hollandlane/Jones/Kitsing

Et kui pikad lõpuks kohale jõuavad on meil rosteris 12 meest + Kuusmaa lubas noori kah juurde võtta.
Et siis Eesti liigas jäetakse vb mõni pikk rosterist välja?
Saks ununeb alati ära kõigil :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Keegi teab, kas Kitsinguga on leping sõlmitud?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Karl, Saks on ka ju. Ja eks noored saavad KML mängida ja vajadusel teistest liigadest väsinud põhimeestele puhkust anda. Ega nad VTB-s või BBL_is nii või naa ei suudaks midagi teha veel.
suusasaabas
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Mär 2009, 21:47
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas suusasaabas »

Karl kirjutas:Mingi lõplik roster siis peaks selline olema?


PG: Sokk/Tamm/Riis
SG: Orula/Dorbek/Riis
SF: Arbet/Dorbek/Keerles
PF: Keerles/Jones/hollandlane/Kitsing
C: Lomers/Hollandlane/Jones/Kitsing

Et kui pikad lõpuks kohale jõuavad on meil rosteris 12 meest + Kuusmaa lubas noori kah juurde võtta.
Et siis Eesti liigas jäetakse vb mõni pikk rosterist välja?
kuivõrd mulle ei sümpatiseeru need laialivalguvad plaanid siis pigem:
PG: sokk/tamm/riis
SG: dorbek/orula
SF: arbet/saks
PF: keerles/jones/kitsing
C: lomers/krabbendam
esialgsel vaatlusel võib vast hooaja piletit juba ootama jääda, vähemalt mingi depth on rosteril olemas juba.. lootes parimat, näeme Suurhallis!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Martin Müürsepa kommentaar: “Treenerite konsiilium eesotsas peatreeneriga vaatas mängija üle. Tegemist on noore, kiire ja hästiliikuva mängijaga, kes vastab kõikidele nõudmistele, mida võistkond vajab. Tegemist on suure potensiaaliga mängijaga, kes suudab mängida nii korvi all, kui ka väljaspool.”
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Krysver »

BC Kalevi noortest kaasati laagrisse: Janar Areng, Mihkel Schleicher, Kristo Mangelsoo, Jaan Puidet, Henry Aimre
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Akira »

Karl kirjutas:Mingi lõplik roster siis peaks selline olema?


PG: Sokk/Tamm/Riis
SG: Orula/Dorbek/Riis
SF: Arbet/Dorbek/Keerles
PF: Keerles/Jones/hollandlane/Kitsing
C: Lomers/Hollandlane/Jones/Kitsing

Et kui pikad lõpuks kohale jõuavad on meil rosteris 12 meest + Kuusmaa lubas noori kah juurde võtta.
Et siis Eesti liigas jäetakse vb mõni pikk rosterist välja?
Ma siiski loodan, et pikkade välismängijate olemasolu korral pannakse ka Eesti poisid õigetele positsioonidele mängima ehk siis Arbet viskama ja Keerles väiksele äärele (kuigi mõlemad suudavad mängida ka järgmist positsiooni), mis kokkuvõttes annaks meile päris tugeva algviisiku võimaluse.

PG: Sokk / Tamm / Orula
SG: Arbet / Dorbek / Riis
SF: Keerles / Saks
PF: Jones / Kitsing
C: Krobbendam / Lomers
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Orula positsioon nüüd nr 1 kohe mitte kuidagi ei ole. Ta puhas nr 2. Riisi üle võib vaielda, kumb ta rohkem on.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vabakutseline »

Mulle tundub krabbendam olevat selline Veski sarnane mees kes selg ees korvi poole ei armasta mängida vaid enamjaolt viskab eemalt oma punktid ära. Tundub, et sellel aastal saadakse komplekteerimisega õigeaegselt valmis, mitte ei korraldata läbikäiguhoovi :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

vabakutseline kirjutas:Mulle tundub krabbendam olevat selline Veski sarnane mees kes selg ees korvi poole ei armasta mängida vaid enamjaolt viskab eemalt oma punktid ära. Tundub, et sellel aastal saadakse komplekteerimisega õigeaegselt valmis, mitte ei korraldata läbikäiguhoovi :D
Kevin Garnett on ka nagu Veski, ta ka ei armasta seljaga korvi poole mängimist.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

vabakutseline kirjutas:Mulle tundub krabbendam olevat selline Veski sarnane mees kes selg ees korvi poole ei armasta mängida vaid enamjaolt viskab eemalt oma punktid ära. Tundub, et sellel aastal saadakse komplekteerimisega õigeaegselt valmis, mitte ei korraldata läbikäiguhoovi :D
No ma ei tea, mis sa selles Veskis näed kogu aeg, aga selle mix tape'il on pealiskaudseltki vaadates, et mängib selg ees küll, kui vaja ning teeb seda kiirusega. Päris mitmed momendid jäid silma, pluss, paistab, et ta armastab kate kattes kiirusega sisse lõigata, mis nii pikakoivalise kohta on suht haruldane (noh, kui välja tuleb). Näita mulle mõni mäng, kus Veski seda teinud on. Veskiga ikka võrdlus ei päde, tee mis tahad.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vabakutseline »

