Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Allingu on siis hoopis kapten :)
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Rock - Cramo Suslovi fail on ka sees :D



Rock - Rytas

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ootan põnevusega Rocki-Dolphinsi mängu...vägagi suur shanss et silmakirjatsejast Asjaajaja peab korralikku häbi tundma selle mängu järel, arvestades, kuidas Rockil on komme võõrsil hätta sattuda. :P
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Mr. Aff kirjutas:Ootan põnevusega Rocki-Dolphinsi mängu...vägagi suur shanss et silmakirjatsejast Asjaajaja peab korralikku häbi tundma selle mängu järel, arvestades, kuidas Rockil on komme võõrsil hätta sattuda. :P
Ma ei tea, kas sa mõnda Rocki mängu ka jälgisid eelmine hooaeg, aga kõik oli siis vice versa, kombeks oli kaotada pigem kodus kui väljas. Cramoga poolfinaal- ja Tarvaga finaalmänge ikka mäletad vast.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Ootan põnevusega Rocki-Dolphinsi mängu...vägagi suur shanss et silmakirjatsejast Asjaajaja peab korralikku häbi tundma selle mängu järel, arvestades, kuidas Rockil on komme võõrsil hätta sattuda. :P
Ma ei tea, kas sa mõnda Rocki mängu ka jälgisid eelmine hooaeg, aga kõik oli siis vice versa, kombeks oli kaotada pigem kodus kui väljas. Cramoga poolfinaal- ja Tarvaga finaalmänge ikka mäletad vast.
Sa elad ikka eelmises hooajas?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
CB 4
Kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 06 Apr 2009, 22:47

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas CB 4 »

ülivõimas dunk, tegi seal Sikniusega väikese stare-downi ka :D
TARTU ROCK !
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Natuke värskemat infot sulle:
"Ei saa siin midagi pilvedesse tõusta. Rytast võitsime, aga Lätis saime tappa (üle-eelmise nädala kontrollturniiril Kedainiai Nevežiselt – toim)," vastas Tanel Kurbas.

Üldse Rocki mängijate suhtumine on väga maapeal, lihtsalt mõned fännid kirevad nagu noored kuked. :D
zero0 kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Ootan põnevusega Rocki-Dolphinsi mängu...vägagi suur shanss et silmakirjatsejast Asjaajaja peab korralikku häbi tundma selle mängu järel, arvestades, kuidas Rockil on komme võõrsil hätta sattuda. :P
Ma ei tea, kas sa mõnda Rocki mängu ka jälgisid eelmine hooaeg, aga kõik oli siis vice versa, kombeks oli kaotada pigem kodus kui väljas. Cramoga poolfinaal- ja Tarvaga finaalmänge ikka mäletad vast.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Sore loser, kus sina olid, kui Tarvas Rocki mitmel korral tuuseldas nagu rannamees rotti? Ei näinud sind kaotusi analüüsimas või mahlakamat ilkumist pruukimas nagu Cramo teemas? Sa ikka projitseerid kõik oma haledad käitumismudelid teistele, aga ei tule välja.
Asjaajaja kirjutas:Veelgi suurem šanss on, et sinul pannakse traditsiooniliselt suu kinni ning siis kas lidud saba jalge vahel siit teemast minema või tuled tagasi nagu sore loser mõne lameda vabandusega.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

CB 4 kirjutas:ülivõimas dunk, tegi seal Sikniusega väikese stare-downi ka :D
no mis seal nüüd nii ülivõimast ikka oli? Suhteliselt tavaline korvi alt tehtav dunk
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mr. Aff kirjutas:Sore loser, kus sina olid, kui Tarvas Rocki mitmel korral tuuseldas nagu rannamees rotti? Ei näinud sind kaotusi analüüsimas või mahlakamat ilkumist pruukimas nagu Cramo teemas? Sa ikka projitseerid kõik oma haledad käitumismudelid teistele, aga ei tule välja.
¿Perdón? Esiteks, mul ei tule küll meelde, millal Tarvas tuuseldas Rocki nagu rannamees rotti (väga veider väljend). Teiseks, ma arvan, et ma ei ole kohustatud igat suvalist intsidenti analüüsima. Teen seda siis, kui on tuju ja vastavat ainest.

