Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas TDK »

Asjaajaja, sinu kirjeldamiseks ei jätku lihtsalt sõnu. Täiesti usukumatu on sinu postitusi siin foorumis päevast-päeva lugeda. Sa süüdistad teisi asjades ja heidad teistele ette asju, mida sa ise konkreetselt kõige rohkem siin foorumis teed. Viimased aasta oled sina see, kes on maha teinud Cramot ja kõiki neid, kes Cramole pöialt hoiavad.

Ning ma arvan, et ma ei ole ainuke, kes arvab, et sind ei huvita väga samuti Rocki tegemised, vaid sa tahad siin vaid sapiseid süüdistusi pilduda.

Kui Rock reedel võidab - fain, ma ei ole siin nagunii ammu sellistel teemadel sõna võtnud. Aga ma arvan, et kui Cramo peaks võitma, siis oled just sina ja võib-olla mõni kasutaja veel need, kes peaksid avalku vabandusega välja tulema, mehed te asute siiski Cramo foorumis. Vaba maa, aga kui hakata piiri tõmbama nende vahele, kellele siin foorumis natukenegi rohkme lubatud on, siis sina jääd kohe kindlasti allapoole seda joont.

Ma ei ole mitte kunagi Postimehes asuvasse Rocki foorumisse sattunud ja samamoodi pole ka kunagi käinud Orkuti Rocki kommuunis, aga kohe kindlasti käib seal täpselt samasugune jutt Kalevi kohta. Kui sa saad rahuldust sellest, et sa saad siinsest hallist massist erineda ja kaitsta Rocki, siis ma pigem soovitaks sul minna sinna Rocki fänne taga kiitma, endal palju lihtsam, ilmselt ei vaidle seal keegi vastu.

Täiesti naeruväärseks on läinud see keskkond siin ikka!
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

TDK kirjutas:Täiesti naeruväärseks on läinud see keskkond siin ikka!
Kas poleks mitte aeg asuda modedel asja siluma?Loomulikult kriitikat peab olema ja tulema, aga iga asi peaks siiski mõistlikuse piiridesse jääma ja seda ka Cramo fännide poolt ma leian.(TDK-see ei käinud sinu postituse kohta antud hetkel) Kui ikka üle postituse saab lugeda kui si`` ja pa`` see ja see on...natuke liiast või mis?
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas TDK »

Tegelikult ei hakka kellegi hammas siia peale, sest oma arvamust võib avaldada iga üks. Lihtsalt mul läheb süda pahaks kui ma loen iga päev postitusi, kus postitaja süüdistab teisi asjades, mida ta ise tegelikult teeb.
Tema jaoks kriitika Rocki suunal on katastroof, aga kriitika ja solvangud Cramo aadressil on konstruktiivne arvamusavaldus.
Mitte, et ma üldse kellegi halvustamist õigustaks, aga õnneks need kasutajad, kellega mina siin foorumis ''üles kasvanud'' olen on rahulikumad.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

TDK kirjutas:Tegelikult ei hakka kellegi hammas siia peale, sest oma arvamust võib avaldada iga üks. Lihtsalt mul läheb süda pahaks kui ma loen iga päev postitusi, kus postitaja süüdistab teisi asjades, mida ta ise tegelikult teeb.
Tema jaoks kriitika Rocki suunal on katastroof, aga kriitika ja solvangud Cramo aadressil on konstruktiivne arvamusavaldus.
Mitte, et ma üldse kellegi halvustamist õigustaks, aga õnneks need kasutajad, kellega mina siin foorumis ''üles kasvanud'' olen on rahulikumad.
[OT]
Tegelikult on igal foorumil paika pandud reeglid, millest peavad kõik kasutajad kinni pidama...
Registreerimisel kirjutas: BC Kalev/Cramo foorumiga võivad liituda kõik huvilised. Kinni peab pidama elementaarsetest viisakusreeglitest ja tavadest. Liitumine eesmärgiga halvustada teisi ei ole aktsepteeritav.
Minu jaoks on elementaarne viisakus see, et kuna tegu on Cramo foorumiga, ei käi ma lihtsalt ringi väitega, et "Issand, vaadake seda kuradi Cramot. Nad on ikka eriti sitad"... Kuna tegu on Cramo foorumiga ja enamus selle liikmeskonnast on Cramo fännid, siis ei jää see minu silmis elementaarse viisakuse piiridesse. Kui see kriitika oleks argumenteeritud ja mõistetav, siis ei oleks minu arvates sellel häda midagi. Mõtlemis koht modedele/adminidele.