Rix kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Mulle tundub krabbendam olevat selline Veski sarnane mees kes selg ees korvi poole ei armasta mängida vaid enamjaolt viskab eemalt oma punktid ära. Tundub, et sellel aastal saadakse komplekteerimisega õigeaegselt valmis, mitte ei korraldata läbikäiguhoovi :D
No ma ei tea, mis sa selles Veskis näed kogu aeg, aga selle mix tape'il on pealiskaudseltki vaadates, et mängib selg ees küll, kui vaja ning teeb seda kiirusega. Päris mitmed momendid jäid silma, pluss, paistab, et ta armastab kate kattes kiirusega sisse lõigata, mis nii pikakoivalise kohta on suht haruldane (noh, kui välja tuleb). Näita mulle mõni mäng, kus Veski seda teinud on. Veskiga ikka võrdlus ei päde, tee mis tahad.
Ma rääkisin punktide toomisest. Mulle jäi silm ainult tema näoga korvi poole mäng. Selg ees korvi poole mäng jäi vb lõpu poole, kuna ma päris lõpuni klippi ei vaadanud.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevRuus »

Nii pikka korvialust ei olegi meil vist olnud varem, et nii põhi kui ka vahetus on üle 2.10.
Kui järgi mõelda, siis üheski Eesti klubis pole vist kahte nii pikka tsentrit korraga olnud.

Aga video põhjal näib mees liikuv, näis kuidas ta korvi all ka keha annab. Statistika on ka lootustandev, eriti vahetustsentri jaoks.
Muidugi pole üldse võimatu,et hooaja jooksul toimub väike vangerdus ja hoopis Lomers jääb vahetusmeheks. Kunagi Tallinna Baltika meeskonnas toodi põhitsentriks Läti koondises mänginud 213 pikk Azacis. Juhtus aga nii, et hooaja käigus mängis amatöör saksakulm end meeskonna algviisikusse ja lätlane andis talle mängu jooksul vahel puhkust.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

vabakutseline kirjutas:
Rix kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Mulle tundub krabbendam olevat selline Veski sarnane mees kes selg ees korvi poole ei armasta mängida vaid enamjaolt viskab eemalt oma punktid ära. Tundub, et sellel aastal saadakse komplekteerimisega õigeaegselt valmis, mitte ei korraldata läbikäiguhoovi :D
No ma ei tea, mis sa selles Veskis näed kogu aeg, aga selle mix tape'il on pealiskaudseltki vaadates, et mängib selg ees küll, kui vaja ning teeb seda kiirusega. Päris mitmed momendid jäid silma, pluss, paistab, et ta armastab kate kattes kiirusega sisse lõigata, mis nii pikakoivalise kohta on suht haruldane (noh, kui välja tuleb). Näita mulle mõni mäng, kus Veski seda teinud on. Veskiga ikka võrdlus ei päde, tee mis tahad.
Ma rääkisin punktide toomisest. Mulle jäi silm ainult tema näoga korvi poole mäng. Selg ees korvi poole mäng jäi vb lõpu poole, kuna ma päris lõpuni klippi ei vaadanud.
Olen nõus Veskist on see mees vast ikka parem küll,kuid kindlasti saame sellele vastuse kui 4septembril Tarva Cupil kohtume Tarvaga
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Ragles136 »

Lõplik roster peaks siis selline olema. Päris võimas vähemalt pikkuse poolest :)

PG: Sokk, Tamm, Riis.

SG: Dorbek, Orula,Riis.

SF: Arbet, Saks.

PF: Keerles, Jones, Kitsing.

C: Krabbendam, Lomers, Kitsing.

Kui Lomersiga kokkuleppele ei jõuta siis arvan/loodan, et tuuaks Reed :)
Aga see hooaeg saadakse vähemalt meeskond õigeaekselt kokku, see teeb kõige rohkem healt meelt :P
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Vasta