Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Keegi oskab seletada, miks on nii vähe logosid cramolaste vormi peal?
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

zero0 kirjutas:Keegi oskab seletada, miks on nii vähe logosid cramolaste vormi peal?
Firma juhid peaksid peast hullud olema, et sellisesse meeskonda raha investeeriksid.Rock, TTÜ, Rakvere lähevad inimestele märksa rohkem korda, kui võistkond , kelle juhtkond EI SAA ARU, MIDA, MIKS JA KUIDAS klubi effektiivselt tööle panna.
Viimati muutis YO, 24 Sept 2010, 23:09, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

YO kirjutas:
zero0 kirjutas:Keegi oskab seletada, miks on nii vähe logosid cramolaste vormi peal?
Firma juhid peaksid peast hullud olema, et sellisesse meeskonda raha investeerida.Rock, TTÜ, Rakvere lähevad inimestele märksa rohkem korda, kui võistkond , kelle juhtkond EI SAA ARU, MIDA, MIKS JA KUIDAS klubi effektiivselt tööle panna.
Väga mõistlik vastus sinult.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ma tean, et ma saan nüüd sõimata, aga minul on raske mõista, kuidas Cramo suudab neid muidusööjaid aastaid enda juures soojendada? Dorbek(ud), Sokk, Arbet ja Keerles on kõik sellised vennad, kelle peale mina ei julgeks küll panustada. Ühel päeval võivad nad millegagi hakkama saada, aga kõigil teistel päevadel on nad kas Harju keskmised või väga-väga kahvatud. Võib-olla tasuks kunagi kaaluda võimalust meeskonda täielikult uuendada. Aastate pikkuste vaatluste tulemusena võiks ju omad järeldused ikka teha. Miks on nii palju segadust ja mistõttu need, kes Cramost lahkuvad, saavad uutes meeskondades paremini hakkama kui Kalevis?

Ma saan täiesti aru, et eelarve on limiteeritud ning Eesti korvpallis liigub vähe raha. Aga tõepoolest, isegi Eestis leidub stabiilsemaid ja (mis peamine) mänguhimulisemaid mängijaid kui eelpool mainitud nimed. Arbet põrgatab tuimalt palli, Dorbek sügab mune platsil ja Keerles nutab platsi ääres. Raske on aru saada, kas nad tahavad üldse mängida? Nende samade tüüpide attitude rikub meeskonna kui terviku atmosfääri. Justkui puuduks vastav õhkkond.

Cramo on väga õnnetu ka oma leegionäridega. Vaadates Jonesi juhtumit see aasta ning eelmistel aastatel toimunud janti, kus üks saadetakse ära ja siis tuuakse uus ning veel hullem asemele, kerkib palju küsimusi. Kas üldse esmalt vaadatakse, keda siia mängima tuuakse ning kuidas näeb välja meeste abistamine siinse mänguga kohanemiseks? Võib-olla tuleks kaaluda varianti, et meestele antakse vähe rohkem aega harjumiseks või siis enne ühe leegionäri ära saatmist tehakse kindlaks et on olemas asendus. Väike Kalev võiks olla selles mõttes eeskujuks, kuidas vähese rahaga on võimalik importida võrdlemisi korralike ja stabiilseid mängijaid. Nad on sellega praktiliselt iga aasta hakkama saanud. Ma olen päris kindel, et Osby hakkab see aasta päris hulle tükke tegema.