Ei ole väga tuttav phpBB foorumitega, küsiksin kas moderaatorid saavad banaaniga virutada, et ma neid ilma asjata ei sõimaks?

Üldiselt võiks teha Vaba teema alla teema nimega "Vaidlemine", aitab küll, et kõik alafoorumid ja teemad on täis Asjaajajat ja tema sõimajaid, nii ei tule sellest foorumist mitte midagi välja!
[/OT]

Minu meelest on nüüd juba väga raske isegi rocki algviisikut välja mõelda :D
positsioon/1. variant/2. variant/3. variant
PG - Tsin/Tsin/Tsin
SG - Veideman/Leppik/Kurbas
SF - Eichfuss/Doronin/Eichfuss
PF - Callistus/Talts/Callistus
C - Talts/Allingu/Talts

1. või 2. variant on ilmselt kõige tõenäolisem. Kurbas on väga häid esitusi siiani Rocki eest teinud, seega on SG kohal väga hea konkurents ja teadu pärast viib edasi ju konkurents. SFi kohapeal oli juba eelmine hooaeg meeldiv vaadata, kuidas Eichfuss ja Doronin mänguaja eest võitlesid. Callistus on minu jaoks suur küsimärk, aga usaldan juhtkonda. Callistus on minu silmis küll rohkem PF kui C. Seega, kas Talts nihkub C mängima(nagu koondises), kui Vallot pole platsil. Ilmselt kõige kindlam ongi PG koht, kui Tsin oma endisel tasemel on, ei ole ta oma mängija oskusi ju kuhugi ära kaotanud.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas cramokalev »

Korx300 kirjutas: Minu meelest on nüüd juba väga raske isegi rocki algviisikut välja mõelda :D
positsioon/1. variant/2. variant/3. variant
PG - Tsin/Tsin/Tsin
SG - Veideman/Leppik/Kurbas
SF - Eichfuss/Doronin/Eichfuss
PF - Callistus/Talts/Callistus
C - Talts/Allingu/Talts

1. või 2. variant on ilmselt kõige tõenäolisem. Kurbas on väga häid esitusi siiani Rocki eest teinud, seega on SG kohal väga hea konkurents ja teadu pärast viib edasi ju konkurents. SFi kohapeal oli juba eelmine hooaeg meeldiv vaadata, kuidas Eichfuss ja Doronin mänguaja eest võitlesid. Callistus on minu jaoks suur küsimärk, aga usaldan juhtkonda. Callistus on minu silmis küll rohkem PF kui C. Seega, kas Talts nihkub C mängima(nagu koondises), kui Vallot pole platsil. Ilmselt kõige kindlam ongi PG koht, kui Tsin oma endisel tasemel on, ei ole ta oma mängija oskusi ju kuhugi ära kaotanud.
Ma ei lugenud korralikult läbi seda ennem :S.Aga ma arvan ka,et see algviisik näeb selline välja
Viimati muutis cramokalev, 22 Sept 2010, 21:36, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Timmu mängib ülejäänud 15 minutit
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mario »

Nimetatud foorumikasutaja "Asjaajaja" kõnnib tõesti tihti viisakuse ja ebaviisakuse piiril ning saab vajadusel ka üleastumise eest karistatud (nagu kõik teisedki foorumlased reegleid rikkudes), ent seejuures tasub tähele panna, et "risu" tekitavad rohkem need, kes keskmisest teravamaid, nurisevamaid või isegi rumalamaid sõnavõtte miskipärast isiklikult võtavad ja peavad hädavajalikuks tüli üles kiskudes autorile selgitada, kui loll ta ikka on, selle asemel, et postitajasse heatahtlikult, neutraalselt või (mis tihti kõige parem) ignoreerivalt suhtuda.

