Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas cramokalev »

http://www.youtube.com/watch?v=OJTv2nFjMBk" onclick="window.open(this.href);return false;
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas suvakas »

youtubes on videod ka olemas sellest 9/11st. kus seletab et 9/11 on maailma suurim vandenõu.
http://www.youtube.com/watch?v=7_E4N5YIycI" onclick="window.open(this.href);return false;
nendes seletab ilusti lahti miks on see 1 suur vandenõu aga mine tea. täielikku tõtt me ei saa kunagi teada. nagu ka kuidas planeet maa ja terve universum sündis
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

9/11 on ilmselgelt lihtsalt usa ja bushi ja vabamüürlaste vandenõu, et anda neile ettekääne maailma naftarikkaima piirkonna domineerimiseks. Imho on ainuke koht kuhu usa hakkab oma vägesid välja viima Iraan. Kuidagi tuleb ju Hiina kasvavale majandusvõimsusele vastu seista. Enivei, minu poolest olgu ikka valged maailma juhtpositsioonil ja mitte kilid ja.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

Kuulge olge normaalsed selle vandenõu teooria koha pealt. See ei ole lihtsalt normaalne, et üks selline suur riik toob ohriks niivõrd palju inimesi, nagu toodi- mingi nafta või mille muu asja tõttu.Ma hetkel ei leia seda lauset üles mis öeldi selle wtc katasroofi tõttu, aga see kustutas kõik idiootsed spekulatsioonid vandenõu teooria kohta.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas theundertaker »

TiiT Rääk on surnud:( R.I.P)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas zero0 »

marxx762 kirjutas:Kuulge olge normaalsed selle vandenõu teooria koha pealt. See ei ole lihtsalt normaalne, et üks selline suur riik toob ohriks niivõrd palju inimesi, nagu toodi- mingi nafta või mille muu asja tõttu.Ma hetkel ei leia seda lauset üles mis öeldi selle wtc katasroofi tõttu, aga see kustutas kõik idiootsed spekulatsioonid vandenõu teooria kohta.
See, mida meile serveeritakse ei ole kindlasti kohe tõde, ka need radikaalsed konspiratsiooniteoreerikud ilmselt eksivad, tõde on seal kahe vahepeal.
Selge on see, et USA-l oli vaja naftamaardlad enda kätte allutada - energiaressursi omamine hõlbustab teisi riike oma kontrolli all hoidmist. Samuti on taktikaliselt soodne paik - on vaja järjest suurenevat moslemite kogukonda kontrolli all hoida. Europiidid on vaikselt hääbumas. Loodetavasti mina seda aega ei näe, kui hiinlased ja moslemid Euroopas ning USA-s võimu haaravad.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

youtubes on videod ka olemas sellest 9/11st. kus seletab et 9/11 on maailma suurim vandenõu.
Youtubes ja mujal netis on hulgaliselt napakate vandenõuteoreetikute "tõestusmaterjali" ka selle kohta, kes tappis Kenndedy ja kes Diana, et ameeriklased polegi tegelt Kuul käinud, et Poola presidendi lennukatastroof oli organiseeritud mitte õnnetus - isegi Haiiti maavärin olevat ameeriklaste poolt tehtud. Kui neid uskuda, ei situ karu ka metsa ilma, et seal vabamüürlased, massoonid, illuminaadid, CIA või Mossad taga ei oleks.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Alan »

Pisut teisel teemal..

Kes homme Sügisjooksule minemas on? Mina lähen, väga tahaks loota, et ilm ka pisut paremaks läheb. Plaan (soov) on joosta 45 minuti kanti, mis oleks minu kohta väga hea tulemus. See aasta on stardinumber ka korralik, ei pea inimeste vahelt läbi trügima alguses.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas julki »

Alan kirjutas:Pisut teisel teemal..

Kes homme Sügisjooksule minemas on? Mina lähen, väga tahaks loota, et ilm ka pisut paremaks läheb. Plaan (soov) on joosta 45 minuti kanti, mis oleks minu kohta väga hea tulemus. See aasta on stardinumber ka korralik, ei pea inimeste vahelt läbi trügima alguses.
Mina lähen :) . Mingit kohta ei loodagi joosta ja ajaga ka mingit kindlat eesmärki pole aga nt 50min. vms oleks tore :)
Stardinumber (4443) pole ka kõige parem.Aga ma eriti sellist palavt ilma ei sooviksi...pigem siuke mõnus jahe ilm ongi hea,päris padukat ei sooviks aga mõni piisk võiks ikka tulla.Meeldib just sellise ilmaga joosta.

Edu kõigile ,kes homme jooksma lähevad ! :clap:
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas zero0 »

vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas vabakutseline »

zero0 kirjutas:Tamula järvel uppus kergejõustiklane Taavi Peetre

Nägu välk selgest taevast.
Väga lootustandev kuulitõukaja oli. Südamlikud kaastunded tema lähedastele.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas zero0 »

vabakutseline kirjutas:
zero0 kirjutas:Tamula järvel uppus kergejõustiklane Taavi Peetre

Nägu välk selgest taevast.
Väga lootustandev kuulitõukaja oli.
Noh, ei tea, kas saab sellega nõustuda. Tammus juba pikemat aega ühe koha peal, vanust oli ka üks jagu juba.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

R.I.P.
Sellist asja nüüd küll ei osanud oodata :S
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas xrip55 »

zero0 kirjutas:Tamula järvel uppus kergejõustiklane Taavi Peetre

Nägu välk selgest taevast.
No nagu mega pekkis..
Kõigepealt Rääk. Nüüd Peetre..
R.I.P
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas theundertaker »

ei tammunud ju. kui ta vüttis uue viske tehnika kasutusele läksid esiteks visked paremaks ja teiseks stabiilsus tuli see hooaeg! jama lugu 2 inimest 11 sept on ikka nõiutud kuupäev küll.
Suletud