Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mnjaa, mul on karvane tunne, et sellest Hollandi gigandist eriti asja ei saa. Rääkimata tagaliinist, mis on väga-väga õhuke. Sellest hoolimata, tore seegi, et Cramo sai enne hooaega meeskonna komplekteeritud. Kahju küll, et Reedi ei paista meeskonda tulevat.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas maq »

Sm Asjaajaja! Kui sul midagi asjaliku öelda pole siis ole parem vait. Me kõik oleme siin juba näinud, et möla oskad sa siia kuhjaga kirjutada. Sammuti oleme näiud sinu olematut ennustaja võimet ja täielikku võhilkikust korvpalli alal. Ühesõnaga kao ära siit fooorumist! Peale möla sinu poolt nagu nii ei tule ja ei ole ka mkunagi siin tulnud.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kuusmaa loodab, et kiiruga palgatud hollandlane osutub väärt mängumeheks

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 7&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;


Mul oligi täpselt selline tunne. Ega nad muidu poleks palganud sellist ebamäärast mängijat.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

Paljud siin arvavad, et Keerles alustab nr4 peal ja mitte Jones. Arvan, et on just vastupidi.

Kuusmaa delfi artiklist loen mina välja, et võib ka jääda nii et need ainsad tugevndused. Olen ikka natukene skeptiline. Aga vähemalt nüüd tsenter olemas. Video põhjal tundus kiire ja liikuv, selline rohkem PF tüüpi ka.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas suvakas »

no tundub et meeskond enam-vähem koos. nüüd kui lomersiga saadakse leping siis kõik okei.
aga ma muretsen tagaliini pärast. ei ole just kõige tugevam. päris õhuke on jah. see on vist ainuke punkt kus ma nõustun asjaajajagaga
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Kris kirjutas:Paljud siin arvavad, et Keerles alustab nr4 peal ja mitte Jones. Arvan, et on just vastupidi.

Kuusmaa delfi artiklist loen mina välja, et võib ka jääda nii et need ainsad tugevndused. Olen ikka natukene skeptiline. Aga vähemalt nüüd tsenter olemas. Video põhjal tundus kiire ja liikuv, selline rohkem PF tüüpi ka.
No selle järgi mis ta vikerraadios ütles ,et on võimalus ,et jäävad ainult need kes praegu palgatud juba on,aga tõenäolselt liitub ikkagi üks pikk veel,sest hooaeg tuleb pikk.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kas keegi võib mulle, rumalale, täpsustada, mis on need lubatud 'üllatused' või on need alles tulekul?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

3 aastat tagasi tema NCAA karjääri kohta on kirjutatud nii:
Robert has simply not shown that he is athletic enough to play in the ACC. He has good vision and a decent stroke on jumpers, but has just six assists and is shooting just 33% in 45 games. Krabbie is also not much of a shot blocker despite being 7 foot. He is not quick enough to stop post moves of athletic players in the paint. He has put on some weight, at least.
Kindlasti mees selle 3 aastaga arenenud.

Aga vaatan et tõesti ta pole blokimees. Eelmisel 2009/10 EuroChallenge hooajal ei jäänud tal 8st mängust, kokku 178min (22min per mäng), arvele mitte ühtegi blokki. Ning tema Hollandi meistriliiga mängudest ka (ennem vigastust) ainult 5 blokki 19st mängust (27min per mäng).
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Asjaajaja kirjutas:Kas keegi võib mulle, rumalale, täpsustada, mis on need lubatud 'üllatused' või on need alles tulekul?
Ma arvan,et sa pead seda härra Kuusmaa käest küsima
Või samas,minuarust on selle hollandlase liitumine klubiga suur üllatus ,sest varem sellest kuskil juttu pole olnud.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mnjaa, ju siis see valgevenelane pidi tol momendil olema üllatus.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Patrioot »

Asjaajaja kirjutas:Mnjaa, mul on karvane tunne, et sellest Hollandi gigandist eriti asja ei saa. Rääkimata tagaliinist, mis on väga-väga õhuke. Sellest hoolimata, tore seegi, et Cramo sai enne hooaega meeskonna komplekteeritud. Kahju küll, et Reedi ei paista meeskonda tulevat.
Kui Lomers ka tuleb siis on kaks puhast keskmängijat olemas ja Reediga ei ole suurt midagi teha kah.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Loomulikult alustab Jones nelja peal, selles pole küsimustki.

Mulle jäi Kuusmaa jutust küll selline mulje, et hollandlane palgati siis, kui Lomersiga tekkisid probleemid ja pole kindel, kas ta üldse tulebki. Võimalik, et tema asemele otsitakse keegi teine, kui lepingu osas kokkuleppele ei saada, mis on ka arusaadav, sest tegemist on ikkagi suhteliselt tundmatu mängijaga, kellele ilma katseajata lepingut on riskantne pakkuda.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas TDK »

Keerles ongi rohkem number 3 ju, sest talle meeldib väljast ka visata.
Sokk, Arbet, Keerles, Jones, Lomers või Robert hakkabki ilmselt olema algviisik.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Fox armastas ka kolme visata, oli ta ka sellepärast nr 3 v? See ei näita midagi, et nr 4 viskab kolme, pigem tänapäeval on see hädavajalik oskus, et C-le korvi all rohkem ruumi teha peab 4 olema ohtlik ka joone taga.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Keerles on nr 3...Ta on luhtsalt 4 jaoks liiga lühike ja kõhn!
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Vasta