Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Reed tuleb ja lükkab Lomersi meeskonnast välja.

Cramo võiks tänavu olla täitsa asjalik meeskond, aga antud hetkel on tagaliin läbiaegade nõrgim. Ühtegi mustanahalist pole taga, ainult mingid väetid eestlased, keda oleme aastaid näinud ning kes pole suutnud millegagi üllatada.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

Oskar8 kirjutas:Nüüd kui ikkagi peaks tulema Lomers ja meil oleks Robert ja Lomers, siis ei näe mina tegelikult jonesi palkamise pointi.... Jones on pf kes võib C mängida, aga meil on juba 2 välis C-d kellest üks võib mängida PF-i + keerles (kes minu silmis võib vabalt mängida nii 3 kui 4). Sellisel juhul oleks jonesi asemel loogilisem mõni välis Sf kellel on head liidriomadused. Samas kui Lomers ei tule, siis äkki oleks tema asemel mõtekas SF-i otsima hakata.... hollandlane ja jones kahepeale peaksid C koha ära katma.
Mina näen Jonesi palkamise mõtet tugevas PF-is. Ise näen et Robert oleks ikka põhiliselt tsentripositsioonil. Kokkuvõttes - neist kahest on minu ootused palju suuremad Jonesi suhtes.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Invisibl3 »

Kris kirjutas: Mina näen Jonesi palkamise mõtet tugevas PF-is. Ise näen et Robert oleks ikka põhiliselt tsentripositsioonil. Kokkuvõttes - neist kahest on minu ootused palju suuremad Jonesi suhtes.
Viimane nimi peaks olema Lomers ikka ?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Oskar8 kirjutas:Nüüd kui ikkagi peaks tulema Lomers ja meil oleks Robert ja Lomers, siis ei näe mina tegelikult jonesi palkamise pointi.... Jones on pf kes võib C mängida, aga meil on juba 2 välis C-d kellest üks võib mängida PF-i + keerles (kes minu silmis võib vabalt mängida nii 3 kui 4). Sellisel juhul oleks jonesi asemel loogilisem mõni välis Sf kellel on head liidriomadused. Samas kui Lomers ei tule, siis äkki oleks tema asemel mõtekas SF-i otsima hakata.... hollandlane ja jones kahepeale peaksid C koha ära katma.
Pigem näen ma siin probleemi Keerlesele, kes võib jääda pingipoisiks, sest Jones ja Krabbendam on nelja peal lihtsalt paremad ja Kitsing on võimeline arenguhüppeks. Samas viib konkurents alati edasi.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

vaim564 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Nüüd kui ikkagi peaks tulema Lomers ja meil oleks Robert ja Lomers, siis ei näe mina tegelikult jonesi palkamise pointi.... Jones on pf kes võib C mängida, aga meil on juba 2 välis C-d kellest üks võib mängida PF-i + keerles (kes minu silmis võib vabalt mängida nii 3 kui 4). Sellisel juhul oleks jonesi asemel loogilisem mõni välis Sf kellel on head liidriomadused. Samas kui Lomers ei tule, siis äkki oleks tema asemel mõtekas SF-i otsima hakata.... hollandlane ja jones kahepeale peaksid C koha ära katma.
Pigem näen ma siin probleemi Keerlesele, kes võib jääda pingipoisiks, sest Jones ja Krabbendam on nelja peal lihtsalt paremad ja Kitsing on võimeline arenguhüppeks. Samas viib konkurents alati edasi.
kuusmaa ka viitas et hooaeg tuleb pikk ja raske ja ta ei taha olukorda kus pole kedagi väljakule panna. Ja ma arvan ka et pigem tekib keerlesel konkurent et platsile saada.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Huvitav, kas Keerlesel on lepingus punkt, et võib välisklubi pakkumise korral lahkuda? Samuti küsin juba 10. kord, kas Kitsinguga on asi ametlik, teab keegi?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:Huvitav, kas Keerlesel on lepingus punkt, et võib välisklubi pakkumise korral lahkuda? Samuti küsin juba 10. kord, kas Kitsinguga on asi ametlik, teab keegi?
No vaevalt ta niisama Kaleviga treenib.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas jyrgen »

pigem olgu üks pikk üle, kui üks vähem. Kuangi ei tea kummal parem päev vms. olema saab, sellepärast ootan juba, et äkki müttab üks mees ühes mängus 30 mintsa, teine mäng teine mees 30 mintsa.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

jyrgen kirjutas:pigem olgu üks pikk üle, kui üks vähem. Kuangi ei tea kummal parem päev vms. olema saab, sellepärast ootan juba, et äkki müttab üks mees ühes mängus 30 mintsa, teine mäng teine mees 30 mintsa.
mix 30?? saab ju 20 ja 20 mintsa.Saab rohkem pressida ja tõmmelda :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas jyrgen »

Kaska kirjutas:
jyrgen kirjutas:pigem olgu üks pikk üle, kui üks vähem. Kuangi ei tea kummal parem päev vms. olema saab, sellepärast ootan juba, et äkki müttab üks mees ühes mängus 30 mintsa, teine mäng teine mees 30 mintsa.
mix 30?? saab ju 20 ja 20 mintsa.Saab rohkem pressida ja tõmmelda :D
lihtsalt mõtlen, et äkki on ühel ikka täiesti must päev, samas kui teine teeb elumängu :)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Zog »

Asjaajaja kirjutas:Reed tuleb ja lükkab Lomersi meeskonnast välja.

Cramo võiks tänavu olla täitsa asjalik meeskond, aga antud hetkel on tagaliin läbiaegade nõrgim. Ühtegi mustanahalist pole taga, ainult mingid väetid eestlased, keda oleme aastaid näinud ning kes pole suutnud millegagi üllatada.
Hetkel on tagaliin küll paberi peal nõrk, aga samas... ei Tanel Sokk ega Gregor Arbet pole ju tegelikult andetud mängumehed... lihtsalt viimased aastad on nende tegutsemine olnud võrdlemisi tundetu ja loid, üksikute eranditega... Aga ma usun, et nüüd, kus viimaks ometi on klubil treener, kes on olnud ise mängijana edukas, kes on emotsionaalne ja hingega asja juures, ning kellele on ka juba treenerikogemust veidi tilkunud, ning ka treenerina pole ta üldsegi mitte halvasti hakkama saanud, siis ehk suudavad mõned mehed, kes vahepeal varjus olnud, ennast taas heast küljest näidata. Vähemalt ma olen selles suhtes võrdlemisi optimistlik...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Kui vaadata tagaliini möödunud hooaja esituste põhjal, siis jah tuleb nutt peale, aga kui nad on suutelised tõusma uuele tasemele, siis miks mitte. Praegu ei näi olevat sellist kindlat punktimasinat nagu Fisher möödunud aastal, võib-olla ongi siin lootused pandud Jonesile, kes meenutab ka kujult veidi Fisherit, lihtsalt natuke suurem väljalase :)
Ja kui silmas pidada veel Kuusmaa juttu number nelja suurenevast rollist, ta võis ju öelda Keerles, aga mõelda hoopis muud ...
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ametlikult Kitsingut siiski veel mängijate nimekirjas pole. Ju mingid lepingu jamad siis ikkagi.
fänn32
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 27 Jaan 2010, 13:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas fänn32 »

Usun, et sealt tuleb uudiseid peale seda kui Rock on selgeks saanud mis Taltsist saab...
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas barons »

huvitav, mis kajupangast saanud on? kus mängib uuel hooajal? ja erik dorbek on ka kuidagi horbiidilt taas kadunud, kas nüüd siis jäädavalt?
Vasta