Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nojah »

Minu arust OK, sest ta on Hollandis ka mänginud keskkaitsjat ja parem Taani meistriliiga kogemusega Sidorenkov äärekaitses, kui Norra esiliigas pingil istuv Bärengrub keskkaitses. Kahju muidugi, et viimane vigastada sai (sellest alati kahju) aga ma usun, et selline koosseis on etem.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

nub4you kirjutas:Klavan asendabki siis Piirojat
Igati loogiline käik! Mees on minu meelest mitmeid kordi öelnud, et soovib keskkaitses mängida, nii nagu klubiski seda teeb, nüüd saab võimaluse.
Mis mees see Sidorenkov muidu on ka? Olen teda paar korda vist koondise eest mängimas näinud, kahjuks ei mäleta, mis masti mehega tegu on.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nojah »

Kõva võitleja ja rabeleja on Sidorenkov küll. Noh õnnestub kuidas kunagi. Kui ta veel Floras mängis, siis tihti tegi ikka lollusi ja valesööte aga kindlasti nüüd Taanis mängides on tase paremaks läinud. Need viimased harvad korrad, kui teda mängimas olen näinud (Usbeki vastu oli ja vist ka Soome vastu) on küll suht korraliku mulje jätnud.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Zenjov on ka terveks saanud, vähemalt täna trennis tundus, et ei olnud vigastusest märki. Treeningmängus mängis ründes koos Kingiga, äkki Zenjov lausa alustab ??
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui on mängukõlbulik, siis loomulikult alustab.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Rüütli ütles, et arvatavasti siiski mitte. Ta võiks teine poolaeg tulla ja siis nende "aeglaste" Sloveenia kaitsjate vastu ära kõmmutada.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Chemic »

Ma arvan, et esimene poolaeg saadakse hakkama, nagu tavaliselt. Teine poolaeg lööb aga sloveenia 2 väravat ja mängu seisuks jääbki 2:0 Sloveenidele.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

Hahaa, jalgpall on ikka kummaline mäng. Üks päev viigistad Itaaliaga, teisel päeval võidad Sloveeniat, kolmandal päeval aga teed viigi Fääridega :D
Jutt on siis muidugist Põhja-Iirimaast. Nüüd võiks Serbia Itaaliaga viigi teha ning Eesti võita, siis oleks tabeliseis üpris ilus :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sigmar »

niisugune kahtlane tunne, et jääb 0-1...
Juss1992
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Aug 2010, 18:52

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Juss1992 »

Kahtlane tunne et 1:0 eestile :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

Ootan ainult võitu!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas marxx762 »

eestlased võiks poolkiiresse minnes palli kiiremini üles viia, mitte üksi vedada. Ja rohkem sööta vabadele meestele, mitte ise ise ise.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

nojah kirjutas:Kõva võitleja ja rabeleja on Sidorenkov küll. Noh õnnestub kuidas kunagi. Kui ta veel Floras mängis, siis tihti tegi ikka lollusi ja valesööte aga kindlasti nüüd Taanis mängides on tase paremaks läinud. Need viimased harvad korrad, kui teda mängimas olen näinud (Usbeki vastu oli ja vist ka Soome vastu) on küll suht korraliku mulje jätnud.
Masendav. :(
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Chemic »

"Õiglane tulemus oleks olnud viik". :smash:
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nojah »

Tegelikult on Sloveenia sümpaatne meeskond. Tõesti oma meeskondliku ja võitlusliku mänguga Eesti sarnane, lihtsalt veidi parem - natukene agressiivsemad, otsustavamad, enesekindlamad jne. Samas mitte midagi sellist, et heal päeval ei võiks nendega viigistada või neid võita. Seekord siiski mitte ja pigem nad olidki rohkem võitu väärt, nende surve teisel poolajal kuni väravani oli päris hea. Ma selles väravas Sidorenkovi küll liiga palju ei süüdistaks, selliseid asju juhtub ikka kui teravad pallid värava alt läbi käivad. Pigem oli kahju sellest, et Rähn ka välja langes ja ilma kahe põhimeheta kaitses on tunduvalt raskem.

Aga üldiselt Sloveenia jättis siiani vastastest kõige parema mulje. Parema, kui Itaalia. Ja nad olid ka mänguks paremini valmistanud, suutsid meie tugevamaid valvata. Eestil tasuks küll Sloveeniast eeskuju võtta. Ega mingiks Brasiilia või Hispaania stiili meeskonnaks meil pole kunagi lootust jõuda. Pigem on just Sloveenia, Taani, Rootsi jne see tase, kuhu võiks pürgida.

Enne nägin telekast veel teist poolaega Soome õnnetust viimase sekundi kaotusest Ungarile 1:2 mille nad kodus said. Mina küll ütleks, et Eesti-Sloveenia mäng oli oma kvaliteedilt hoopis parem.
Vasta