Travis Reed!

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
fudzix
Kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 25 Juun 2010, 21:56
Asukoht: Riga, Latvia
Kontakt:

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas fudzix »

Asjaajaja kirjutas:
KalevForever kirjutas:Jah eelmine hooaeg TTÜ-s näitas kuidas ta sinna ainult ülemakstud kolle tõi ja lisaks veel neid mängima ka ei pannud eksole.
Mis probleem sul on, et kogu aeg on vaja klähvida? Eelmine hooaeg polnud tal üldse raha, seda sa ju muidugi tead ise ka. Nüüd peaks natuke krõbisevat olema. Praegused eestlased, kellega Cramol leping on, ei ole just teab mis staarid ning ei tohiks eriti palju raha nõuda. Seetõttu on mul raske mõista, kuhu kogu see eelarve läheb (või läks), kui ei ole raha leegionäre üldse tuua? Kas nad kavatsevad Jonesile ja teisele leegionärile maksta mõlemale 2-3 milli hooaja eest?
fudzix kirjutas:This means that Reed will play Kalev / Cramo?
No, BC Tarvas was interested in recruiting him, however, his demands were a bit too much for a small club like Tarvas.
Then again, will brighten your statistics
Pilt
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas KalevForever »

Asjaajaja kirjutas:
KalevForever kirjutas:Jah eelmine hooaeg TTÜ-s näitas kuidas ta sinna ainult ülemakstud kolle tõi ja lisaks veel neid mängima ka ei pannud eksole.
Mis probleem sul on, et kogu aeg on vaja klähvida? Eelmine hooaeg polnud tal üldse raha, seda sa ju muidugi tead ise ka. Nüüd peaks natuke krõbisevat olema. Praegused eestlased, kellega Cramol leping on, ei ole just teab mis staarid ning ei tohiks eriti palju raha nõuda. Seetõttu on mul raske mõista, kuhu kogu see eelarve läheb (või läks), kui ei ole raha leegionäre üldse tuua? Kas nad kavatsevad Jonesile ja teisele leegionärile maksta mõlemale 2-3 milli hooaja eest?
fudzix kirjutas:This means that Reed will play Kalev / Cramo?
No, BC Tarvas was interested in recruiting him, however, his demands were a bit too much for a small club like Tarvas.
Ma saan küll aru ,et sa oled meil pikka taibuga ,aga ma kordan seda mida siin foorumis on tuhat korda öeldud.KOGU EELAREVE EI LÄHE MÄNGIJATE PALKADELE!Minu teada pole meedias ka ametlikult mainitud kui suur see eelarve on ,niiet kust sina tead palju raha oli üldse kulutada?
Milles sinu probleem on ,et sul on vaja ainult viriseda ja halvustada.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ega ma KalevForever (loe: tainapea) ei ole, et ma arvaksin, et kogu eelarve läheb mängijate palkadele. Sellest hoolimata ei saa ma aru, kuhu see raha läheb. Ma ei virise ja halvusta ainult, see on sinu enda tekitatud illusioon.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas KalevForever »

Asjaajaja kirjutas:Ega ma KalevForever (loe: tainapea) ei ole, et ma arvaksin, et kogu eelarve läheb mängijate palkadele. Sellest hoolimata ei saa ma aru, kuhu see raha läheb. Ma ei virise ja halvusta ainult, see on sinu enda tekitatud illusioon.
Jahh väga täiskasvanulik solvamine.Mis raha?Sa ei tea palju see eelarve ongi,natuke raske on siis ka kulutatud raha kohta hinnangut anda.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Kris »

Ega Arbet, Sokk, Tamm ja teised nii kehvad mehed ka pole, et poolmuidu mängivad. Lisaks tahab Kuusmaa veel Keerlest ja otsitakse tsentrit, kellest saab suure tõenäosusega võistkonna kalleim mängija. Ja arvan ka et Jones maksab rohkem kui näiteks Kalev/TTÜ leegionärid. Usun et nii see eelarve lähebki.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Alex »

Travis on sõlminud lepingu Helsinki ''Topo'' meeskonnaga. Saab näha kas ta täna ka Suurhallis meie vastu väljakule tuleb. Sooviks küll, siis saab aimu kas peaks teda taga nutma või ei.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas spartaklane »

Kris kirjutas:Ega Arbet, Sokk, Tamm ja teised nii kehvad mehed ka pole, et poolmuidu mängivad. Lisaks tahab Kuusmaa veel Keerlest ja otsitakse tsentrit, kellest saab suure tõenäosusega võistkonna kalleim mängija. Ja arvan ka et Jones maksab rohkem kui näiteks Kalev/TTÜ leegionärid. Usun et nii see eelarve lähebki.
Tsentri otsimine on minuteada peatatud ,sest liitus ju Toome ja mina olen aru saanud ,et kui nüüd Jones ennast täna ja homme ei näita paremast küljest ,kui Kuusmaa loodaks saadetakse ta siis ilmselt minema ja kedagi juurde tulemas ei ole.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas nojah »

