Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Rokkar kirjutas:Kas tõesti Kitsing osteti sellepärast, et mängida Valga ja Võruga? Pealegi tegi ta Rocki vastu kaitses hea mängu, andis kõvasti keha ja mis kõige tähtsam, silmad põlesid peas. ma kardan, et istutatakse pingile nagu Kurbas ja co eelmisel hooajal.
Kitsing on vähemalt hetkel rünnakul täielik 0.Keskpositsiooni vise mida ta tihtipeale üritab kukkub 1/10-st sisse ka vaba olles,selg korvipoole ka eriti ei mängi.Kui meeskonna rünnak ei jookse,siis ei olnud eile tal küll mingit põhjust seal väljakul olla.Kaitses sai enamvähem hakkama.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

Nõus eelpool kõnelejaga Kitsingu suhtes. Cramo tegi järjekordse ämbrisse astumise sellega, et lasi Kurbase minema ja võttis Kitsingu. Eks aeg näitab, aga kurb on see et aega pole. Sellises si``tünnis milles Cramo hetkel on...ma ei kujuta isegi ette mis aitaks, et sealt välja tulla. Esiteks tuleks minumeelest võtta midagi tõsiselt ette meie meeskonna eidega. Ei pea vist mainime, kes see on. Teiseks tuleks leida kasvõi läbi ussi sellesamuse võimalus tuua tsenter, kes on ka tsenter ning ideaalis ka üks terav tagaliini mees
Siiski kaldun arvama, et meeskonnas on sisekliima paigast ära ja sealt hakkavad enamik jamasid pihta. Ei saa ju olla normaalne kui olematu on visketabavus. Vaadake kasvõi eilset mängu. Ok, vabavisked vabaviseteks. Minum meelest peabki vabavisete protsent olema vähemalt 70-80% võistkonna peale. Nagu ka viske nimi ütleb on tegemist "kingitud" punktidega, mis tuleb ära võtta. Kui seda ka ei suudeta pole millestki rääkida.
Aga eilsed ja Tartus olnud kolmeste protsent...no comments :oops: Kas visketrenni üldse ei tehta!? Ja elementaarsed kahesed korvialusest tsoonist...niimoodi neid mööda lahmida ei ole mitte mingist küljest profesionaalsuse taseme piiri lähedalgi mitte. Ja need mehed saavad 20-50 tuhat kuus...mille eest ma tahaks teada :roll:
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Go Cramo! kirjutas:Nõus eelpool kõnelejaga Kitsingu suhtes. Cramo tegi järjekordse ämbrisse astumise sellega, et lasi Kurbase minema ja võttis Kitsingu.
Kitsing näitas selgeid mängumehe märke eelmisel hooajal ja oleks Rockis see aasta kindlasti avanenud. Kurbas hõõrus konstantselt Cramo pinki ja kui ta platsile lasti, siis tegi ta seal ainult TO-eid. Kas sa tõesti arvad, et kui Kurbas oleks jäänud, siis oleks ta hakanud mängima sama hästi, kui ta teeb seda praegu Rockis? Kindlasti mitte.

Ma olen rõõmus Kurbase üle, et ta sai endale uue keskkonna, kus ta võib vabalt areneda. Kitsing tõmbas ilmselt aga oma karjäärile vee peale.

Kalev/Cramo pakatab üdini negatiivsest energiast. Ma ei tea, kus asub selle epitsenter, ilmselt ei tea ka sealsed mehed ise. Kui kunagi peaks Tallinnas formeeruma üks ühtne esindusmeeskond, siis ma loodan, et sellel on võimalikult vähe seost praeguse Cramoga. Need mehed, eesotsas management'iga, tuleks laiali saata ja miskine pendli-Felix tuleks Saku Suurhalli saata, et puhastada see hoone halvast energiast.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Patrioot »

BCKLV kirjutas:Arvutasin huvi pärast palju mänge Kalevil see hooaeg kokku tuleb:
10 hooajaeelset mängu
32 KML põhiturniiri mängu
2-15 KML playoff mängu
22 BBL põhiturniiri mängu
0-5 BBL playoff mängu
10 VTB mängu
5 Karikamängu
------------------
81-99 mängu kokku
Aga VTB playoff? Ole ikka optimist.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Mr. Aff »

Hahaha..peab tunnistama, et lahmimine, aga this is a good one! :clap:
Asjaajaja kirjutas:Kalev/Cramo pakatab üdini negatiivsest energiast. Ma ei tea, kus asub selle epitsenter, ilmselt ei tea ka sealsed mehed ise. Kui kunagi peaks Tallinnas formeeruma üks ühtne esindusmeeskond, siis ma loodan, et sellel on võimalikult vähe seost praeguse Cramoga. Need mehed, eesotsas management'iga, tuleks laiali saata ja miskine pendli-Felix tuleks Saku Suurhalli saata, et puhastada see hoone halvast energiast.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Loodetavasti annavad need koosolekud siis tulemust
http://sport.postimees.ee/?id=320672" onclick="window.open(this.href);return false;