Mõtteainet on nii palju.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Egert kirjutas:
YO kirjutas:
zero0 kirjutas:Keegi oskab seletada, miks on nii vähe logosid cramolaste vormi peal?
Firma juhid peaksid peast hullud olema, et sellisesse meeskonda raha investeerida.Rock, TTÜ, Rakvere lähevad inimestele märksa rohkem korda, kui võistkond , kelle juhtkond EI SAA ARU, MIDA, MIKS JA KUIDAS klubi effektiivselt tööle panna.
Väga mõistlik vastus sinult.
Aga ma küsin siis, et miks peaks keegi seda satsi toeatama?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:
YO kirjutas:
zero0 kirjutas:Keegi oskab seletada, miks on nii vähe logosid cramolaste vormi peal?
Firma juhid peaksid peast hullud olema, et sellisesse meeskonda raha investeerida.Rock, TTÜ, Rakvere lähevad inimestele märksa rohkem korda, kui võistkond , kelle juhtkond EI SAA ARU, MIDA, MIKS JA KUIDAS klubi effektiivselt tööle panna.
Väga mõistlik vastus sinult.
Ja Valdmaa unistas siin veel Ida sponsorist,see inimene ,kes praegusesse Kalev/Cramosse investeeriks peaks ikka päris juhm olema ,tänase mängu põhjal võib öelda ,et mitte midagi pole paremuse poole läinud ja vaadates seda koosseisu ei hakka ka minema.Mul päris hirm kohe Ühisliiga ees ,ei tea mis sealt veel tulema hakkab.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Sama satsiga on Poolakatele oht -150ga kaotada:)
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Mina Cramo asemel teeksin Cramost noorte tiimi mingi kuni 20-21 aastastest mängijatest ,kes tahavad korvpalli mängida ja annavad endast igas mängus 100%! okey 1-2 kogenud meest võiks ju ka olla , loobuksin VTB-st vb ka BBL-ist ja teeksin mitme aasta projekti , kui on olemas ka norm treener kes jagab mängust midagi ja oskab noori treenida siis paari aasta pärast oleks siis kindlasti Eestis ja Kalevis häid mängijaid kellega saaks mängida ka BBL-i ja suuta VTB-s välita 50 pakke...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Asjaajaja kirjutas:Ma tean, et ma saan nüüd sõimata, aga minul on raske mõista, kuidas Cramo suudab neid muidusööjaid aastaid enda juures soojendada? Dorbek(ud), Sokk, Arbet ja Keerles on kõik sellised vennad, kelle peale mina ei julgeks küll panustada. Ühel päeval võivad nad millegagi hakkama saada, aga kõigil teistel päevadel on nad kas Harju keskmised või väga-väga kahvatud. Võib-olla tasuks kunagi kaaluda võimalust meeskonda täielikult uuendada. Aastate pikkuste vaatluste tulemusena võiks ju omad järeldused ikka teha. Miks on nii palju segadust ja mistõttu need, kes Cramost lahkuvad, saavad uutes meeskondades paremini hakkama kui Kalevis?

Ma saan täiesti aru, et eelarve on limiteeritud ning Eesti korvpallis liigub vähe raha. Aga tõepoolest, isegi Eestis leidub stabiilsemaid ja (mis peamine) mänguhimulisemaid mängijaid kui eelpool mainitud nimed. Arbet põrgatab tuimalt palli, Dorbek sügab mune platsil ja Keerles nutab platsi ääres. Raske on aru saada, kas nad tahavad üldse mängida? Nende samade tüüpide attitude rikub meeskonna kui terviku atmosfääri. Justkui puuduks vastav õhkkond.

Cramo on väga õnnetu ka oma leegionäridega. Vaadates Jonesi juhtumit see aasta ning eelmistel aastatel toimunud janti, kus üks saadetakse ära ja siis tuuakse uus ning veel hullem asemele, kerkib palju küsimusi. Kas üldse esmalt vaadatakse, keda siia mängima tuuakse ning kuidas näeb välja meeste abistamine siinse mänguga kohanemiseks? Võib-olla tuleks kaaluda varianti, et meestele antakse vähe rohkem aega harjumiseks või siis enne ühe leegionäri ära saatmist tehakse kindlaks et on olemas asendus. Väike Kalev võiks olla selles mõttes eeskujuks, kuidas vähese rahaga on võimalik importida võrdlemisi korralike ja stabiilseid mängijaid. Nad on sellega praktiliselt iga aasta hakkama saanud. Ma olen päris kindel, et Osby hakkab see aasta päris hulle tükke tegema.

