TTÜ

Üleüldine korvpallijutt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Mr. Aff »

Täpselt sama juttu võib rääkida viimase 4 aasta Cramo kohta, Kangur erandiks.
Rix kirjutas:Sümpaatne... no kuidas võtta. Selge on, et tegelikult mängivad seal leegionärid, kes suudavad sellist keskmist taset hoides BBLis vee peal end hoida ja medalite eest EMV võidelda. Kriisa ka. Ja ülejäänud mehed on siiski rollimängijad ja jäävadki selleks. Mina ausalt öeldes aru ei saa, mis eesmärgiga seda tiimi tehti.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Täpselt sama juttu võib rääkida viimase 4 aasta Cramo kohta, Kangur erandiks.
Rix kirjutas:Sümpaatne... no kuidas võtta. Selge on, et tegelikult mängivad seal leegionärid, kes suudavad sellist keskmist taset hoides BBLis vee peal end hoida ja medalite eest EMV võidelda. Kriisa ka. Ja ülejäänud mehed on siiski rollimängijad ja jäävadki selleks. Mina ausalt öeldes aru ei saa, mis eesmärgiga seda tiimi tehti.
Eelmise aasta kohta nõus, 2008 ei ole, siis oli selge, et pandi meeskond kokku, et võita BBL ja jõuda eurocupis alagrupist edasi. Jah ei täitunud need asjad, aga vist kõik nõustuvad, et see meeskond oli selleks võimeline. eelmine aasta rääkisin juba hooaja alguses, et sellisena seda Cramot pole mõtet teha, oleks võinud hoopis Cramo ja TTÜ ühendada (mis imelikul kombel nüüd on omamoodi teoks saanud). Oleks saanud klubi endale korralikud baasid vähemasti...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Oskar8 »

Rix kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Täpselt sama juttu võib rääkida viimase 4 aasta Cramo kohta, Kangur erandiks.
Rix kirjutas:Sümpaatne... no kuidas võtta. Selge on, et tegelikult mängivad seal leegionärid, kes suudavad sellist keskmist taset hoides BBLis vee peal end hoida ja medalite eest EMV võidelda. Kriisa ka. Ja ülejäänud mehed on siiski rollimängijad ja jäävadki selleks. Mina ausalt öeldes aru ei saa, mis eesmärgiga seda tiimi tehti.
Eelmise aasta kohta nõus, 2008 ei ole, siis oli selge, et pandi meeskond kokku, et võita BBL ja jõuda eurocupis alagrupist edasi. Jah ei täitunud need asjad, aga vist kõik nõustuvad, et see meeskond oli selleks võimeline. eelmine aasta rääkisin juba hooaja alguses, et sellisena seda Cramot pole mõtet teha, oleks võinud hoopis Cramo ja TTÜ ühendada (mis imelikul kombel nüüd on omamoodi teoks saanud). Oleks saanud klubi endale korralikud baasid vähemasti...

No 2008 on suhteliselt erand... sellisel tasemel meeskonda me Eestis nii pea ei näe kahjuks.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas zero0 »

Oskar8 kirjutas: No 2008 on suhteliselt erand... sellisel tasemel meeskonda me Eestis nii pea ei näe kahjuks.
Tuletan meelde, et Tartu Rocki nimeline meeskond tegutses ka tol ajal - võitis hooaja tähtsamas mängus Cramot - , nii et võid lausa pluraalis "meeskond" kasutada. Siiski selle väitega pole üldse nõus, järgmine hooaeg on majandussurutisest juba ehk toibutud ning eelarved suurenevad. Ootan huviga, mida järgmisel hooajal Rock suudab teha, sisuliselt enamus meeskonnast säilitatakse ning raha tekib rohkem võõrmängijate sisse toomiseks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:
Oskar8 kirjutas: No 2008 on suhteliselt erand... sellisel tasemel meeskonda me Eestis nii pea ei näe kahjuks.
Tuletan meelde, et Tartu Rocki nimeline meeskond tegutses ka tol ajal - võitis hooaja tähtsamas mängus Cramot - , nii et võid lausa pluraalis "meeskond" kasutada. Siiski selle väitega pole üldse nõus, järgmine hooaeg on majandussurutisest juba ehk toibutud ning eelarved suurenevad. Ootan huviga, mida järgmisel hooajal Rock suudab teha, sisuliselt enamus meeskonnast säilitatakse ning raha tekib rohkem võõrmängijate sisse toomiseks.
Rockil vist peaks nn eestlaste kolme aasta projekt olema? Või olen ma millestki valestiaru saanud?. Milleks neid kolmeaastaseid siis sõlmida, kui tuua veel kaks-kolm leegionäri juurde? Ja kahjuks ei lähe see majandus ühe aastaga nii üles, et see efekt kohe ka sponsimise valda jõuaks. Vt kas või seda, mmis maailmas toimub. Ennekõike peavad need firmad veel paar aastat oma rasvaprotsenti tõstma.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas nojah »