See spartaklase viidatud postitus oli küll 25. augustist aga hoiame täna ning homme pöialt, et Jones suudaks teha head mängud ning jääks meeskonda alles. Ühe leegionäriga pole BBL tugevamate seas midagi teha, VTB-st ei hakka üldse rääkimagi...
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Bawse »

nojah kirjutas:See spartaklase viidatud postitus oli küll 25. augustist aga hoiame täna ning homme pöialt, et Jones suudaks teha head mängud ning jääks meeskonda alles. Ühe leegionäriga pole BBL tugevamate seas midagi teha, VTB-st ei hakka üldse rääkimagi...
Kui juhtkonnal kedagi kõvat meest pole silma piiril (Sean Williams lasti just Israeli klubist lahti näitex!) siis oleks vaja jah Jonesi siin hoida, mudu jääks rotatsioon liiga lühikeseks, kui just just Kitsing v Saks pole mingeid uusi imeoskusi omandanud. Muidugi oleks tore see mõtteviis, et mida vähem leegionäre, seda parem, aga ajalugu on seda näidanud, et Kalev ilma välismaalaste toetuseta kõrgeid kohti ei saa eriti.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Soho »

Bawse kirjutas:
nojah kirjutas:See spartaklase viidatud postitus oli küll 25. augustist aga hoiame täna ning homme pöialt, et Jones suudaks teha head mängud ning jääks meeskonda alles. Ühe leegionäriga pole BBL tugevamate seas midagi teha, VTB-st ei hakka üldse rääkimagi...
Kui juhtkonnal kedagi kõvat meest pole silma piiril (Sean Williams lasti just Israeli klubist lahti näitex!) siis oleks vaja jah Jonesi siin hoida, mudu jääks rotatsioon liiga lühikeseks, kui just just Kitsing v Saks pole mingeid uusi imeoskusi omandanud. Muidugi oleks tore see mõtteviis, et mida vähem leegionäre, seda parem, aga ajalugu on seda näidanud, et Kalev ilma välismaalaste toetuseta kõrgeid kohti ei saa eriti.

williams LOL .. jajah Kaelivil ple pappi nii palju ,et nba kaliibriga mehi palgata :P ..
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas pelmeen »

kus sammy sharp on?
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Kaska »

Soho kirjutas:
Bawse kirjutas:
nojah kirjutas:See spartaklase viidatud postitus oli küll 25. augustist aga hoiame täna ning homme pöialt, et Jones suudaks teha head mängud ning jääks meeskonda alles. Ühe leegionäriga pole BBL tugevamate seas midagi teha, VTB-st ei hakka üldse rääkimagi...
Kui juhtkonnal kedagi kõvat meest pole silma piiril (Sean Williams lasti just Israeli klubist lahti näitex!) siis oleks vaja jah Jonesi siin hoida, mudu jääks rotatsioon liiga lühikeseks, kui just just Kitsing v Saks pole mingeid uusi imeoskusi omandanud. Muidugi oleks tore see mõtteviis, et mida vähem leegionäre, seda parem, aga ajalugu on seda näidanud, et Kalev ilma välismaalaste toetuseta kõrgeid kohti ei saa eriti.

williams LOL .. jajah Kaelivil ple pappi nii palju ,et nba kaliibriga mehi palgata :P ..
no raske on kedagi siia saaada jh kui raha pole ja euroliigat ei tahetagi mängida :D
Kasutaja avatar
Juss00
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 19 Sept 2010, 15:02
Asukoht: Eesti

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Juss00 »

Travis on endale mingi kummaliselt suure "tanki aku" taha kasvatanud. Huvitav millega ta suvel tegeles? 8)
Elagu BC Kalev/Cramo!
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Kristo »

Soomlased loobusid Travis Reedi teenetest

Soome korvpalliklubi Helsingi ToPo saatis liigse kehakaaluga võitleva Travis Reedi meeskonnast minema.

Kõigepealt suunas ToPo endise kalevlase kaheks nädalaks esiliigas mängivasse farmklubisse kaalu langetama ja vormi koguma, ent mehe treenituse tase eriti ei kerkinud, kirjutab Delfi Sport. Nii otsustatigi Reedi teenetest loobuda.

Seega ei osalenud Reed üheski Soome liiga kohtumises, kuigi tänaseks päevaks on peetud juba kolm vooru. ToPo-l on tabelis kaks võitu, ainsana jätkab täiseduga Kotka KTP.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Rix »

Kristo kirjutas:Soomlased loobusid Travis Reedi teenetest

Soome korvpalliklubi Helsingi ToPo saatis liigse kehakaaluga võitleva Travis Reedi meeskonnast minema.

Kõigepealt suunas ToPo endise kalevlase kaheks nädalaks esiliigas mängivasse farmklubisse kaalu langetama ja vormi koguma, ent mehe treenituse tase eriti ei kerkinud, kirjutab Delfi Sport. Nii otsustatigi Reedi teenetest loobuda.

Seega ei osalenud Reed üheski Soome liiga kohtumises, kuigi tänaseks päevaks on peetud juba kolm vooru. ToPo-l on tabelis kaks võitu, ainsana jätkab täiseduga Kotka KTP.
Sic transit gloria mundi...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta