Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas cramokalev »

Zalgirise meeskonna eelarve kriisiajal oli 5mil eurot ja enamus tuli riigilt ja linnalt.Me korvpallifännid peame vist ikka häält tegema ja nõudma oma lemmik meeskondadele raha sest korvpall on papulaarseim pallimäng.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Riigilt, omvalitsustelt? Ma pigem investeeriks võrkapalli, sest sealt tuleb tulemusi.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

kuuldes seda, milline komöödia oli Baronsi laps-võistkonna vastu väljakul toimunud, MA EI JÕUA VTB -D ära oodata. Küll, need Sokud, Dorbekud, Arbetid veel panema hakkavad!!!
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Zog »

See on kahe otsaga asi... kumb loeb rohkem, kas tulemused, või rahva huvi? Mille nimel riik üldse sporti finantseerib? Esimesena tulevad pähe märksõnad "tervislikud eluviisid", "ühtekuuluvustunne", "meelelahutus"... nendest põhimõtetest lähtudes peaks enim raha saama kõige suurema harrastajaskonnaga ning kõige enam pealtvaatajaid paeluvad spordialad, mis ei pruugi ilmtingimata olla need, milles rahvuskoondis kõige edukam on.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Mr. Aff »

Hiljutine kontrollmäng:
Žalgiris- Azovmash 91:63 (16:17, 29:17, 22:12, 24:17).


„Žalgiris“: D.Collins 26 (3/4 three pointers, 6 reb, 3 assits), A.Milaknis 17 (4/9 three pointers), A.Čapin 16 (4 assits), D.Šalenga 10, S.Vene 7 (4 reb, 3 assits), M.Begič 6, O.Samhan 5, P.Čukinas 4 (6 reb).

„Azovmash“: A.Skutyelnik 18, R.Curry 12 (10 reb), ... F.House 6, R.Jarutis 4.
Alex kirjutas:Paistab, et enamus satsidel nüüd lõplikult koosseisud paigas. Seoses sellega tekkis küsimus S.S.Vene kohta...Siia ta ei tule (vist?) aga nii palju kui ma Leedu lehtedel ka surfand olen, siis sealt ka infi ei leia tema kohta?
Mis teema on?
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

Mr. Aff kirjutas:Hiljutine kontrollmäng:
Žalgiris- Azovmash 91:63 (16:17, 29:17, 22:12, 24:17).


„Žalgiris“: D.Collins 26 (3/4 three pointers, 6 reb, 3 assits), A.Milaknis 17 (4/9 three pointers), A.Čapin 16 (4 assits), D.Šalenga 10, S.Vene 7 (4 reb, 3 assits), M.Begič 6, O.Samhan 5, P.Čukinas 4 (6 reb).

„Azovmash“: A.Skutyelnik 18, R.Curry 12 (10 reb), ... F.House 6, R.Jarutis 4.
Alex kirjutas:Paistab, et enamus satsidel nüüd lõplikult koosseisud paigas. Seoses sellega tekkis küsimus S.S.Vene kohta...Siia ta ei tule (vist?) aga nii palju kui ma Leedu lehtedel ka surfand olen, siis sealt ka infi ei leia tema kohta?
Mis teema on?
Ma eilses ÕL leidsin juba vastuse aga samas kogu see tekst jätab ikkagi küsimused õhku:
Kaunase Žalgirise korvpallimeeskond pidas kaks kontrollmängu Ukraina klubidega ja võitis mõlemad. Žalgirise eest käis platsil ka Siim-Sander Vene.

Suvel oli klubi teatanud, et annab Vene laenule, kuid vähemalt praegu on eesti noormees veel Leedu suurklubi ridades. 77:68 võidetud mängus BC Donetskiga ta kätt valgeks ei saanud. Täna purustas Žalgiris Mariupoli Azovmaši 91:63, Vene viskas 7 punkti (lisaks 3 korvisöötu). Žalgirise kodulehe põhjal kuulub meeskonda 14 mängijat, Venet nende seas pole.

Neli Žalgirise mängijat (Kalnietis, Pocius, Klimavicius, Jankunas) osaleb praegu MM-il Türgis.
a jaa. Mul jooksis mõtlemine kinni. Kuidas/mis Zalgirise farmklubi nimi On? Rytasel on Perlas minu mäletamist mõõda, aga Zalgirisel?
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas 007 »

Triobet oli minu meelest
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

brutality kirjutas:
julki kirjutas:Mis selle Frieriga oli või kus ta viskas ja kellega jne.
niisama kõrval korvides loopis pauside ajal. Kossuriietus seljas. Tea mis ta tegi seal.
Kas Howard pani Baronsiga leivad üht kappi? Oskab keegi seda uudist kinnitada või ümber lükkata?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Oskar8 »

Alex kirjutas:
brutality kirjutas:
julki kirjutas:Mis selle Frieriga oli või kus ta viskas ja kellega jne.
niisama kõrval korvides loopis pauside ajal. Kossuriietus seljas. Tea mis ta tegi seal.
Kas Howard pani Baronsiga leivad üht kappi? Oskab keegi seda uudist kinnitada või ümber lükkata?
Oskan, sai Howardiga räägitud, mees tahab väga eestis karjääri jätkata, kuid keegi ei taha teda. Mees on väga pettunud, et Kalevid,Rapla,Tarvas ja Valga on talle kõik ära öelnud.

Ta ise ütleb et on parem kui viimati kalevis mängides ja vanus teda ei seda, ainult donkab vähem vb :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas marxx762 »

Kalev võitis siis TOPO't mingi 50 punktiga, resultatiivsemad keerles ja arbet , esimene viskas umbes 22 pts ja arbet ka umbes samapalju või tsipa vähe.
Reed pidavat veel paksem olema.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

marxx762 kirjutas:Kalev võitis siis TOPO't mingi 50 punktiga, resultatiivsemad keerles ja arbet , esimene viskas umbes 22 pts ja arbet ka umbes samapalju või tsipa vähe.
Reed pidavat veel paksem olema.
Jah nii ta oli 113-69 Kalev/Cramole ,Keerleselt 21 punkti ja Arbet 19 punkti ,välismaalastest Jones 12 punkti
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Visketabavus oli täna väga korralik ja peaaegu kõik õnnestus meil. Jones oli juba asjalikum, aga samas ootaks temalt enamat. Kaitses magas mitu korda oma mehe maha ja lasi tal 3 panna. Kui ise 3 taga vabaks jäi, siis eksis. Aga võttis mõned vajalikud lauad, upitas korvi alt mõne ära, võitles korralikult. Tore, et oleme kõik kontrollmängud võitnud, aga samas on kõik need meeskonnad sellised challenge cupi tasemel olnud. Dolphins peaks vähe kõvem pähkel olema, ma usun. Homme saab pildi ette, kus me tegelikult oleme. Võiks järgmine nädal teha ikka mõne mängu BBL eliidiga ka.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Järgmine nädal on BBL Cup. Siis kohtume poolfinaalis Rockiga.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Egert kirjutas:Järgmine nädal on BBL Cup. Siis kohtume poolfinaalis Rockiga.
Õigus-õigus. Seal siis vähe tõsisemad mängud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

Ehk Dolphins homme tugevam vastane, loen et täna võitsid Honka 82-64. Kahjuks ise ei saanud mängule tulla, aga loodan et homme. Järgmise nädala BBL Cup on hea peaproov hooajale, aga siis juba õige hooaeg praktiliselt algabki.

Kuidas täna Robert oli? Kuidas Sokk-Tamm mängujuhipaar?
Vasta