BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

Chemic kirjutas:Rakvere fännid on ikka nii naiivsed. Nagu midagi halvasti ütled, kohe on platsis ja kõiki sõimama, aga tegelikult nad teavad seda ise ka, et see hooaeg eriti midagi head loota ei ole.
Kui sa veel märganud pole siis kõigi klubide fännidele ei meeldi kui nende lemmikut maha tehakse jne, selles suhtes ei ole selles midagi uut.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

Chemic on tarvalastele nagu Asjaajaja craamolastele.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nojah »

Veideman siis Rocki. Jah, sellisel puhul on Rannula palkamine täiesti mõistetav ja mõistlik.

Veidemani lisandumisega muidugi sai Rocki tagaliin palju jõudu juurde ja pärast seda, kui Jonesi äraminek on kindel ja kedagi ta asemele ei otsita, siis ma kardan küll, et enam ei saa Kalevi paremast komplekteeritusest rääkida. Pigem vastupidi.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas theundertaker »

ja jama lugu siis kui sinna läks:( aga loodame et saame kuidagi hakkama
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nojah »

Samas Rockis saab ta paremaid mänge kui Tarvases ning Rockil SG positsioon praktiliselt täitmata ka (ärge tulge siin rääkima, et hetkel vigane Leppik suudab nüüd rahvusvahelisel tasemel tegusid teha või meeskonda vedada - rollimängija, kes oma minutid üritab võimalikult vähe palli kaotades ja võimalikult palju kolmestega nõelates ära teha - see ta on ja selleks ta jääb):
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Alex »

nojah kirjutas:Veideman siis Rocki. Jah, sellisel puhul on Rannula palkamine täiesti mõistetav ja mõistlik
Tõsi, Rannula liitumine Tarvaga muutus hoobiga loogiliseks. Eks nad nüüd natuke kaotasid aga arvan, et neil jätkub sellest hoolimata sisu võidelda teistega medalite pärast.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Chemic »

Sellest on mul isegi siiralt kahju, et ta sinna läks, KMK huvides loomulikult. Hea kui tarvas nüüd 4 parima sekka jõuab.
Veidemani vaatenurgast võib aga öelda, et tegi hea valiku. Eesti üks parimaid mängijaid ei saa ainult BBL 2 div. ja KMK-ga leppida.

Tundub, et Rockil see aasta päris kõva tiim kokku aetud, Eks nädalavahetus näitab, kui heal tasemel eesti klubid on.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

No kui 3a sees minema ei saa, siis oli halb otsus.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

Chemic kirjutas:Sellest on mul isegi siiralt kahju, et ta sinna läks, KMK huvides loomulikult. Hea kui tarvas nüüd 4 parima sekka jõuab.
Veidemani vaatenurgast võib aga öelda, et tegi hea valiku. Eesti üks parimaid mängijaid ei saa ainult BBL 2 div. ja KMK-ga leppida.

Tundub, et Rockil see aasta päris kõva tiim kokku aetud, Eks nädalavahetus näitab, kui heal tasemel eesti klubid on.
Kas sa arvad, et Veideman oli terve Tarva meeskond või? Sellest on muidugi kahju, et ta otsustas Rocki siirduda, kuid Tarvas nüüd sellepärast nõrgemaks küll ei muutunud.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevForever »

vabakutseline kirjutas:
Chemic kirjutas:Sellest on mul isegi siiralt kahju, et ta sinna läks, KMK huvides loomulikult. Hea kui tarvas nüüd 4 parima sekka jõuab.
Veidemani vaatenurgast võib aga öelda, et tegi hea valiku. Eesti üks parimaid mängijaid ei saa ainult BBL 2 div. ja KMK-ga leppida.

Tundub, et Rockil see aasta päris kõva tiim kokku aetud, Eks nädalavahetus näitab, kui heal tasemel eesti klubid on.
Kas sa arvad, et Veideman oli terve Tarva meeskond või? Sellest on muidugi kahju, et ta otsustas Rocki siirduda, kuid Tarvas nüüd sellepärast nõrgemaks küll ei muutunud.
Kui meeskonna parim mängija lahkub siis peaks meeskond ikka natuke nõrgemaks muutuma küll.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Chemic kirjutas: Hea kui tarvas nüüd 4 parima sekka jõuab.
Ma küll ei näe hetkel, kes Tarva 4 kohta ohustaks?
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Chemic »

Loogiline ju, et kui meeskonna parim lahkub, muutub ka meeskond ise nõrgemaks. Ma arvan, et Hannula ei küündi veel Veidemani tasemeni.

Huvitav, kes neid punkte hakkab tooma nüüd?
Võrreldes Cramo/TTÜ/Rocki-ga siis Tarval on iga postsioonil nõrgem mees. Olme ikka realistid, sellise meeskonaga läheb nüüd isegi BBL 2 div raskeks

Ah, muidugi me ei tohiks unustada, et Tarval on ju peatreeneriks Andres Sõber(Keda ma austan ja pean üheks parimaks treeneriks Eestis), aga ega ta ka nüüd mingi imemees ei ole.
Parakas
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Juul 2009, 03:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Parakas »

Saage ja Lindmets hakkavad lammutama. :koss:
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Chemic »

Parakas kirjutas:Saage ja Lindmets hakkavad lammutama. :koss:
Lindmets võibolla tõesti, Saagel on aga nõrgad närvid, huviga ootan nende kokkupõrget tsiniga :D see saab huvitav olema.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma olen suht kindel, et Saage kujuneb Tarva resultatiivsemaks mängiaks sel hooajal.
Aga mis siis nüüd põhikoosseis olema saab? Hall, Saage, Lindmets, Veski, Anderson? Või mängitakse kolme lühikesega ja kellegi asemel on Rannula algviisikus? Või on Veski asemel McGee?
Vasta