Balti Liiga mäng Nevezis'iga

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
scooter

Postitus Postitas scooter »

palun anna andeks miks kalev hoiab selliseid wendi seal nagu niidas, keerle, kaljula, sokk, dorbek jne... need wennad on nii saamatud mis jube neid ei saa isegi sisse vahetada sest kohe tulevad vastased järgi on vaja neegreid (välismängiaid) vahetus mees peab olema sama hea kui põhi wend või isegi parem mitte 25 korda sitem :S

ma ei saa aru miks hoitakse sellsied vendi ikka kalevis me tahame võitte mitte näha eesti saamatud mängimas

ega kangur ka etem ole esimene poolaeg paneb 12 punkti tesiel poolajal kuival nagu kriisagi vaid REED ja REED ei muud, ega see mees ka kogu mängu ei saa ära teha (vastased saavad ka lõpuks ju aru, et kui selle mehe kinni võtad on kalevi mäng 0)

Kalevi juhtkond võiks järgmine hooaeg tuua sisse 5 välismängjat ja need niidased ja muud saamatud nahui mingu rapalsse see nende tase aga kui nad reedi järgmiseks hooajaks ei jäta siis pole kalevilt midagi loota

nii kalevisse peaksid jääma..

T.REED (tooge temale lõpuks võrdväärne vahetus mees, et ta saaks ka puhata hea kui 2.10 oleks vähemalt pikk teine center kapp)
V.KRIISA (teist temast paremat mängujuhti läheks ka vaja )
K.KANGUR vahetus mängja peaks olema (tuleks tuua parem välismängja tema asemele)
G. ARBET (vahetusest sisse tulev)

(kalevis oleks asja vaid 3 eestlasel minu silmis ja ülejäänud raplasse )

võivad jääda kui paremaid ei leita :P

C. Burlacu
K. Johnson (Hea kui jääks on kogenud aga oleks hea kui kõrval oleks keegi noor viskaja weel :D)
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 359
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

burlacu oskab/tahab aint euroliigas mängida, teda nagu ei kotikski mis balti või eesti meistriliigast saaks
maentz
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Jaan 2007, 23:36

Postitus Postitas maentz »

saatke laiali see meeskond!!
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Kuue minutiga on raske punkte visata, algus oli Burlacul ju hea. Tahaks teada mis asi oli disklaffi väärt?
Kolmest loopimine on võibolla tingitud sellest, et vastane mängis maa-ala.
Mina olen see loll, kes usub et asi saab ainult paremaks minna.
Viimati muutis Demarr, 02 Veebr 2007, 20:18, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

kalev kaotas kolmeste % pärast, kui kolmesed ei lähe võiks ju korvialla joosta ja 2+1 üritada saada selle asemel et passida 3 joone taga, et äkki läheb sisse. treener on johnsonil ka käskinud visata ainult selle asemel et teravust tuua nagu esimeses mängus kus ta mitu korda 2+1 sai. kalevisse jah välismängiaid juurde vaja või siis vähemalt eric dorbek gerdi vastu vahetada kes visata ka ikka oskab.
kalevil läheb 2 koha saamine nüüd palju raskemaks ja sellise mänguga ma kahtlen ,et see võimalik on.
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

maentz kirjutas:saatke laiali see meeskond!!
Eiiii keda ma siis fännan???
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
LeBron
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Jaan 2007, 20:29

Postitus Postitas LeBron »

