Jason Jones

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Juss00
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 19 Sept 2010, 15:02
Asukoht: Eesti

Re: Jason Jones

Postitus Postitas Juss00 »

Olen eelkõnelejaga täiesti nõus!
Oleks lauslollus siin ennustusi teha ja seda veel anonüümselt. Kodus tugitoolis oleme me kõik kõvad korvpallurid, treenerid ja klubiomanikud. Soovitan lihtsalt pisut aega anda, et meeskond saaks õige kokkumängu kätte.
Tagant järgi tarku on igas kommentaariumis nähtud ja selle vastu ei saa! Ettehaukumist ma ei salli mis on a´la mis oleks kui...
Olgem ikka lugupidavad uue meeskonna ja treeneri vastu.
Elagu BC Kalev/Cramo!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Jason Jones

Postitus Postitas vaim564 »

Juss00 kirjutas:Olen eelkõnelejaga täiesti nõus!
Oleks lauslollus siin ennustusi teha ja seda veel anonüümselt. Kodus tugitoolis oleme me kõik kõvad korvpallurid, treenerid ja klubiomanikud. Soovitan lihtsalt pisut aega anda, et meeskond saaks õige kokkumängu kätte.
Tagant järgi tarku on igas kommentaariumis nähtud ja selle vastu ei saa! Ettehaukumist ma ei salli mis on a´la mis oleks kui...
Olgem ikka lugupidavad uue meeskonna ja treeneri vastu.
Kui tsiteeritav on ennast välja maganud ja ajutine selgusehetk saabunud, siis tema enda tervise huvides soovitan tal küll sellest foorumist küll võimalikult kaugele joosta, sest nimelt ennustustega ja pealegi anonüümsetega ning kõiksuguse muu ette ja taha targutamisega siin just tegeletaksegi. Ja ma pole üldsegi kindel, et see halvem on kui näiteks narkojoove. Kellel ühes või teises küsimuses õigus on, selgubki tagantjärele ning pole juhtkond ning treenergi siin pühad lehmad, kelle tegemiste ning otsuste kohta arvamust ei võiks avaldada. Loomulikult võiks selle asemel kärbseid tappa või habet ajada, aga eks igaüks tegeleb sellega, mis talle parajasti meeldib.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jason Jones

Postitus Postitas nojah »

Rix kirjutas:Ei ole see ettenutmine siin küll nüüd ka vajalik. Jones ei olnud seda masti mees, et nüüd hakata Hiiobi sõnumeid siin puistama. Endiselt olen kindel, et vaadatakse turul ringi, kuid vaja oleks tõesti tugevdust... Ehkki olen nõus, et Jonesi oleks võinud jätta, kuid Kussa põhjendas minu arvates ammendavalt, miks ta nii otsustas. Ja kuulge, kui toodakski miski 7000-8000 dollrai kuus mees sinna PF/C kohale, arvate, et siis kohe oleks VTBs edasipääsukandidaat? Mina arvan endiselt, et ka selle rosteriga võib mõne võid VTBs võtta, BBLi play offi end mängida ning EMV võita, mida siis kohe esimeselt aastalt nn uue kava asjalt nõuda? Eelmise hooaja sita pealt oleks see märgatav edasiminek. Jones läks, sest treener otsustas nii, mees, kes teda mängudes ja trennides kasvatas ja kaes... anname meeskonnale natuke aega end ka ametlikes mängudes näidata!
Sa oled muidu üks asjalikumaid postitajaid aga....

hämmastav, et mees, kes pidas Kevin Owensit (!!!!!) Ok ostuks kurdab nüüd, et Jones ei olnud eriti tasemel mees.... ega juhtkonna otsuste alatine õigustamine ka kusagile meeskonda ei vii.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Jason Jones

Postitus Postitas Charly »

Natuke Jonesi loo tagamaadest: http://sport.postimees.ee/?id=316355" onclick="window.open(this.href);return false;
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jason Jones

Postitus Postitas nojah »

Jah see jutt on teada aga ikkagi:

1) kas see on võimalik, et profisportlane paari kuuga nii vormist välja langeb, et on hoopis teine mees ja kas seda ei ole võimalik kiiresti taastada? Vahel on ju sportlane isegi pool aastat vigastusega väljas, midagi teha ei saa. Ka siis võtab tema vormi saamine muidugi aega aga kas tõesti liiga kaua? Pealegi, mees ei olnud ülekaalus nagu näiteks Reed vms. See jutt tundub pigem Varraku ***** kaitsmisena.