Siinkohal rõhutan veekord 2 lihtsat foorumireeglit, millest kinni pidamine kellelegi üle jõu ei tohiks käia: kirjutada tuleb 1) teemakohaseid ja 2) mitte-solvavaid postitusi. Kes on mõne aja jooksul näidanud, et nad sellega hakkama ei saa, on ka saanud (ja saavad ka edaspidi) hoiatatud ja foorumikeelu.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas julki »

http://sport.postimees.ee/?id=316796" onclick="window.open(this.href);return false;
Jah , seekord toovad juba enne kaotust põhjenduseks et võit pole kõige tähtsam:D.Aga alati on VÕIT KÕIGE TÄHTSAM .Pole mõtet ju mingit ilu sinna näitama minna.Sporti tehaksegi ainult selleks et võita.
Pärast siis ärge hakkake Rocki kaotuse puhul ajama , et võit polnud kõige tähtsam jne..
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Mario kirjutas:Nimetatud foorumikasutaja "Asjaajaja" kõnnib tõesti tihti viisakuse ja ebaviisakuse piiril ning saab vajadusel ka üleastumise eest karistatud (nagu kõik teisedki foorumlased reegleid rikkudes), ent seejuures tasub tähele panna, et "risu" tekitavad rohkem need, kes keskmisest teravamaid, nurisevamaid või isegi rumalamaid sõnavõtte miskipärast isiklikult võtavad ja peavad hädavajalikuks tüli üles kiskudes autorile selgitada, kui loll ta ikka on, selle asemel, et postitajasse heatahtlikult, neutraalselt või (mis tihti kõige parem) ignoreerivalt suhtuda.
Muidugi on see isiklik, kui ta kirjutab minu nime ja siis hakkab sõimama.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

julki kirjutas:http://sport.postimees.ee/?id=316796
Jah , seekord toovad juba enne kaotust põhjenduseks et võit pole kõige tähtsam:D.Aga alati on VÕIT KÕIGE TÄHTSAM .Pole mõtet ju mingit ilu sinna näitama minna.Sporti tehaksegi ainult selleks et võita.
Pärast siis ärge hakkake Rocki kaotuse puhul ajama , et võit polnud kõige tähtsam jne..
Nojah, vaata, Rock tundub olevat selline klubi olevat, kes vaatab rohkem ette, kui ükspäev korraga. Antud juhul on siiski tegu selliselt suhteliselt marginaalse turniiriga, tähtsam on saada meeskond toimima terveks hooajaks. Usun, et näeb Visnapuult palju katsetusi selle artikli põhjal.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

julki kirjutas:http://sport.postimees.ee/?id=316796
Jah , seekord toovad juba enne kaotust põhjenduseks et võit pole kõige tähtsam:D.Aga alati on VÕIT KÕIGE TÄHTSAM .Pole mõtet ju mingit ilu sinna näitama minna.Sporti tehaksegi ainult selleks et võita.
Pärast siis ärge hakkake Rocki kaotuse puhul ajama , et võit polnud kõige tähtsam jne..
Kui Visnapuu oleks öelnud, et võit on kõige tähtsam sellel turniiril, siis oleks tulnud siit foorumist kohe-> "teadagi, Rockile on oluline ainult Cramot võita, muu neid ei kotigi" jne.
Nii et jah, erilist vahet pole, mis ta ütleb, halajaid leidub alati.