E: Krabbendam on veel suht noor mängumees, kes pole kunagi liidrirolli täitnud, ei saa seda temalt oodata ka Kalev. Isegi sellise väidetavalt kehva mängija nagu Jonesi ärasaatmine on kohe lauas tunda andnud. Mina soovitaks neil ikkagi meeskonda ehitama hakata, mitte kalu püüdma, kes päästaksid.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:Loodetavasti annavad need koosolekud siis tulemust
http://sport.postimees.ee/?id=320672" onclick="window.open(this.href);return false;

E: Krabbendam on veel suht noor mängumees, kes pole kunagi liidrirolli täitnud, ei saa seda temalt oodata ka Kalev. Isegi sellise väidetavalt kehva mängija nagu Jonesi ärasaatmine on kohe lauas tunda andnud. Mina soovitaks neil ikkagi meeskonda ehitama hakata, mitte kalu püüdma, kes päästaksid.
Noh, peaasi, et Valdmaa ja co paanikasse ei satuks. Pigem võiks olla see kokkusaamine treeneritega selline rahustav, mitte ultimaatumite loopimise koht. Perlase mäng laupäeval on muidugi päris otsustav, kas saadakse rong ameerika raudteel allamäkke kihutades pidama, et siis hakata juba mäkketõusule mõtlema. Muidugi, juhtkonnast võib natuke aru saada, eks vähegi raha panustavad toetajad on kah (et no jälle!) käegalöömise meeleolu äärel. Omalt poolt paluks siiski treenereid usaldada ning mängijad saavad vaid siis krambist üle, kui tõmblema ei hakata. Hollandlasest loobumine oleks aga praegu küll mõtlematus. Eks varsti hakkab uue mehe nimi kah tilkuma.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Ma loodan ka, et pigem kujuneb see koosolek selliseks, kus kõik saavad oma suud puhtaks rääkida ja oma nägemuse ausalt välja tuua. Ükskõik millise mängija ära saatmine teeks olukorra tiimis ainult veel halvemaks. Pigem peaks mõtlema ikka sellele, et keda veel juurde tuua. Pigem on praegu just mängijaid puudu, mitte üle. Samamoodi on mõttetu treeneri vallandamisele mõtlema hakata, las ta vähemalt saab aega enda tõestamiseks, kasvõi ühe hooaja. See tahtmine, et nüüd ja kohe teeb uus mees tulemusi... ega Kuusmaa on samamoodi uus mees pukis nagu mõni välistreenergi. Kõik võtab aega.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas tont »

vaim564 kirjutas:Loodetavasti annavad need koosolekud siis tulemust
http://sport.postimees.ee/?id=320672" onclick="window.open(this.href);return false;
tõesti, loodetavasti on koosolekutest kasu. ja loodetavasti tuleb ka uus pikk mees kellest lauavõitluses kasu on.

aga lisaks lauavõitlusele on üks suurimaid probleeme minu arvates agresiivsus ja meeskonnamäng. Kahjuks ei ole cramol meest kes julgeks mänguolukorras võtta vastase ette ja 1-1 läbi minna. kui, siis ehk tamm on selleks suuteline. dorbek ka teinekord üritab. aga mehi ju rohkem. kunagi oli arbet ka läbimurdja aga see oli aastaid tagasi. loodetvasti kuusmaa muudab ka selle mehe mängu paremaks.
nagu ka eelnevalt mainisin, siis teine asi on meeskonna mäng. Või pigem siis resultatiivsed söödud. See ju suur ümmargune 0 põhimõtteliselt. Rootsi klubi tegi rocki vastu 20 res. söötu. hea, kui cramol mängus 5 tk.
seda näitab ilmekalt ka see, et ei suudeta korvialustele meestele söötu anda. ja nii haruarva kui ka see sööt sinna jõuab, siis loogiline, et hollandlane soovib ka kohe korvi visata. aga pole positsioon lihtsalt kõige parem ja siis tulevad ka need mööda läinud visked. ehk siis- söödumäng ja palli andmine pikkadele. sellega vaja veel kõvasti vaeva näha.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

Paar asja:
1. Foorumist: moded, muudke selle teema pealkiri ära (käimasoleva hooaja üldarutelud vms)
2. Kas Cramo meeskonnal/mänedzeril/mängijatel/treeneritel miski Twitteri konto on? Ei ole just miski sotsiaalmeedia fänn, aga mänguinfot/pilethindu/muljeid jne võiks tweetida, pluss annaks ka sellist fännide/toetajate/jälgijate koondumist. kui on, siis võiks selle siin ära tuua.
3. U. sama küsimus Facebooki kohta (ei ole ise Facebooki liige ega kavatsegi liituda, aga siiski võiks selline asi klubil olla). Orkut on ajast ja arust.
Väiksed asjad suures mosaiigis, aga võiks neile kah mõelda.
Viimati muutis Rix, 01 Okt 2010, 11:40, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas tont »

