BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Vähemalt eelmine hooaeg sai Saage kaitses vastaste number kolmedega hakkama küll; ei saa aru, mis sel hooajal teisiti on. Ning arvestades et hooaja lõikes tuleb üpris palju mänge ka nt Võru, Rapla või Pärnu vastu, siis kui tahta jõuab noori platsile panna küll. Ühtlasi, kiibitsejatele tuletaks meelde, et sedasama Sõpra, keda te hirmsasti maha teete, peavad nii Martin Müürsepp, Kristjan Kangur kui Janar Talts just nimelt selleks meheks, kes nende karjäärile hoo sisse lükkas!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nojah »

Muidugi on ka Sõbral oma head küljed treenerina. Ei eitagi.

Ja eelmine aasta - Rakvere mängis siis ainult ju kohalikku liigad, siin mängisidki teistes klubides kolmesid sellised kõhetud tagamängija tüüpi vennad. Nendega sai muidugi hakkama. Euroopas mängivad nr 3 peal Kanguri mõõtu mehed - üle 2m pikad, jõulised ja kiired - kujutad sa Saaget selliste vastu?
alarKLV
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Sept 2010, 21:35

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas alarKLV »

Ma arvan, et Rakverel on see aasta sügavust rohkem, et erinevaid liigasid mängida. 12 meest, keda saab väljakule panna suht julgesti. Iseasi on see, et Sõbral on siiski komme oma lemmikuid hirmsasti piitsutada...Veidemannil on juba kontrollmängudega hing paelaga kaelas. Vahetusrotatsiooni korralikult tööle saaks, siis poleks hullu.

Muuseas Vahter tõenäoliselt ansamblist välja ei lange- väga hästi on mänginud enne hooaega.

Rannula tulek erilisi emotsioone küll ei tekita. On ikka vaja?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nojah »

No üleüldiselt selle vastu, et pink on pikem, ei ole loomulikult midagi. Aga hämmastust tekitab pigem see komplekteerimise teema - kõik soovijad võetakse vastu. Võiks nagu natukene tasakaalu otsida aga mida näiteks Rannula sellele koosseisule juurde annaks, ma ei oska öelda. Tema masti mehi on juba piisavalt. Aga noh eks nad ise teavad. Pigem paneb muigama see, et pärast eelmist hooaega, kui Veidekas esile kerkis ja Kriisa hea hooaja tegi on Sõbrast on saanud nagu miski suur guru, kelle juurde kõik õnnetud pingipoisid ja igavesti noored ja andekad lähevad, et lunastust ja õpetussõnu saada. Nagu mingi imerohi või dalai-laama.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Ega Rannula pole üldsegi halb valik Tarvase suguse satsi jaoks. Lihtsalt tagamängijate kontsentratsioon kipub liiga kõrgeks minema ja kõige rohkem võib kannatada Martin Dorbek, keda võib oodata Kaldre ja Raadiku saatus. Metsalu pärast ma nii väga ei muretsegi, tema saab teises liigas oma mänguminutid nagunii kätte, Vaino niisamuti.
Vahter oli eelmise hooaja alguses samuti päris hea, aga lõpus kukkus ära.
alarKLV
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Sept 2010, 21:35

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas alarKLV »

Martin Dorbek oma kaitsespetsi ja playmakeri omadustega on ikkagi eesti mõistes korralikul tasemel. Tema küll kuhugi pingilõppu kukkudaei tohiks.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nojah »

Noh oletame, et Saage ja Veidekas hakkavad mängima puhtalt nr 2 positsioonil, siis jääb nr 1 positsioon jagada Rannulale, Hallile ja Dorbekule. Keegi neist ei taha pingile jääda. Kui kõik võrdselt mängida saaksid, jääks igaühele alla 15 min. Lisaks tahab ka Metsalu nõrgemate vastu minuteid saada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Arvatavasti mängivad palju kolme lühikesega 2+3 süsteemis - eelmisel hooajal olid Saage, Veideman ja Kriisa tavaliselt kolmekesi platsil koos kahe pikaga. Aga küll siis näeb, kuidas see neil välja kukub.
alarKLV
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Sept 2010, 21:35

