BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas BCKLV »

Kui nüüd veel natuke Neptunasest rääkida, siis Klaipeda saab endale aasta lõpus toreda arena, mille pärast võiks neil juba see hooaeg hästi minna, et järgmine aasta eliidis sellega uhkeldada:
Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Minu meelest võiks Arnoldi ka jätta kuna siis on korvialune kindel. Arnold on võimeline ka nr4. mängima. PF-iks sobib ta isegi rohkem minu nägemist mööda ja siis saaks Renato mängida oma õiget positsiooni. Kui finantsi on siis mina jätaksin kõik 4 välismängijat.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

väike-tamma kirjutas:Minu meelest võiks Arnoldi ka jätta kuna siis on korvialune kindel. Arnold on võimeline ka nr4. mängima. PF-iks sobib ta isegi rohkem minu nägemist mööda ja siis saaks Renato mängida oma õiget positsiooni. Kui finantsi on siis mina jätaksin kõik 4 välismängijat.
Kui arvestada, et Tarvas mängib Challenget, siis võib kahest korvialusest mehest tõepoolest väheks jääda, eriti kui midagi peaks veel juhtuma ja ei tea kui suur on üldse Andersoni vastupidavus ja vorm. Kui finantsid kannatavad, siis oleks Arnoldi jätmine mõistlik. Täpselt samuti on tagaliiniga, kus ainult Saagest ja Veidemanist jääb väheks, kui nüüd veel M.Dorbek väljas on. McGee ja Lindmets saavad mõlemat positsiooni mängida.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Oi see on küll hea, kui Richard tagasi. Loodame, et vorm ka parem. Mis vigastus M.Dorbekul üldse on?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Oskar8 »

tempo kirjutas:Oi see on küll hea, kui Richard tagasi. Loodame, et vorm ka parem. Mis vigastus M.Dorbekul üldse on?
põlves oli mingi põletik, varsti tagasi.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Alex »

Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber palkab meeskonda kolmanda välismaalase ja neljas on veel ookeanitagant tulemas. Kui siia lisada ka väliseestlane Renato Lindmets võiks Tarvas võõrjõududest välja panna lausa viisiku.
"Renato sõber Matt on jätnud treeningutel hea mulje ja temaga lööme kindlasti käed. Meie saame hea mängumehe ja tema võimaluse end näidata," oli Sõber lepingu sõlmimises kindel.
"Richard Anderson tuleb ka järgmisel nädalal kohale ja siis peaks kõik väed koos olema. Kangesti tundub, et algaval hooajal hakkab jälle nalja saama," mainis Sõber lõbusas meeleolus Delfi Spordile.

Nädalavahetusel peab Tarvas taas kolm kontrollkohtumist. Reedel võõrustatakse kodusaalis Helsingi ToPo meeskonda, laupäeval-pühapäeval mängitakse Soomes
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Õhtulehe klipis vihjas Sõber, et Arnoldit ootab hetkeseisuga pigem kojusõit kui meeskondajäämine... Minu arvates õige otsus, aitab Andersonist ja Veskist küll.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

no ma tahaks näha kuidas nad Arnoldi koju saadavad, ise tegid mehega juba juu lepingu ära.
Tarvas on see aasta natuke naljakas, sest tahetakse krabada kõike ja palju, pakkumised tehti ju isegi Toomele ja Taltsile.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Noh ei tea, kui ta tahab eelmise aasta süsteemi mängida, kus kaks pikka on korraga sees, siis kulub Arnold backup tsentrina ära. McGee ja Lindmets nihkuvad rohkem SF peale.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

ma tahaks näha kuidas Sõber nüüd noori arendama hakkab kui endal 4 ja pmtslt 5 leegionäri on.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Täna mäng sommidega. Loodaks täna uut meest ka näha.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Chemic »

Kas mängu kuskilt näitab?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Tarvas võitis soomlasi 4-ga. Mäng olevat päris rabe olnud ja mõlemad pooled eksisid palju.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

väike-tamma kirjutas:Tarvas võitis soomlasi 4-ga. Mäng olevat päris rabe olnud ja mõlemad pooled eksisid palju.
http://meeskonnapildid.bctarvas.ee/Yles ... o_1009.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
ToPo eest mängis Kristjan Rinaldo, kes vist varem mängis Kalevi duublis
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas xrip55 »

vaim564 kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Tarvas võitis soomlasi 4-ga. Mäng olevat päris rabe olnud ja mõlemad pooled eksisid palju.
http://meeskonnapildid.bctarvas.ee/Yles ... o_1009.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
ToPo eest mängis Kristjan Rinaldo, kes vist varem mängis Kalevi duublis
Matt Hallilt 15 viset millest 5 tabas

hmmm..
Vasta