Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Rocki treenerid peavad täna õhtuks jõudma otsusele, kas katseajal olevad Eziukwu ja Rohnert jäävad meeskonda. "Sõidame bussiga tagasi kodu poole ja saame asju rahulikult arutada. Kahjuks me pole veel kohtunud sääraste võistkondadega, kus meeste tõeline potentsiaal välja tuleks."
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

No kui nüüd Rohnert veel vigastada ka sai, siis tema jäämine küll kahtlane.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Kalevpoiss kirjutas:No kui nüüd Rohnert veel vigastada ka sai, siis tema jäämine küll kahtlane.

[17:25:48] Nate Rohnert: just tweaked it a little... should be fine... just didnt want to risk it for this preseason game

Seega, ise ta väidab, et ei ole taga midagi erilist viga :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sigmar »

olen ka temaga suht palju läbi skype rääkinud ja tundub igati sümpaatne ja tahtejõudu täis olev vana. Muidugi ma pole tema mängu näinud ei oska selle poole pealt kommenteerida.
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas 007 »

Mis rocki leegionäridest saab? on kellelgi infi?
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Täna pidi jah nagu otsus langetama! :roll:
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Tartu Ülikool/Rock pikendab leegionäride katseaega
Valitsev Eesti korvpallimeister Tartu Ülikool/Rock pikendab klubis testimisel viibivate Nate Rohnerti ja Callistus Eziukwu katseaega.

„Kui nad pole katseaja pikendamisega nõus, siis lähevad me teed lahku,“ ütles Rocki mänedžer Meelis Pastak Delfile.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=33133401" onclick="window.open(this.href);return false;
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Postimehest:
«Pakume neile katseaja pikendamise varianti, kuid nad ei ole veel oma vastust andnud ning seega midagi täpsemat veel teada ei ole. Edasine on juba läbirääkimiste küsimus,» sõnas Rocki peatreener Indrek Visnapuu. «Täna jõudsime Poolast tagasi Tartusse ning homme tegeleme nende asjadega edasi.»
http://sport.postimees.ee/?id=312471" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Pastak annab menti su nüüd :D :D :D
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas roque jr »

Kui sul mingid rassismi probleemid, siis ela neid kuskil mujal välja...selliseid karikatuure võid koju seina peale riputada!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

roque jr kirjutas:Kui sul mingid rassismi probleemid, siis ela neid kuskil mujal välja...selliseid karikatuure võid koju seina peale riputada!
Las nad olla, keskmise Cramu fänni vanus ei ületa 13-aastat. See iga oli raske.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
roque jr kirjutas:Kui sul mingid rassismi probleemid, siis ela neid kuskil mujal välja...selliseid karikatuure võid koju seina peale riputada!
Las nad olla, keskmise Cramu fänni vanus ei ületa 13-aastat. See iga oli raske.
Tüüpiline zero0. Ära mängi siin mingit isa.

Kas need Rocki fännid kes suurhalli tulid mängurebasel nöör kaelas, olid ka 13-aastased?
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:
zero0 kirjutas:
roque jr kirjutas:Kui sul mingid rassismi probleemid, siis ela neid kuskil mujal välja...selliseid karikatuure võid koju seina peale riputada!
Las nad olla, keskmise Cramu fänni vanus ei ületa 13-aastat. See iga oli raske.
Tüüpiline zero0. Ära mängi siin mingit isa.

Kas need Rocki fännid kes suurhalli tulid mängurebasel nöör kaelas, olid ka 13-aastased?
Tegelt ma ei mängigi mingit isa. Lihtsalt täiskasvanud inimesed ei tegele selliste asjadega - välistame arengupeetusega inimesed! -, infantiilne mulje jääb, kas Sa ei arva?

Fänne leidub igal pool igasuguseid, aga tõesti Cramu fännid paistavad kohe eriti silma: kõik need telekas esinemised, rahvustevahelise vaenu õhutamine et cetera. Mina ei tolereeri sellist käitumist absoluutselt, ükskõik, kas on Rocki toetaja, Cramu fänn või Rakvere.
pakikas
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Nov 2009, 17:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas pakikas »

Tsinni Tartusse jõudmine

http://tartuekspress.ee/index.php?page=1&id=269" onclick="window.open(this.href);return false;
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tartust »

Egert kirjutas:
zero0 kirjutas:
roque jr kirjutas:Kui sul mingid rassismi probleemid, siis ela neid kuskil mujal välja...selliseid karikatuure võid koju seina peale riputada!
Las nad olla, keskmise Cramu fänni vanus ei ületa 13-aastat. See iga oli raske.
Tüüpiline zero0. Ära mängi siin mingit isa.

Kas need Rocki fännid kes suurhalli tulid mängurebasel nöör kaelas, olid ka 13-aastased?
Okei, kindlasti ei ole vaja siin mingit vaenu õhutada ning ma saan aru, et teatud kasutajatel siin see probleem on (alustades sinust). Ma ei ürita kedagi maha teha, kuid hoiame teema ikka korvpalli tasemel, eks? Kui midagi asjaliku postitada pole, siis ära postitagi, eks? Okei, ma ei ole moderaator ja ei ole minu öelda, mida võib ja mida mitte, kuid mingi "common sense" võiks ikka olla, eks? Pole vaja siin levitada rassismi, me ei sõima ju teie hollandlast kanepininaks ja ameeriklast getto neegriks. Gruusia ju puhta euroopa rahvas, mis nad teile halba teinud on, et selline suhtumine. Eesti ja gruusia on rahvusvaheliseltki partnerid ju. Lisaks puht loogilisest vaatevinklist on rebasenöör kindlasti andekam, kui mingi õla peale markeriga kirjutada "Tartu on maakoht", aga las see olla. Point on selles, et kurat hoidke see teema ikka korvpalli lainel.
(Y)
Vasta