Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Nr 3 peaks olema ikka palju parema tehnikaga kui Keerles. Samuti ei ole Keerles väga hea söötja, 1-1 vastu läbi mineja, kiirrünnakusse tormaja jne. Jah ta ei ole ideaalne nr 4 aga oma mängustiililt pigem ikka nr 4 - meeldib korvi all mässata (hoolimata, et ta ei ole väga pikk ja väga kerge on ka), vastaste pikemaid võtta, lauda võtta ja siis käib väljas 3 taga kui C-l on vaja korvi all ruumi, et talle saaks vajadusel välja sööta, kui kaitse kokku tõmbab ja sealt siis kaugviskega karistada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:Nr 3 peaks olema ikka palju parema tehnikaga kui Keerles. Samuti ei ole Keerles väga hea söötja, 1-1 vastu läbi mineja, kiirrünnakusse tormaja jne. Jah ta ei ole ideaalne nr 4 aga oma mängustiililt pigem ikka nr 4 - meeldib korvi all mässata (hoolimata, et ta ei ole väga pikk ja väga kerge on ka), vastaste pikemaid võtta, lauda võtta ja siis käib väljas 3 taga kui C-l on vaja korvi all ruumi, et talle saaks vajadusel välja sööta, kui kaitse kokku tõmbab ja sealt siis kaugviskega karistada.
Selline uskumus, et Keerles on puhas 4 ja kolme mitte ühelgi tingimusel mängida ei saa ega tohi, kinnistus rohkem möödunud hooajal, kui ta oli Kalevi kõige pikem tegevmängija. Jones, kes on 120kg, kiire ja tehniline, peaks teda küll iga kell üle mängima. Samas kolme peal on ikka paras tühimik, ok Arbet saab küll seal mängida, aga ega kahe peal ka paremat pole võtta. Saks põhimängija rolli küll välja ei kanna. SF peal näen ma tal küll rohkem perspektiivi.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Jah, kindlasti saab ta 3 peal mängides hakkama, siin on nähtud ikka kõiksugu erinevaid variante, kus mehed mängivad. Lihtsalt vaidlus on selle üle, kas Keerles oma mängijatüübilt on pigem 3 või 4. Mina ütleks, et talle sobib nr 4 koht rohkem. Ja üle-eelmine aasta ka minu meelest ta ei mänginud kunagi kolme. Kangur mängis vahel nr 3 peal (oli koos Foxi ja Lydega väljakul sh).Keerles minu arust ei olnud kordagi nendega koos väljakul.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Üle-eelmisel hooajal oli ta rohkem vahetusmängija ja vahetas näiteks sagedasti Kangurit. Mulle tundus, et teda vahetati mõlemale positsioonile, kuhu parajasti vaja oli. Seda, kas ta Foxi ja Lydega koos platsil oli või mitte, ei mäleta enam :)
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

nojah kirjutas:Jah, kindlasti saab ta 3 peal mängides hakkama, siin on nähtud ikka kõiksugu erinevaid variante, kus mehed mängivad. Lihtsalt vaidlus on selle üle, kas Keerles oma mängijatüübilt on pigem 3 või 4. Mina ütleks, et talle sobib nr 4 koht rohkem. Ja üle-eelmine aasta ka minu meelest ta ei mänginud kunagi kolme. Kangur mängis vahel nr 3 peal (oli koos Foxi ja Lydega väljakul sh).Keerles minu arust ei olnud kordagi nendega koos väljakul.
no seee oleneb ikka sellest kes talle vastas 3 või 4 peal.Aga eks ta seal vahepeal ole nagu paljud mängijad kes vastavalt vajadusele mängivad siis ühte või teist positsiooni.Keerles siis SF/PF
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Delta »

Kuusmaa ütles suht selgelt, mis koha peale Keerles palgati, peale lepingu sõlmimist.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas suvakas »

ma ei saa aru miks te panete lomersi igasugustesse rosteritesse? teda pole ju veel palgatud. ja ilmselt hollandlane palgati sellepärast et lomersiga jäi jutud pooleli.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

suvakas kirjutas:ma ei saa aru miks te panete lomersi igasugustesse rosteritesse? teda pole ju veel palgatud. ja ilmselt hollandlane palgati sellepärast et lomersiga jäi jutud pooleli.
Vot sellepärast:
Postimees kirjutas:Meeskonna treeningutel osaleb juba Prantsusmaa kodakondsust omav ääremängija Jason Jones, läbirääkimised on lõpusirgel ka ameeriklasest keskmängija Josh Lomersiga.
Viimati muutis Egert, 30 Aug 2010, 23:27, muudetud 1 kord kokku.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Krysver »