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas alarKLV »

Soomlaste vastu oli vahest isegi 4 lühemat meest sees...ei näind sellel katsetusel küll pointi...lauda ei saadud üldse kätte.
Küllap 3 tagamängijaga hakkab olema jah. Iseasi kuidas balti challengis pikemate 3-dega hakkama saadakse.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Chemic »

nojah kirjutas:See, et Tarvas eelmine hooaeg nii kaugele jõudis, nagu jõudis, näitab eelkõige seda, kui madalale on vahepeal meie korvpallikultuur langenud. Eelkõige selle pärast, et ei ole tulnud noori mängijaid peale, kellel oleks korralikult korvpalli ABC selgeks tehtud. Kui mängijad ikka väga aru ei saa, mis platsil toimub, on loomulikult kõige kergem sellist "hurraa-süsteemi" mängida. Kõrge korvpallikultuuriga riigis poleks mõeldav, et sarnaselt treeniv ja mängiv meeskond finaali jõuaks.
Jumala õige.

Kõrge korvpallikultuuriga riigis saavad mehed ise aru, mida nad tegema peavad ja natuke lisab ka treener, mitte nagu Sõber kes vaatab Euroleague'as Spanoulist ja Navarrot ja loodab et nüüd Saage ja Veideman teevad sama värki järgi. Olme ausad, see hooaeg pole Tarva poolelt midagi head loota, eriti kui nüüd BBL's kaasa löövad. Mehed saavad suuremat koormust ja ei hakka need kolmesed ka enam nii kergesti minema. Näiteks võib tuua Veidemani, kes pole vähemalt praegu see kes ta eelmine hooaeg oli.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Chemic on rääkinud, aamen......
Sa saad vapsee rikkaks panustades nii ju. Juba medalid jaotatud ja mängud mängitud.
Näiteks võib tuua Veidemani, kes pole vähemalt praegu see kes ta eelmine hooaeg oli. Ega pool hooaega juba mängitud ka ju :smash:
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Chemic »

Ma ei ole ennustaja, see on lihtsalt minu arvamus. Foorum ongi koht, kus oma arvamusi jagada.
Ma ütlesin "Praegu" ehk pärast kontrollmänge, mida ma näinud olen.

Rakvere fännid on ikka nii naiivsed. Nagu midagi halvasti ütled, kohe on platsis ja kõiki sõimama, aga tegelikult nad teavad seda ise ka, et see hooaeg eriti midagi head loota ei ole.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Invisibl3 »

tempo kirjutas: Näiteks võib tuua Veidemani, kes pole vähemalt praegu see kes ta eelmine hooaeg oli. Ega pool hooaega juba mängitud ka ju :smash:
Lisaks veel, et HOOAEG ei ole isegi alanud veel & ma olen enam kui kindel, et Veideman hakkab tegema samasuguseid mänge nagu eelmisel hooajal, kannatage, vaatame mis saab.
Mina ei ole/ega pane ka kellelegi enne hooajalõppu medaleid kaela, kõik on võimalik, ma ei tea mina küll ei oska, aga võib-olla siin foorumis on mõndi Selgeltnägija "Nastja" vms. Edu teile kes te juba noored mehed maha kannate.
alarKLV
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Sept 2010, 21:35

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas alarKLV »

Arvestades Rocki ja Kalevi komplekteerimisprobleeme, ei välistaks sugugi võimalust, et Tarvas on kevadel jälle finaalis. See nüüd küll asja ei mõjuta, et rohkem mänge on...mängumehi on ka rohkem. Selles mõttes nagu tasakaal.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nojah »

Mina arvan, et ka Kalev/TTÜ-l võib vabalt siin oma shanss olla. Sellel hooajal neil nüüd ju päris peatreener, mitte maskott meeskonna eesotsas ning komplekteeritud on ka suht mõistlikult - vast kõige ühtlasemalt, kuigi enamuse mängijate individuaalne kvaliteet jääb siiski suurematele alla.
Vasta