Ma ei arva, et ma olen siin mingi eeskuju. Ma teen parasjagu järske väljaütlemisi, mis inimestele ei pruugi meeldida ning mõnikord olen tagasi vaadates ka ise kahetsenud. Sellest hoolimata olen üritanud olla lugupidav teiste kasutajate suhtes. Sinu kohta seda küll öelda ei saa. Absoluutselt kõik sinu postitused on negatiivses vormis ja peamiseks teemaks on vürtsikad prognoosid selle kohta, kuidas keegi saab tappa, põrub täielikult korvpallis või läheb laiali. Kõige kummalisemaks teeb selle asjaolu, et enamik su ennustused on täiesti mööda läinud, ent sa ikka ja jälle jätkad täie enesekindlusega seda sama rada. Ning kui juhtub, et keegi julgeb sinuga mitte nõustuda või sina ei nõustu kellegi teisega, siis teed tolle maatasa.

Katsu olla!
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas cramokalev »

Loodetavasti rock võidab delfiine.
Viimati muutis cramokalev, 27 Sept 2010, 20:15, muudetud 1 kord kokku.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Chemic »

Mis puutub Rocki ja Tarvase seisu, siis ma ütleks nii, et ka kõige tugevamal võistkonnal on halbu päevi.
Mr.Aff, Me ju kõik mäletame väga hästi millised nägid välja esimesed kaks finaal mängu ja millised olid ülejäänud kolm - nagu öö ja päev. Alates kolmadast mängust nägime me põhimõteliselt kahe võistkonna tõelist klassi vahet (Jah, nüüd tuleb selle peale Tarvase fännidelt igasuguseid vabandusi - väsimus, lühike pink ja mida iganes) Kahjuks/Õnneks aga selline see seis paraku oli, et Tarvas on klass nõrgem kui Rocki võistkond. Pole mõtet nüüd ennast tähtsaks teha, kui su lemmik võistkond suudab võta ühe võidu Rocki või Cramo vastu. Võibolla tasuks Tarva fännidel endale uued särgid teha - seljal sellise tekstiga "Me võitsime paar mängu Rocki ja Cramo vastu, nüüd me oleme parimad"
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

Egert kirjutas:
Oii, kuidas mulle see meeldis. Isegi väiksem karjatus tuli selle peale :D
Eichfuss kindlasti üks lemmikutest Rockis!

Nüüd pange aga sama moodi edasi! Eesliin on kõva, tagaliin peab ka oma ära tegema ja ongi olemas. Loodame, et Veidekal visked paremini minema hakkavad, siis on vapsee hea.

Ootaks juba neljapäeva, saaks näha, kuidas peale suurt võitu mängitakse.
Fear the prophet!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Mr.Aff, Me ju kõik mäletame väga hästi millised nägid välja esimesed kaks finaal mängu ja millised olid ülejäänud kolm - nagu öö ja päev. Alates kolmadast mängust nägime me põhimõteliselt kahe võistkonna tõelist klassi vahet (Jah, nüüd tuleb selle peale Tarvase fännidelt igasuguseid vabandusi - väsimus, lühike pink ja mida iganes) Kahjuks/Õnneks aga selline see seis paraku oli, et Tarvas on klass nõrgem kui Rocki võistkond.
Mitte ülejäänud kolm vaid neli. Aga see selleks.
Muidugi oli Rock tugevam ja võitis teenitult aga need suured võidud seal lõpus näitasid eelkõige siiski seda, et Tarval sai kumm tühjaks, pluss veel vigastused. Ma sõnastaks pigem nii, et Rocki ja Tarva klaasivahe oli ilmne kuid ainsa Eesti klubina suutis Tarvas end mullu selgelt ületada mistõttu seda klassivahet pikka aega kusagil näha ei olnud.
Vasta