2) Kui ta tõesti täiesti lootusetult vormist väljas oli, miks teda siin siis kuu aega hoiti selle asemel, et uut meest otsida?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Jason Jones

Postitus Postitas vaim564 »

See jutt tundub tõepoolest sellise tagantjärele targutamisega. NCAA meeste palkamisega on riskid olemas, aga need peaks teada olema. Näiteid on siin ka varem olnud, McFadgon, ka Akognon, Rockil Rohnert. Kui taheti liidrit, siis oleks tulnud võtta mõni kogenum mees, aga need maksavad ka rohkem. NCAA omad mitte ainult ei koli ühest meeskonnast teise, vaid lõpetavad ülikooli, mis võtab aega ja energiat, siis veel uus keskkond, vajadus ennast ise vormis hoida jne.
Kõik, mis ma Jonesi kohta lugenud olen, lubavad eeldada, et tegemist ongi vähemalt potensiaalselt heast klassist mängijaga, aga kes oleks rohkem hakanud kasu tooma alles hooaja teisel poolel. Kui tahetakse kiiremat kasumit, siis oleks tulnud ka kohe rohkem investeerida, mitte minema kala püüdma.
Olen täiesti kindel, et Lomersiga oleks ilmnenud samad probleemid ja võib-olla enamgi veel.
Kasutaja avatar
Juss00
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 19 Sept 2010, 15:02
Asukoht: Eesti

Re: Jason Jones

Postitus Postitas Juss00 »

vaim564 kirjutas:
Juss00 kirjutas:Olen eelkõnelejaga täiesti nõus!
Oleks lauslollus siin ennustusi teha ja seda veel anonüümselt. Kodus tugitoolis oleme me kõik kõvad korvpallurid, treenerid ja klubiomanikud. Soovitan lihtsalt pisut aega anda, et meeskond saaks õige kokkumängu kätte.
Tagant järgi tarku on igas kommentaariumis nähtud ja selle vastu ei saa! Ettehaukumist ma ei salli mis on a´la mis oleks kui...
Olgem ikka lugupidavad uue meeskonna ja treeneri vastu.
Kui tsiteeritav on ennast välja maganud ja ajutine selgusehetk saabunud, siis tema enda tervise huvides soovitan tal küll sellest foorumist küll võimalikult kaugele joosta, sest nimelt ennustustega ja pealegi anonüümsetega ning kõiksuguse muu ette ja taha targutamisega siin just tegeletaksegi. Ja ma pole üldsegi kindel, et see halvem on kui näiteks narkojoove. Kellel ühes või teises küsimuses õigus on, selgubki tagantjärele ning pole juhtkond ning treenergi siin pühad lehmad, kelle tegemiste ning otsuste kohta arvamust ei võiks avaldada. Loomulikult võiks selle asemel kärbseid tappa või habet ajada, aga eks igaüks tegeleb sellega, mis talle parajasti meeldib.
Ära sa minu tervise pärast muretse!Soovitan sul siis habet ajada kui sul see kasvab juba ja minna oma tavapärasesse delfi kommentaariumisse.
Elagu BC Kalev/Cramo!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jason Jones

Postitus Postitas Egert »

Vähemalt otsitakse kedagigi asemele.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jason Jones

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:
Rix kirjutas:Ei ole see ettenutmine siin küll nüüd ka vajalik. Jones ei olnud seda masti mees, et nüüd hakata Hiiobi sõnumeid siin puistama. Endiselt olen kindel, et vaadatakse turul ringi, kuid vaja oleks tõesti tugevdust... Ehkki olen nõus, et Jonesi oleks võinud jätta, kuid Kussa põhjendas minu arvates ammendavalt, miks ta nii otsustas. Ja kuulge, kui toodakski miski 7000-8000 dollrai kuus mees sinna PF/C kohale, arvate, et siis kohe oleks VTBs edasipääsukandidaat? Mina arvan endiselt, et ka selle rosteriga võib mõne võid VTBs võtta, BBLi play offi end mängida ning EMV võita, mida siis kohe esimeselt aastalt nn uue kava asjalt nõuda? Eelmise hooaja sita pealt oleks see märgatav edasiminek. Jones läks, sest treener otsustas nii, mees, kes teda mängudes ja trennides kasvatas ja kaes... anname meeskonnale natuke aega end ka ametlikes mängudes näidata!
Sa oled muidu üks asjalikumaid postitajaid aga....