Mõtteainet on nii palju.
Ma arvan, et need mehed on umbes samal põhjusel Kalevis, nagu Paade, Doronin, Leppik jne on Rockis....
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

--KingLeBron-- kirjutas:Mina Cramo asemel teeksin Cramost noorte tiimi mingi kuni 20-21 aastastest mängijatest ,kes tahavad korvpalli mängida ja annavad endast igas mängus 100%! okey 1-2 kogenud meest võiks ju ka olla , loobuksin VTB-st vb ka BBL-ist ja teeksin mitme aasta projekti , kui on olemas ka norm treener kes jagab mängust midagi ja oskab noori treenida siis paari aasta pärast oleks siis kindlasti Eestis ja Kalevis häid mängijaid kellega saaks mängida ka BBL-i ja suuta VTB-s välita 50 pakke...
Sama Kuusmaa ju TTÜ-s proovis, mitme aastane projekt lõppes KML 4. kohaga ning meeskond ei oleks kindlasti BBL Elite divisjonis välja vedanud..... paratamatult peame läbi löömiseks rõhuma leegionäridele ning üritama kodus hoida enda parimaid.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

nojah kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:Mina Cramo asemel teeksin Cramost noorte tiimi mingi kuni 20-21 aastastest mängijatest ,kes tahavad korvpalli mängida ja annavad endast igas mängus 100%! okey 1-2 kogenud meest võiks ju ka olla , loobuksin VTB-st vb ka BBL-ist ja teeksin mitme aasta projekti , kui on olemas ka norm treener kes jagab mängust midagi ja oskab noori treenida siis paari aasta pärast oleks siis kindlasti Eestis ja Kalevis häid mängijaid kellega saaks mängida ka BBL-i ja suuta VTB-s välita 50 pakke...
Sama Kuusmaa ju TTÜ-s proovis, mitme aastane projekt lõppes KML 4. kohaga ning meeskond ei oleks kindlasti BBL Elite divisjonis välja vedanud..... paratamatult peame läbi löömiseks rõhuma leegionäridele ning üritama kodus hoida enda parimaid.
Ütle, mulle 1 tasemel eesti mängia peale Taltsi, Kanguri ja Veidemanni?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

hea küsimus.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Korx300 »

Asjaajaja kirjutas:Eziukwu võiks käed pea pealt ära koristada - see jätab väga halva mulje.

kergelt :offtopic:, kuid kui ta suudab mängida, siis mis vahelt on kus ta oma käsi hoiab... Hoidku neid kogu aeg üleval, kui ainult mängida suudab. Kui ta homme suudab normaalse mängu teha, sis ta siia ka jääb. Ilmselt suudavad Rocki treenerilt paar jooksu ka vähemaks võtta. Kõvasti trenni ja tuleb temast küll mängija välja :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

no raske on ta küll ja eks noortest kes tulevad mõnedel on potensiaali küll Soo ntx aga muidu hetkel kahjuks pole teisi vanemaid. Ootame uut nädalat ja vaatab mida Valdmaa ette võtab!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:no raske on ta küll ja eks noortest kes tulevad mõnedel on potensiaali küll Soo ntx aga muidu hetkel kahjuks pole teisi vanemaid. Ootame uut nädalat ja vaatab mida Valdmaa ette võtab!
Kindlasti ootan minagi uut nädalat aga arvan ,et Valdmaa ei võta suurt midagi ette.Ma ei imestakski ,kui me kuuleksime varsti uudist Lomersi liitumisest Kalev/Cramoga ehk siis saaksime korvialla Kevin Owensi teisiku,kuid üks suur viga meie meeskonnas on ,nimelt meil puudub mees ,kes võtaks otsustavatel hetketel mängu enda peale nagu oli siin meil kunagi Linehan või Johnson.
Vasta