BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Go Cramo! »

vahetuspink saabki Tarvasele saatuslikuks
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Praegu tundub, et on kuus mängumeest + statistid. Täpselt samasugune seis oli möödunud hooajal. Ok, nüüd mängitakse Baltic Challenget ja koormus on suurem. Ühte pikka oleks neile ikkagi juurde vaja, siis kannatab hooaega mängida küll. Playoffide ajal muidugi on teine lugu, siis võib lühike pink saatuslikuks saada.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Sigmar »

Samas, kui Sõber ütles, et kindlalt Veski on põhikoosseisus...Siis miks mitte tuua seda Oklohoma venda, kui ta peaks Veskile vahetust pakkuma. Või ta oli siis tõesti õudne?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Sigmar kirjutas:Samas, kui Sõber ütles, et kindlalt Veski on põhikoosseisus...Siis miks mitte tuua seda Oklohoma venda, kui ta peaks Veskile vahetust pakkuma. Või ta oli siis tõesti õudne?

Kui nad Oklahomast kedagi võtta tahavad, siis mina soovitaksin mitte Scarbrough'd, aga Arnoldit, kes on rohkem selline PF/C tüüpi mängija, Foxi kehvem koopia. May näib olevat jälle pigem selline SF tüüpi vusaja, keda oleks Kalevil vaja, aga kas tema tase jälle Kalevit välja kannatab.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

vaim564 kirjutas:
Sigmar kirjutas:Samas, kui Sõber ütles, et kindlalt Veski on põhikoosseisus...Siis miks mitte tuua seda Oklohoma venda, kui ta peaks Veskile vahetust pakkuma. Või ta oli siis tõesti õudne?

Kui nad Oklahomast kedagi võtta tahavad, siis mina soovitaksin mitte Scarbrough'd, aga Arnoldit, kes on rohkem selline PF/C tüüpi mängija, Foxi kehvem koopia. May näib olevat jälle pigem selline SF tüüpi vusaja, keda oleks Kalevil vaja, aga kas tema tase jälle Kalevit välja kannatab.
Sõber võiks tõesti Arnoldile lepingut pakkuda ja seeläbi jääks Scarbrough Valgale. Ma usun, et kui Scarbrough Valga eest põhikoosseisus mängida saab võib tast hooaja käigus veel asja saada. Kuid samas kas Arnold oleks nõus mängima vahetusmeest? Arvestades tema eilset esitust siis ma arvan,et mitte, kuid Scarbrough võiks vahetusmehe rolliga isegi rahul olla.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

vabakutseline kirjutas:
vaim564 kirjutas:
Sigmar kirjutas:Samas, kui Sõber ütles, et kindlalt Veski on põhikoosseisus...Siis miks mitte tuua seda Oklohoma venda, kui ta peaks Veskile vahetust pakkuma. Või ta oli siis tõesti õudne?

Kui nad Oklahomast kedagi võtta tahavad, siis mina soovitaksin mitte Scarbrough'd, aga Arnoldit, kes on rohkem selline PF/C tüüpi mängija, Foxi kehvem koopia. May näib olevat jälle pigem selline SF tüüpi vusaja, keda oleks Kalevil vaja, aga kas tema tase jälle Kalevit välja kannatab.
Sõber võiks tõesti Arnoldile lepingut pakkuda ja seeläbi jääks Scarbrough Valgale. Ma usun, et kui Scarbrough Valga eest põhikoosseisus mängida saab võib tast hooaja käigus veel asja saada. Kuid samas kas Arnold oleks nõus mängima vahetusmeest? Arvestades tema eilset esitust siis ma arvan,et mitte, kuid Scarbrough võiks vahetusmehe rolliga isegi rahul olla.
Seda ma räägin, et Arnold suudaks Veski kõrval ka nelja mängida, Scarbrough tundub olevat selline puhas tsenter. Ega see PF nüüd ka väga hästi kaetud ei ole, Vaino jääb praegu selgelt nõrgaks veel. McGee ja Lindmets saavad hakkama, aga teinekord on just sellist pikemat tüüpi vaja.

Ed. Skeem oleks siis umbes selline:
C Veski - Arnold
PF Arnold - Lindmets, McGee
SF McGee - Veideman, Lindmets
SG Veideman - Saage, M.Dorbek
PG Saage - M.Dorbek, Veideman
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kaska »

no eks paistab paljuga Cramo neile kaotab 3 septembril :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Egert »

Kaska kirjutas:no eks paistab paljuga Cramo neile kaotab 3 septembril :D
Kes pärast naerab, naerab paremini.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Egert kirjutas:
Kaska kirjutas:no eks paistab paljuga Cramo neile kaotab 3 septembril :D
Kes pärast naerab, naerab paremini.
Et siis pärast seda kui Cramo on Tarvase alistanud, on hea nende üle naerda?? Ma arvan et klubide komplekteeritust ja eesmärke arvestades tuleks pigem nutta, kui me neile teist aastat järjest kokkuvõttes alla jääksime! :D Kuigi ma ei usu eriti et see juhtub... Kuusmaa on ikka hoopis teist masti treener kui Varrak seda oli, ja komplekteerimine paistab ka sel aastal normaalsemalt sujuvat.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Egert »

Zog kirjutas:
Egert kirjutas:
Kaska kirjutas:no eks paistab paljuga Cramo neile kaotab 3 septembril :D
Kes pärast naerab, naerab paremini.
Et siis pärast seda kui Cramo on Tarvase alistanud, on hea nende üle naerda?? Ma arvan et klubide komplekteeritust ja eesmärke arvestades tuleks pigem nutta, kui me neile teist aastat järjest kokkuvõttes alla jääksime! :D Kuigi ma ei usu eriti et see juhtub... Kuusmaa on ikka hoopis teist masti treener kui Varrak seda oli, ja komplekteerimine paistab ka sel aastal normaalsemalt sujuvat.
Me ei mängi 3. Tarvasega, vaid Oklahomaga. Selle naremise alla mõtlesin seda, et see Kaska siin naerab praegu.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Egert kirjutas:Me ei mängi 3. Tarvasega, vaid Oklahomaga.
:oops: Ei lugenud seda esimest postitust korralikult, minu viga.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

Lugesin just BC Tarva kodulehelt, et on loobutud Scarbrough jahtimisest ja Tarva trennides käib Hoobis Drew Arnold. Samuti pidi Eestis tagasi olema Anderson, kuid pole veel teada kas ta liitub Tarvaga või mitte.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

vabakutseline kirjutas:Lugesin just BC Tarva kodulehelt, et on loobutud Scarbrough jahtimisest ja Tarva trennides käib Hoobis Drew Arnold. Samuti pidi Eestis tagasi olema Anderson, kuid pole veel teada kas ta liitub Tarvaga või mitte.
Kust sa seda välja lugesid? Mina käisin just praegu nende kodulehel ja viimane uudis oli mäng Oklahomaga.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Krysver »

KalevRuus kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Lugesin just BC Tarva kodulehelt, et on loobutud Scarbrough jahtimisest ja Tarva trennides käib Hoobis Drew Arnold. Samuti pidi Eestis tagasi olema Anderson, kuid pole veel teada kas ta liitub Tarvaga või mitte.
Kust sa seda välja lugesid? Mina käisin just praegu nende kodulehel ja viimane uudis oli mäng Oklahomaga.
See jutt on kommentaarides. Sealseid kommentaare tuleb väga reserveeritult vaadata, aga vahel läheb seal mõni asi täppi ka.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Kui ma vaatasin neid Kalev-TTÜ mängu pilte, siis Arnoldit tõepoolest silma ei hakanud
Vasta