Tegelikult jah Tallinnas kahe BBL Elite divisjoni tasemel võistleva võistkonna ülalpidamine on paras luksus. Ei jagu raha ja oma mängijaid õieti ühegi jaoks :D Tegelikult suures plaanis võttes mahuks Eestisse arvestades meie resursse (raha, rahvaarv, tasemel mängijad jne) kõige rohkem üks selline klubi ära, mis võiks üritada juba rahvusvahelisel tasemel läbilööki. Muidugi, see idee reaalsusesse viia on suhteliselt rumal. Esiteks ei lepiks ei Tartu ega Tallinna toetajad sellega, et panustame nüüd ainult ühe linna klubile (isegi kiirrongi pole, mis linnade vahel näiteks 1 kuni 1,5 tunniga ühendust peaks) ning teiseks kaoks igasugune kohalik konkurents ära, mis oleks ka halb.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Tegelikult jah Tallinnas kahe BBL Elite divisjoni tasemel võistleva võistkonna ülalpidamine on paras luksus. Ei jagu raha ja oma mängijaid õieti ühegi jaoks :D Tegelikult suures plaanis võttes mahuks Eestisse arvestades meie resursse (raha, rahvaarv, tasemel mängijad jne) kõige rohkem üks selline klubi ära, mis võiks üritada juba rahvusvahelisel tasemel läbilööki. Muidugi, see idee reaalsusesse viia on suhteliselt rumal. Esiteks ei lepiks ei Tartu ega Tallinna toetajad sellega, et panustame nüüd ainult ühe linna klubile (isegi kiirrongi pole, mis linnade vahel näiteks 1 kuni 1,5 tunniga ühendust peaks) ning teiseks kaoks igasugune kohalik konkurents ära, mis oleks ka halb.
Salumets räägib täpselt sinu sõnadega:)
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas zero0 »

Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:
Oskar8 kirjutas: No 2008 on suhteliselt erand... sellisel tasemel meeskonda me Eestis nii pea ei näe kahjuks.
Tuletan meelde, et Tartu Rocki nimeline meeskond tegutses ka tol ajal - võitis hooaja tähtsamas mängus Cramot - , nii et võid lausa pluraalis "meeskond" kasutada. Siiski selle väitega pole üldse nõus, järgmine hooaeg on majandussurutisest juba ehk toibutud ning eelarved suurenevad. Ootan huviga, mida järgmisel hooajal Rock suudab teha, sisuliselt enamus meeskonnast säilitatakse ning raha tekib rohkem võõrmängijate sisse toomiseks.
Rockil vist peaks nn eestlaste kolme aasta projekt olema? Või olen ma millestki valestiaru saanud?. Milleks neid kolmeaastaseid siis sõlmida, kui tuua veel kaks-kolm leegionäri juurde? Ja kahjuks ei lähe see majandus ühe aastaga nii üles, et see efekt kohe ka sponsimise valda jõuaks. Vt kas või seda, mmis maailmas toimub. Ennekõike peavad need firmad veel paar aastat oma rasvaprotsenti tõstma.
Tõesti on kolmeaastane projekt, aga ma ei mõelnudki, et tuua VEEL juurde, mõtlesin tühjade kohtade täitmist, mis järgmisel aastal oletavasti tekivad. Taltsi ja Tsintsadzet me kohe kindlasti mängimas ei näe. Callistus - võimalik, et jääb, oleneb tema hooajast. Niisiis ma loodan, et järgmine hooaeg tekib veel rohkem raha nendest järele jäävate aukude paremini lappimiseks. Ning ehk tuua veel lisajõudu ka korvi alla. Näis.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas BCKLV »

Ideaalis ma näen, et Tallinnas olekski üks meeskond, üks kindel süsteem, linna, sponsorite ja rahva toetus. Kahe Kalevi liitmisel oleks eelarve üle 10 milli, selle eest saaks juba paar kõvemat välismängijat osta. Krt minupoolest tooge kasvõi 10 Fisherit, kui see rahvusvahelisel tasandil tulemust annab. Mõni eestlane sellises kõvas satsis ennast pildile suudab mängida oleks ka ainult tervitatav. Praeguste kohalike tasavägiste derby'de üle ei oska kahjuks rõõmu tunda.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas TDK »

Foxi, Kanguri ja Linehani hooajal oli eelarve kuuldavasti 17milli ja ikka ei suudetud midagi ära teha. Nagu Kerde ütles ühes videos, et eelmine hooaeg tegi Eesti korvpall üle pika aja pikad sammud tagasi, ilmselt läheb see ka nii veel sel hooajal, nii et hetkel ei saagi üle oma varju hüpata, peab rõõmu tundma nende derbyde üle ja lootma järjekordselt, et uus hooaeg tuleb helgem. Kuigi ma olen väsinud sellest lootmisest ja ootamisest, siis midagi ei olegi teha.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Kris »

Mängult. Nagu numbritestki näha mängis TTÜ täna palju nõrgemalt.

Archibald oli kehv.
Osby. Nende 2 mänguga on mulle selgeks saanud et tegu pole kaitsemehega. Rünnak siiski norm, kuid oma korvi on vaja ka kaitsta. Temalt siiski täna minu silmis play of the game sööt.
Ja kui juba eesliinist rääkida, siis Makkel polnud ka sama hea päev kui kolmapäeval.

Perlas pole üldse midagi erilist. TTÜ pressingu vastu jäid hätta, lasid järgi tulla. Homme Kalevilt ootan kindlat võitu (vähemalt sellise mänguga nagu Perlas täna näitas).
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas vaim564 »

Said läbi häda jagu Valgast, mängisid küll ilma Kriisata. Pilk 31p. ja Archibald 27p.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas xrip55 »

Kris kirjutas: Archibald oli kehv.
vaim564 kirjutas:Said läbi häda jagu Valgast, mängisid küll ilma Kriisata. Pilk 31p. ja Archibald 27p.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Kris »

xrip55 kirjutas:
Kris kirjutas: Archibald oli kehv.
vaim564 kirjutas:Said läbi häda jagu Valgast, mängisid küll ilma Kriisata. Pilk 31p. ja Archibald 27p.
Mina ütlesin seda reedese Perlase mängu kohta.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas KalevForever »

Mis värk see jälle on ,et mäng käib ,aga online lahti ei saa basketist.
Vasta