Ja alati on võit kõige tähtsam..mnjah ..saa aru, neil mängudel pole tähtsust. Võib-olla kellegi fänni ego jaoks on jah, võistkonnale sisuline väärtus nendel võitudel puudub.
Viimati muutis Delta, 22 Sept 2010, 22:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Vähemalt saab Rock järjekordse "kontrollmängu", nagu nad neid kaotusi kutsuvad.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas julki »

Delta kirjutas: Ja alati on võit kõige tähtsam..mnjah ..saa aru, neil mängudel pole tähtsust. Võib-olla kellegi fänni ego jaoks on jah, võistkonnale sisuline väärtus nendel võitudel puudub.
Mis neil mängudel ? See BBL CUP mitte mingi suvaline kntrollturniir.Miks see turniir üldse korraldati siis ?
No ja kui meeskond võidab siis nagu "vahe pole" kuna nende sisuline väärtus puudb ???
Tegelt ka nagu võiks kasutada taktikat kus võit on tähtsal kohal kui mingi muu juramine ja mängu hindamine ja analüüsimine.Selleks on kontrollturniirid.Reedel on minuarust nagu tõsisem turniir.
Äkki panete poole hooajani nii, et "tulemus pole tähtis , tähtis on kuidas meeskond mängib" .
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

julki kirjutas:
Delta kirjutas: Ja alati on võit kõige tähtsam..mnjah ..saa aru, neil mängudel pole tähtsust. Võib-olla kellegi fänni ego jaoks on jah, võistkonnale sisuline väärtus nendel võitudel puudub.
Mis neil mängudel ? See BBL CUP mitte mingi suvaline kntrollturniir.Miks see turniir üldse korraldati siis ?
No ja kui meeskond võidab siis nagu "vahe pole" kuna nende sisuline väärtus puudb ???
Tegelt ka nagu võiks kasutada taktikat kus võit on tähtsal kohal kui mingi muu juramine ja mängu hindamine ja analüüsimine.Selleks on kontrollturniirid.Reedel on minuarust nagu tõsisem turniir.
Äkki panete poole hooajani nii, et "tulemus pole tähtis , tähtis on kuidas meeskond mängib" .
See BBL Cup on just mingi suvaline kontrollturniir. Korraldatigi selleks, et meeskonnad saaks kontrollkohtumisi. JA jah, kui võidab, siis ka vahet pole, ala, see ongi see turniir, kus parem on ilus kaotus, kui kole võit. See, et sinu arust on tõsine turniir, see on ok. Tegelikult pole. Kui varem oli veel sellel Cup'il isegi mingi loogika, siis sellel aastal on see lihtsalt üks suvaline kontrollturniir, mida korraldatakse
BBLi egiidi all. (Varasem loogika oli siis, BBLi meister+iga riigi meister. Kui need langesid kokku, siis riigi 2ne koht.See aasta on ..nagu ta on). "Äkki panete"? kes? mina isiklikult ei mängi ..aga mind sa quotesid. .. Saan aru, et sulle läheb hullult hinge see, et võistkond proovib saada enne olulisi(ehk siis, BBLi hooaaja mängud) kohtumisi ree peale ja katsetab erinevaid asju, mis ei pruugi kõige paremini välja tulla ..aga selleks kontrollturniirid ongi. Seal testitakse, mitte ei mängita kasvõi vea/vigastuse piiril, et võitu saada.

Rockil näiteks on kindlasti vaja katsetada Veidemani erinevates rollides, ka Tsinn pole raudselt veel mängu sulanud, veel vähem kokku mänginud Veidemaniga. Selle jaoks on neil mänge vaja. Mitte selleks, et Cramo foorumlastele koht kätte näidata(mida mõni siin kindlasti arvab).

Seda võite te muide ise teha, fännklubide kohtumises. ->http://rock.postimees.ee/?id=316430
Viimati muutis Delta, 22 Sept 2010, 23:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Peale BBL Cupi teil järgmine kontrollmäng juba 30. september Dolphinsiga.
Vasta