No kui kaua saab seda Keerlest 3 peale panna. Ta on ju koguaeg 4 koha peal mänginud. Lisaks ei ole ta enam esimeses nooruses, et võiks kohta vahetada. Peenike on küll, aga korvab seda muuga.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

suvakas kirjutas:ma ei saa aru miks te panete lomersi igasugustesse rosteritesse? teda pole ju veel palgatud. ja ilmselt hollandlane palgati sellepärast et lomersiga jäi jutud pooleli.
Ma arvan, et enamuse mõte on see, et tuuakse juurde veel üks tsenter. Ja praeguse hetkega on peakandidaat Lomers, kellega peetakse läbirääkimisi.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Kris kirjutas:
suvakas kirjutas:ma ei saa aru miks te panete lomersi igasugustesse rosteritesse? teda pole ju veel palgatud. ja ilmselt hollandlane palgati sellepärast et lomersiga jäi jutud pooleli.
Ma arvan, et enamuse mõte on see, et tuuakse juurde veel üks tsenter. Ja praeguse hetkega on peakandidaat Lomers, kellega peetakse läbirääkimisi.
No minuarusaamist mööda tuleb kolmas mees korvialla kindlasti ,sest kui Kuusmaa juttu uskuda siis ta andis ju suht selgelt mõista ,et ei taha ,et tekiks olukord ,kui mingi mees peaks vigatsada saama siis polegi kedagi asemele võtta ja ollakse lõhkise küna ees.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevRuus »

Keerles ongi rohkem number 3 ju, sest talle meeldib väljast ka visata.
Sokk, Arbet, Keerles, Jones, Lomers või Robert hakkabki ilmselt olema algviisik.
Ideaalis on ju tore mõelda, et Keerles mängib väikest äärt ja Arbet on tagamängija aga elu on paraku selline, et reaalselt nad vastavalt nr. 4 ja 3.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Arbet on nüüd kindlasti SG-d mänginud, isegi eelmisel hooajal, selles pole küsimustki. Ega minul pole midagi selle vastu, et Keerles PF on, lihtsalt vahekorrad on sellised, et siis hakkab tema Jonesile vahetust andma, mitte vastupidi ja kui Keerlest ei tohi väikese ääre peal kasutada, siis peabki Arbet seda kohta täitma, sest kedagi teist sinna praktiliselt panna polegi ja ma ütlen kohe ette, et ega SG/SF koht nüüd väga tugevalt esindatud ei ole ja väike lohutus on see, et Rockil ei ole samuti niiväga kiita.
Aga üldiselt on küll nii, et tänapäeval ei ole niiväga ühe positsiooni mängijad, ongi PF/C, SF/PF, SG/SF jne. Mida rohkem positsioone suudad mängida, seda väärtuslikum mängija oled.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas TDK »

Fakt on see, et kui Jones ja Keerles koos väljakul hakkavad viibima, mida ma arvan, et nad põhikoosseisus teevad, siis Keerles on nr. 3 ja Jones nr. 4. Me võime siin mängijate oskuste ja kaalu ja ma ei tea mille üle vaidlema jäädagi ja selle üle, et kas Arbet hakkab olude sunnil ikkagi SF mängima, siis mina näen algviisikut ikka niimoodi nagu ma eelenvalt kirjutasin.
Teine variant mida mõni siin toetas oleks siis: Sokk, Orula/Dorbek, Arbet, Jones ja Robert/Lomers(?) - ma arvan, et Keerles ei oleks olnud nõus jääma Kalevisse, kui ta põhis alustama ei hakka :)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

TDK kirjutas:Fakt on see, et kui Jones ja Keerles koos väljakul hakkavad viibima, mida ma arvan, et nad põhikoosseisus teevad, siis Keerles on nr. 3 ja Jones nr. 4. Me võime siin mängijate oskuste ja kaalu ja ma ei tea mille üle vaidlema jäädagi ja selle üle, et kas Arbet hakkab olude sunnil ikkagi SF mängima, siis mina näen algviisikut ikka niimoodi nagu ma eelenvalt kirjutasin.
Teine variant mida mõni siin toetas oleks siis: Sokk, Orula/Dorbek, Arbet, Jones ja Robert/Lomers(?) - ma arvan, et Keerles ei oleks olnud nõus jääma Kalevisse, kui ta põhis alustama ei hakka :)
No korvpall ei ole päris jalgpall kus algkoosseisus alustamine nii jube tähtis on.Kui alustad pingilt ja saad oma 20-25 minutit mängida ,siis väga vahet ju ei ole.
Vasta