hämmastav, et mees, kes pidas Kevin Owensit (!!!!!) Ok ostuks kurdab nüüd, et Jones ei olnud eriti tasemel mees.... ega juhtkonna otsuste alatine õigustamine ka kusagile meeskonda ei vii.
Ma hindasin tegelikult Owensit selle järgi (just sel hetkel ja just sel ajal, sest neid pooliku suhtumisega mehi oli eelmine aasta liialt palju), et vähemalt suhtumine oli/on paigas (seda näitas ka see vigastusega mängimine poolfinaalis ja pronksiseerias). ja Jonesi kah selle järgi, minu arvates täitsa ok mees (jällegi, suhtumine, mul on jah selline kiiks), kuid kui treenerile ei sobi, siis siinne foorumijutt on küll arvamusavaldusena hea, aga fakt jääb faktiks, et otsuseid teevad treenerid: seda mitte nädala (seekord!) vaid mitme kuu põhjal nähtu tõttu. Ükskõik, minu meelest oled sa ise ja vaim kah täitsa teravad pliiatsid siin foorumis, aga vabandust, hetkel ma siiski arvan, et Kussa teab, mis teeb.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jason Jones

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Jah see jutt on teada aga ikkagi:

1) kas see on võimalik, et profisportlane paari kuuga nii vormist välja langeb, et on hoopis teine mees ja kas seda ei ole võimalik kiiresti taastada? Vahel on ju sportlane isegi pool aastat vigastusega väljas, midagi teha ei saa. Ka siis võtab tema vormi saamine muidugi aega aga kas tõesti liiga kaua? Pealegi, mees ei olnud ülekaalus nagu näiteks Reed vms. See jutt tundub pigem Varraku ***** kaitsmisena.

2) Kui ta tõesti täiesti lootusetult vormist väljas oli, miks teda siin siis kuu aega hoiti selle asemel, et uut meest otsida?
Nii see on... Kui ise palli toksida, siis tead isegi amatöörtasemel, et kui paar kuud sisuliselt ei liiguta, läheb vormi saamiseks täpselt sama palju aega, siin ei räägi ma ülekaalust, vaid plahvatuslikkusest, vastupidavusest, taastumisest jne. Aga füüsiline ettevalmistus on Kuusmaa mängujoonise alustala, seal ei saa kompromisse teha. Pluss veel, et füüsilisele põhjale tuleb laduda mänguline, mille omakorda tasakaalustamine nõuab veel kuu. Seega, kahju, aga Jonesi ärasaatmine ikkagi suhteliselt loogiline käik, sest kolme kuud mõtet mehelt vormi jõudmist oodata ei ole mõtet. Ja mehele anti ju võimalus, treeninglaager pluss mängud, aga kui põhja pole all, siis pelgalt veeviskamisega paati ei päästa. Tuli teha otsus ning üks on selge, selle otsuse eest vastutab treener. Nii lihtne see ongi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jason Jones

Postitus Postitas KalevRuus »

Võiks veel juurde lisada, et asjaolu, et Jones tegi suvel paar kuud tavainimese mõistes tööd ja on seetõttu kehvas vormis ja väiksemaks muutunud., kõlab ka natuke veidralt. Vaevalt ta päevast päeva varahommikust hilisõhtuni rakkes oli, saab ka töö kõrvalt end füüsiliselt vormis hoida.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Jason Jones

Postitus Postitas vaim564 »

Jones oli siin kuu aega ja selle ajaga oleks pidanud tema seisund ammu selge olema. Kui oleks tema asemele tulnud uus ja parem mees kohale, siis polekski midagi lahti, aga seda meest alles hakatakse otsima, võib-olla. Sellepärast mul ongi kahtlus, et Jonesi saatuse otsustas lõpuks hoopis see, kui Toome oma eksirännakutelt koju jõudis.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jason Jones

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:Võiks veel juurde lisada, et asjaolu, et Jones tegi suvel paar kuud tavainimese mõistes tööd ja on seetõttu kehvas vormis ja väiksemaks muutunud., kõlab ka natuke veidralt. Vaevalt ta päevast päeva varahommikust hilisõhtuni rakkes oli, saab ka töö kõrvalt end füüsiliselt vormis hoida.
Profitasemel tuleb kaks korda päevas trenni teha, see, et teen pärast tööd väikse trenni...see on amatööride tase, professionaal end niimoodi vormis ei hoia, kõige vähem füüsiliselt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jason Jones

Postitus Postitas nojah »

Kindlasti on nii mõnigi proff meil endal ka, kes suvel amatööri tasemel (kui sedagi) ennast vormis hoidis... selles mõttes jälle nagu välismängijatele topeltstandardid. Ja vaevalt kõik leegionäridki, kes siin käinud on või käivad, suvel ennast tõsimeelselt vormis hoiavad alati. Linehan näiteks üldse tuli pärast pikka vigastuspausi siia, ei kurtnud siis keegi seda, et pole poolteist aastat tõsist tööd teinud.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jason Jones

Postitus Postitas zero0 »

Keegi Tarva omadest (Villers?) käis/käib ka ju G4S-is tööl. :D
Vasta