Olen nõus et niidase, keerlese ja dorbeku võiks nahhui saata...naq ma aru olen saanud ei ole burlacu ka midagi teinud...pillub mõtetult kolmeseid aga tal ju ei lähe need sisse....tehku siis midagi kas või murdgu sisse...ja kaitses on ta ainult koha täide...Kuigi ma usu et Kalevi mäng jääb vajaka ka Matici poolt...mina temas küll midagi imelist ei ole näinud mille eest talle sellist palka makstakse...kuusmaa kohta ei ütleks ma midagi kuna ilmselt temal erilist sõna õigust ei ole....
Selles Ei Ole Kahtlust, Et Tallinna BC/Kalev Cramo On Parim Korvpalli Meeskond Eestis;)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Keerlese võiks natukeseks Raplasse jah saata, kindlust koguma. Tavaliselt kui ta mängu tuleb, teeb vea või pallikaotuse, paneb 1-2 kolmest mööda. Dorbeku ja Niidase jätaks esialgu alles. Dorbek on väga hea kaitsja, kui vastastel mõni mees tõesti liiga hoogu satub on mees olemas, kes ta kinni võtaks. Niidast pole mõtet minema saata, annab Reedile vajalikud 2-3 minutit puhkust ja korras. Kahju, et ei saadud kokkuleppele Marton Baderiga või siis selle Poola koondise centeriga. Tammel ei näe ka erilist mõtet, Toome kogub kogemusi ja viskab vahel mõne viske sisse ka.
Viimati muutis Demarr, 02 Veebr 2007, 22:36, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

niidas vahetada makke vastu, eric dorbek gerdi vastu, keerlese asemele mingi välismängia, tamme asemel võiks näiteks vasar olla siis ei tohiks erilisi mõõnu tekkida kui kõik ikka mängida oskavad. loodame et järgmiseks hooajaks saab kalev ikka paremad eesti mehed pingile ja paar välismaalast ka juurde. reediga tuleb igaljuhul lepingut pikendada
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Mikk kirjutas:niidas vahetada makke vastu, eric dorbek gerdi vastu, keerlese asemele mingi välismängia, tamme asemel võiks näiteks vasar olla siis ei tohiks erilisi mõõnu tekkida kui kõik ikka mängida oskavad. loodame et järgmiseks hooajaks saab kalev ikka paremad eesti mehed pingile ja paar välismaalast ka juurde. reediga tuleb igaljuhul lepingut pikendada
Niidas Makke vastu oleks rahuldav, aga Erikut Gerdi vastu eriti ei tahaks. Tamme asemele Vasar, Riis või Darski siis.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
juku

Postitus Postitas juku »

Irw..

5 välismängijat. Algkooseis neergid? Isegi Rytas ei mängi nii. Ja need dorbekud, ja toomed on seal puhtalt roosteri täiteks et saaks 12 meest täis, olge normaalsed 15 milliga ei saa 12 tasemel mängijat ja super treenerit.

Ma arvan, et Reed on järgmine hooaeg palju kallim kui praegu, euroopa klubid on teda nüüd ju märganud. Keegi mainis, et kui reed minema läheb on kalevil järgmine hooaeg *****. Ega see nii hull ka ju ei ole. Reed nüüd mingi imemees küll ei ole.

Aga Maticu soovitan minagi lahti lasta. Ta on hea treener, aga mitte sellise palga eest ja mitte kalevile.

Kui erik Gerdi vastu vahetada, tuleb palga vahe ikka väga suur, arvan, et siis oleks mõtekam juba mõni välismängija juurde tuua.

Kui Erik Gerdi vastu mix siis mitte burlacu mürka vastu ja äkki Niidas vallo vastu.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

nevezis kaotas alusele.nii et kalevi seis läks nüüd kõvasti paremaks.kõik on enda teha
elagu kalev.go,go,go kalev
freed
Kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Nov 2006, 13:24

Postitus Postitas freed »

Ma vaatan, et te ei ei jaga üldse midagi...Ega keerles, niidas jne teeks kaa palju ära kui rohkem mängitaks nende peale ja nad rohkem mängu saaks.Mäng on praegu ehitatud ümber burlacu ja reedi ju.
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

kui nad teeksid midagi saaksid nad ka mängida... kui nad ei suuda treenerile tõestada et oskavad ka mängida siis ju loogiline et mängida ei saa ja sellised mehi pole vaja kes ei oska neid minuteid mis nad saavad ärakasutada
RockF2n

Postitus Postitas RockF2n »

Õnne ja jaksu Atletase vastu .. Loodan, et saame mõnes bensiinijaamas kokku :D :D Võiks paar omavahelist võistlust teha ;)
Suletud