Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Kris kirjutas:Samas eks väsimus ole ikka väsimus. Sellepärast ma ei muretse. Aga kui lugeda siin (ise mängul ei käinud), et nii Jones kui Robert jäid hätta, see teeb rohkem murelikuks.
eks nad saadetakse koju, siis läheb paremaks
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

ei usu, et saadetakse.Aega on vaja anda! Mis kuradi imet te siin kolmest nädalast ootate? Saage aru, et hetkel on testimiste aeg ja pannakse kokku mängujooniseid, Kuusmaa vaatab kes ja kuidas edaspidiseks. Mida te rapsite, andke aega atra seada
Viimati muutis Go Cramo!, 18 Sept 2010, 21:59, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Roberti võiks jätta , aga Jonesi võiks jah ära saata ,aga seda ainult juhul , kui Jonesi asemele keegi juurde tuuakse.
Viimati muutis --KingLeBron--, 18 Sept 2010, 22:00, muudetud 1 kord kokku.
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Kussa ütles, et Jonesi osas saadakse selgusele peale Kalev Cupi. Seal ta millegi erilisega silma ei paistnud, arvan, et tema aeg on läbi siin. Mis mõte on teda hoida siin mingi detsembrini, kui temast mängumeest ei saa?
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Go Cramo! kirjutas:ei usu, et saadetakse.Aega on vaja anda! Mis kuradi imet te siin kolmest nädalast ootate? Saage aru, et hetkel on testimiste aeg ja pannakse kokku mängujooniseid, Kuusmaa vaatab kes ja kuidas edaspidiseks. Mida te rapsite, andke aega atra seada
Jah, olen nõus, et aega on vaja anda. Aga kui palju seda aega siis veel tarvis on? Me oleme mänginud vist juba ca 10 kontrollmängu? Ei saa olla nii, et mees vajab 10 mängu kohanemiseks. Ei saa olla, et 10st mängust ükski ei õnnestu. Mina selle kohanemise jutuga nõus ei ole. Ajavahe ja aeg kohanemiseks on selline blaablaa jutt. Korralikul tasemel mängumees ei vaja aega. Või kui vajab, siis mitte rohkem kui 2-3 mängu. Jonesi aeg on möödas. Tal pole ju keha, et mängida nr 4 või 5. Tal pole viset. Ta on aeglane, tema viskeliigutus on aeglane. Jah, ta võib ju meeskonnale mängida ja võidelda, aga ainuüksi selleks pole mõtet siia meest lennutada.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas väike-tamma »

Sten kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Mina laseksin härra Keerlese päevapealt lahti. No kurat kui mehel on nii pohhui kui vähegi olla saab mis väljakul toimub ja kudias tiimil läheb, siis ei saa seda meest tiimis hoida. Loodan et juhtkond saab ka sellest 1 kord aru.
Tuleb olla õnnelik, et sina juhtkonnas ei ole.
Tahad öelda, et sulle meeldib kui tiimis on mees kes mängib ainult oma tujude järgi? Eriti veel kui hea tuju on ainult healjuhul 2 korda kuus? Milleks? Ma suht kindel, et ta küsib suurt palka. Selle raha eest saaks tuua siia ka mõne noorema venna kes tahab tõestada ja tahab MÄNGIDA. Kui vaadata Keerlese tegemisi väljakul alates eelmise aasta CSKA mängust. No tõesti tule taevas appi. Mees loodab välismaale saada ja arvab et on liiga hea Türgi teise liiga jaoks, Olgem ausad, ega ta parema liiga taset välja ei vea. Ja kui keegi hakkab nüüd ajama, et vaata mida ta tegi eelmise hooaja alguses, siis see enam ei loe mida ta eelmine aasta tegi. Loeb see mida ta praegu teeb ja praegu ta ei tee muud kui ainult tujutseb väljakul. Mina soovitaksin sul ka silmad korralikult lahti teha.

Keegi mainis veel midagi Arbeti kohta. Jah täna ta tõesti ei teinud midagi aga vähemalt oli näha, et ta tahab väheke rohkem kui Keerles seal väljakul olla ja Kalevi vormi kanda.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevRuus »

No eks Keerles tujukas mängija paistab olevat jah. Aga nii hull ka asi pole nagu väike-tamma peale mängu esimese emotsiooni pealt lajatab. Pealegi pole Kuusmaa treener kelle pundis väga pikalt tujutseda saaab.
alarKLV
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Sept 2010, 21:35

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas alarKLV »

Nagu ma arvasingi on Kotka tiim päris korralik vastane kõigile eesti tiimidele. See nr 11 pani ka Tarva vastu mingi 27 silma viimane kord, kui ma midagi segi ei aja. Ka Rakveres olid nad teise poolaja meeskond. Selle vahega, et Tarvas sai selle rongi pidama, aga Kalev nähtavasti mitte. Kotkal niipalju tasemel vahetust kindlasti pole kui Rakverel ja Kalevil, seda imetlusväärsem on põhimeeste füüsis. Eks üks korralik reality-check kulus ära ka.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

No mina leian samuti ,et ei maksaks sellest kaotusest numbrit nüüd teha ,tegelikult ongi see hea ,et me kaotasime see annab just usku ,et järgmist mängu minnakse suurema tahtega võtma ja samas tõi see kaotus ka võibolla mehed maapeale rohkem tagasi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Järgmine mäng on esmaspäeval, kus ei tohiks võidus mingit kahtlust olla.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Kotka on jätnud teiste Soome satsidega võrreldes (ToPo, Kouvot, Espoo Honka - peaks olema VTB sats wtf???) kõige parema mulje ja ma usun, et Kalevit tabas väike pingelangus ja sellest tulenevalt motivatsioonipuudus, tegemist on ikkagi vaid kontrollmängudega.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas väike-tamma »

KalevRuus kirjutas:No eks Keerles tujukas mängija paistab olevat jah. Aga nii hull ka asi pole nagu väike-tamma peale mängu esimese emotsiooni pealt lajatab. Pealegi pole Kuusmaa treener kelle pundis väga pikalt tujutseda saaab.
See ei ole esimese emotsiooni pealt laiatatud. See asi on mul pinnuks silmas juba eelmisest hooajast. Loodan tõesti, et Kuusmaa paneb sellele lõpu ja kui tema seda ei suuda, siis juhtkond.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Jätke see Keerlese sajatamine rahule ,küsimus on hoopis selles ,kas Jones jätkab,kuid see selleks ,kas hommset Karika mängu läheb ka keegi vaatama ja kas neid mänge üldse vaatama saab minna Kadaka spordihalli,sest seal vist pole istekohti või on oskab keegi öelda.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

on küll istekohad olemas kadakas! aga mitte palju:) seista saab ka:)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Võib-olla tuleks Keerles samuti koju saata :P
Vasta