Rix kirjutas:Paar asja:
1. Foorumist: moded, muudke selle teema pealkiri ära (käimasoleva hooaja üldarutelud vms)
2. Kas Cramo meeskonnal/mänedzeril/mängijatel/treeneritel miski Twitteri konto on? Ei ole just miski sotsiaalmeedia fänn, aga mänguinfot/pilethindu/muljeid jne võiks tweetida, pluss annaks ka sellist fännide/toetajate/jälgijate koondumist. kui on, siis võiks selle siin ära tuua.
3. U. sama küsimus Facebooki kohta (ei ole liige ega kavatsegi liituda, aga siiski võiks selline asi klubil olla). Orkut on ajast ja arust.
Väiksed asjad suures mosaiigis, aga võiks neile kah mõelda.
3. FB-s mingi asi nagu on. viimane uudis muidugi see, et arbet sõlmis kaleviga lepingu.

aga jah..nüüd cramos üks asjapulki ju jantson. see lubas, et hakkavad end turundama veidike aktiivsemalt ehk.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

facebookis on ammu konto olemas kalevlil
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

nojah kirjutas:Ma loodan ka, et pigem kujuneb see koosolek selliseks, kus kõik saavad oma suud puhtaks rääkida ja oma nägemuse ausalt välja tuua. Ükskõik millise mängija ära saatmine teeks olukorra tiimis ainult veel halvemaks. Pigem peaks mõtlema ikka sellele, et keda veel juurde tuua. Pigem on praegu just mängijaid puudu, mitte üle. Samamoodi on mõttetu treeneri vallandamisele mõtlema hakata, las ta vähemalt saab aega enda tõestamiseks, kasvõi ühe hooaja. See tahtmine, et nüüd ja kohe teeb uus mees tulemusi... ega Kuusmaa on samamoodi uus mees pukis nagu mõni välistreenergi. Kõik võtab aega.
Päid peaks hakkama lendama. Keerles, saks, Riis, koju saata 2 head 4-5te saab juurde ja on olemas:)
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Keerles on tõesti probleem. Vallandamine aga lahendus minu arvates küll ei ole. Ja kõrvalseisjana on raske öelda ka, mis oleks lahendus. Psühholoog? Tõsine motivatsioonivestlus? Riisi osas - ei saa välistada, et ta ongi ära saadetud. Aga tema probleem on nii või naa marginaalne - kas vigastatud mees on meeskonna listis kirjas või mitte, mängupilti ei muuda. Ja vaevalt ka tema pealt kokku hoitav raha nii suur oleks, et selle eest asjalikku välismängijat saaks. Ja mis probleem sul Saksaga on? Minu arust ta on küll mänginud nii, nagu temasuguselt mehelt oodata võibki. Mehe võimetest ja oskustest oli juhtkonnal ilmselt pilt ees ka enne lepingu sõlmimist.... temas ma küll seda n.ö mädapaiset ei näe (kuigi ega ma pole sellega kursis ka, mis meeskonna sees tegelikult toimub).
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas marxx762 »

nojah kirjutas:Ma loodan ka, et pigem kujuneb see koosolek selliseks, kus kõik saavad oma suud puhtaks rääkida ja oma nägemuse ausalt välja tuua. Ükskõik millise mängija ära saatmine teeks olukorra tiimis ainult veel halvemaks. Pigem peaks mõtlema ikka sellele, et keda veel juurde tuua. Pigem on praegu just mängijaid puudu, mitte üle. Samamoodi on mõttetu treeneri vallandamisele mõtlema hakata, las ta vähemalt saab aega enda tõestamiseks, kasvõi ühe hooaja. See tahtmine, et nüüd ja kohe teeb uus mees tulemusi... ega Kuusmaa on samamoodi uus mees pukis nagu mõni välistreenergi. Kõik võtab aega.
Olen nõus. Aga niipalju kui mina kuulnud olen, siis meeste vaheline läbisaamine palliplatsil pidi igati normaalne olema, et ei tohiks mingit hõõrumist olla.
Pigem võiks jah see koosoleks olla sellise rahustava alatooniga.
Rix kirjutas:Paar asja:
1. Foorumist: moded, muudke selle teema pealkiri ära (käimasoleva hooaja üldarutelud vms)
2. Kas Cramo meeskonnal/mänedzeril/mängijatel/treeneritel miski Twitteri konto on? Ei ole just miski sotsiaalmeedia fänn, aga mänguinfot/pilethindu/muljeid jne võiks tweetida, pluss annaks ka sellist fännide/toetajate/jälgijate koondumist. kui on, siis võiks selle siin ära tuua.
3. U. sama küsimus Facebooki kohta (ei ole ise Facebooki liige ega kavatsegi liituda, aga siiski võiks selline asi klubil olla). Orkut on ajast ja arust.
Väiksed asjad suures mosaiigis, aga võiks neile kah mõelda.
tonuschmidt@hotmail.com ma ei mäleta mis pealkirjaga meil sinna saata tuli, äkki fänklubi ja siis sisuks soovin liituda fännklubiga. Ning seejärel hakkab ikka piisavalt infot tulema.
Soovitan liituda kõigil kes seda veel teinud ei ole!
Vasta