Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

BigMac kirjutas:Toome liitub siiski Kalev/Cramoga suure tõenäosusega.
hah, kust sa seda kuulsid?
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas barons »

Toome eile ei vastanud Rocki pakumisele ja siis Rock loobus Toomest...Rakverre täna siis tagaliini täiendus USA-st, Lindmetsa sõber...
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Rakverel oleks rohkem eesliini täiendust vaja. :roll:
Hoop
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Aug 2010, 11:01

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Hoop »

Riisiga pole asi nii hull... Varsti back in business!
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Charly »

Asjaajaja kirjutas:Rakverel oleks rohkem eesliini täiendust vaja. :roll:
Loe artikkel lõpuni, muretseksid vähem. Tsitaat: "Jäin võistlusega rahule," lausus Sõber eilsele saunale vaatamata. "Tahan selgi hooajal teha nii, et ükskõik kes siia Rakverre tuleb, ei oota teda kerge mäng. Veski ja Lindmets tegid superesituse. Võtan kedagi veel korvi alla, tunnen, et ühte keha on sinna vaja."

Täna ootab Sõber aga täiendust tagaliini – USAst saabub üks väliseestlase Lindmetsa sõber, keda Tarvas katsetab.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Charly kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Rakverel oleks rohkem eesliini täiendust vaja. :roll:
Loe artikkel lõpuni, muretseksid vähem. Tsitaat: "Jäin võistlusega rahule," lausus Sõber eilsele saunale vaatamata. "Tahan selgi hooajal teha nii, et ükskõik kes siia Rakverre tuleb, ei oota teda kerge mäng. Veski ja Lindmets tegid superesituse. Võtan kedagi veel korvi alla, tunnen, et ühte keha on sinna vaja."

Täna ootab Sõber aga täiendust tagaliini – USAst saabub üks väliseestlase Lindmetsa sõber, keda Tarvas katsetab.
Põhimõtteliselt saab ta nüüd ka Toome kutsuda, see on esialgu küll vaid minu spekulatsioon, ei tea ju mis asju see Toome seal Rakveres ajas :)
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Tunded ja mõtted pärast nädalavahetust ei petnud mind. Toome loobus Rockist ja sel või hiljemalt järgmisel nädalal peaks koosseis lõplikult paika loksuma. Selge on see, et Toome välismaale ei saa, TTÜ meeskond on paigas, Tarvas oleks tagasiminek. Poleks ju mõtet uuesti challenge cupi mängima hakata. Sellest lähtuvalt arvan, et kõige tõenäolisem on tema liitumine Cramoga.
Kuid siis tekivad taas küsimused. Kas Jones lahkub? Mis positsiooni mängiks Toome ja mis positsiooni Keerles? Nagu aru saan, siis Toome päris vahetusmeheks jääda ei taha. Samas peab ta aru saama, et positsiooni eest tuleks võidelda. Ning Toome on ikkagi nr 4, kuid meil oleks minu arvates vaja meest nr 5 peale. Ideaalis võiks võtta Toome ja lisaks veel välismaalt nr 5, aga kahtlen, kas finantsi jätkub. Või saadetakse Jones minema ning tema asemel tuuakse veel üks keskmängija ja võetakse Toome. Keeruline, aga nädalavahetus toob selgust. Kui Jones mängib Keilas Baronsiga ka nii nagu sel nädalavahetusel, siis tuleb ta ära saata. Kui Jones jääb, siis on raske Toomele kohta leida ning nr 5 ta VTB ja Balti liiga tasemel välja ei mängi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

Noh, arvestades, et Cramol on lihtsalt mänge rohkem kui Rockil (kunagi muidugi ei tea, kaugele nt Rock Euros purjetab), siis mänguaega teeniks Toome ka siis rohkem, kui Jones jääks. Ideaalis ma võtaks Toome lihtsalt juurde, teeks ta 4/5 pos. mängijaks ning hollandlase, Toome, Keerlese ja ameeriklasel vahel võiks siis mänguaega varieerida ja taktikaliselt keerutada. kitsing saaks möllata EMVl. Koondise seisukohast oleks minu arust see parim variant, pealegi, Kuusmaa on ju Toome mentor, kuid ei kingi talle mänguaega lihtsalt selle eest. Jonesil on viset, see vend võib ka 3. mängida. Lihtsalt, et "Toomet ei võta, toome väljast uuee kolli Cks" oleks minu arvates Eesti koondist silmas pidades lühinägelik.

