Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

spartaklane kirjutas:Jah tõesti oleks isegi tore ,kui Reedel korraliku paki saaks,sest see peaks ka juhtkonnale saatma mingi sõnumi,et asi on mäda.
kellelt sa seda pakki tahad ? :D Rockilt vä ? :D
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Pole ju väga oluline turniir või mis. Parem see laks kohe kätte saada, kui näiteks mõista pärast 4 järjestikust kaotust BBL-is vms, mis suures osas võib põhihooaja ja võimaliku normaalse play-off koha (põhiturniiril 4 hulka pääseda, et mitte kohe ZAL-RYT kokku minna) lootuse rikkuda.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

Mis mõttes pole oluline? Visna ka hea jutuga. Ok lajas laastus küll tähtsust pole, aga ikkagi. Sellise mõtlemisega viin ma parem selle 150 eeku Hiiu pubisse ja korraldan sean endale ise meelelahutuse.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Selles mõttes on oluline, isegi VÄGA, et näitab mis seisus meeskond on. Ei vaidle vastu. Ja selles mõttes on ka oluline, et tuleb maksimaalselt pingutada ja võidu peale mängida. Ja eelkõige tähtis selles suhtes, et näitab meeskondade nõrgad kohad ära ka tugevate vastastega tõsises mängus.

Lihtsalt selles mõttes pole oluline, et juhul, kui Kalev kaotab ja kiirelt õiged järeldused tehakse, siis pole hilja muuta ja parandada. BBL turniiritabelisse midagi kirja ei lähe, mingeid pigemaid tagajärgi ei too kaasa. Kui aga samad "vitsad" saadaks kätte näiteks BBL põhiturniiri esimestes voorudes, siis võib neid vigu parandada hiljem juba väga raske olla. BBL ei ole nagu KML, et kõik pannakse finaalides/poolfinaalides paika. Seal on iga põhiturniiri mäng samuti oluline, et saada võimalikult hea play-off asetus näiteks.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

Saan aru küll. Su postituses point sees.
Mul endal lihtsalt lõi emotsioon lakke kogu selle mõla taustal (oluline/mitte oluline). Ma kui fänn pean ka trippi maksumise peale mõtlema ja kahe päevane reis ei tule mitte odav...Ning kui mõni veel räägib külaturniirist siis tekkib küll küsimus, wtf ma sinna ronin. Tartlastel kogemusi küll, las mängivad siis kinniste uste taga.
YNWA
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Korx300 »

Alex kirjutas:Saan aru küll. Su postituses point sees.
Mul endal lihtsalt lõi emotsioon lakke kogu selle mõla taustal (oluline/mitte oluline). Ma kui fänn pean ka trippi maksumise peale mõtlema ja kahe päevane reis ei tule mitte odav...Ning kui mõni veel räägib külaturniirist siis tekkib küll küsimus, wtf ma sinna ronin. Tartlastel kogemusi küll, las mängivad siis kinniste uste taga.

Ära üle ka pinguta, ajakirjanikud kindlalt rõhutasid jälle valesi asju :D Nagu alati, kindlalt ei ole Visna selline mees, kes läheks mängule mõttega, et noh nagu nii kaotame, veel vähem Cramo vastu. Ja kui isegi selles mängus mängu ei tule, no sis järgmisel mängul Rytase/Ventspilsi vastu kohe kindalt on mida vaadata :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas kalevif2nn »

Lähen ise ka homme mängule ,loodame ,et tuleb kõva võitlus ja võit !

Kalev võiks uuendada ka oma kodulehte , ehk sis lisada sinna Toome ning Krabbendami õige nr-i , kustutada Jones ja lisada ka Kitsing , kui paberid korras. :)
KML-EUROCUP-VTB
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

vene võiks tulla kalevisse mängima oleks 1 mees veel olemas
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

theundertaker kirjutas:vene võiks tulla kalevisse mängima oleks 1 mees veel olemas
Vene läheb küll Kalevisse, küll aga TTÜ/Kalevisse.

Btw. kas tänast mängu on võimalik internetis ka jälgida?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

bbl kodukalt peaks saama ma usun. kui sul viasat sporti pole
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:
theundertaker kirjutas:vene võiks tulla kalevisse mängima oleks 1 mees veel olemas
Vene läheb küll Kalevisse, küll aga TTÜ/Kalevisse.

Btw. kas tänast mängu on võimalik internetis ka jälgida?
Tõmba see alla:
http://rapidshare.com/files/420932112/LTU_VSB_-_VS.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Vaatamiseks on vaja VLC playerit.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:
theundertaker kirjutas:vene võiks tulla kalevisse mängima oleks 1 mees veel olemas
Vene läheb küll Kalevisse, küll aga TTÜ/Kalevisse.

Btw. kas tänast mängu on võimalik internetis ka jälgida?
Tõmba see alla:
http://rapidshare.com/files/420932112/LTU_VSB_-_VS.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Vaatamiseks on vaja VLC playerit.
see fail seal ju tühi ehk selgitaksid kuidas seda pilti seal näeb
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas eestikana »

Sellel lingil limiit ületatud, on veel mingeid võimalusi?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mul töötab ilusasti, suured tänud, Egert. Mängimiseks on vaja VLC player-it, nagu Egert juba mainis.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Mul töötab ilusti!
Vasta