Balti liiga tasemel saaks Toome hakkama küll, selles ma ei kahtle. VTB on teine tera, aga nagu Kuusmaa ei ole jätnud igal võimalusel rõhutamast, siis ikkagi on reaalne seal üks-kaks võitu saada ning võidelda. Hakata maksma suurt raha vastava tasemega Cle, jätta Toome pingile või tarvasse ning kokkuvõttes ikkagi saatad VTBs nt kaks võitu, no ma ei tea, mida see nii väga ikka annaks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Võtta Toome lihtsalt Jonesi asemele on väga lühinägelik poliitika, kus esiplaanile seatakse mängijate, mitte klubi huvid. Tarvasesse minek ei oleks otseselt tagasiminek, vaid ta jätkaks samal tasemel, kus möödunud hooajalgi. Ma ise arvan, et kõige mõistlikum variant oleks isegi selline, kus Kitsing läheb Tarvasesse kogemusi hankima ning Toome tuleks tema kohale Cramosse. Kas selline variant praeguses lepingute segapudrus ülde mõeldav oleks, on muidugi iseasi.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mulle tundub kuidagi imelik, et pidevalt räägitakse nii ühe kui teise mehe kohta, et "VTB tasemeks pole piisav". Kuna VTB tase on põhimõtteliselt Euroliiga tase, siis sellel tasemel mehed maksavad sama palju kui terve Cramo eelarve.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Kalevpoiss kirjutas:Mulle tundub kuidagi imelik, et pidevalt räägitakse nii ühe kui teise mehe kohta, et "VTB tasemeks pole piisav". Kuna VTB tase on põhimõtteliselt Euroliiga tase, siis sellel tasemel mehed maksavad sama palju kui terve Cramo eelarve.
Kah õige. VTB tasemel mehi me siia nii ehk naa ei saa. Ja Kitsingut ma ära ei laseks mingil juhul. Pole ammu näinud eestlast, kes julgelt ja aktiivselt võtab korvi all selg või nägu ees endast pikemad mehed ette ja teeb ära ka. Mees jäi eelmine aasta põhjendamatult Eichfussi varju. Aga temast tuleb Kuusmaa ja Müürsepa käe all veel korralik mängumees, olen kindel.
Ning usun minagi, et kõige tõenäolisemalt tuuakse Toome lihtsalt juurde ja pannakse sellega asjad lukku.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

http://sport.postimees.ee/?id=309032" onclick="window.open(this.href);return false;

Aga hoopis selline lops!
«Pakkumise rahaline pool pole minu jaoks praegu kõige tähtsam. Soovin kuuluda meeskonda, kus saaksin palju mänguaega ning seda just number nelja kohal,» rääkis Toome. «Kalev/Cramos ootaks mind ilmselt varukeskmängija roll, Kalev/TTÜs on aga keskmängijad olemas, ent puudub eemalt viskav suur äär.»
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ilmselt siis Cramo tahab ka kedagi ikkagi veel kindlalt juurde võtta. Miks muidu anti ainult homse hommikuni Toomele aega mõelda.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

And kirjutas:http://sport.postimees.ee/?id=309032

Aga hoopis selline lops!
«Pakkumise rahaline pool pole minu jaoks praegu kõige tähtsam. Soovin kuuluda meeskonda, kus saaksin palju mänguaega ning seda just number nelja kohal,» rääkis Toome. «Kalev/Cramos ootaks mind ilmselt varukeskmängija roll, Kalev/TTÜs on aga keskmängijad olemas, ent puudub eemalt viskav suur äär.»
Nojah, Osby on küll rohkem selline korvialune mässaja, ei pannud tähele, et ta eemalt viskaks. Hughes viskas keskpositsiooni küll, aga Osby mitte.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

TTÜ-l ju nr 4 kohal Osby, kes ilmselt meeskonna parim mees üldse. Lisaks on Pärn ka rohkem 4 kui 3 oma kõrges eas.
Vasta