Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas TDK »

Nats jama muidugi on, et 20 punktine vahe lasti nii väikseks aga no võit on võit ja vähemalt said kõik noored mängida kenasti :)
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas theundertaker »

nüüd siis ootame millise mehe valivad treeneri siia ja loodame et jõuab kohale see nädal
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

Iseenesest hea meel, et favoriidid ei saa end nõrgemate vastu lõdvaks lasta, et tuleb üllatusi jne aga samas tahaks nagu sedagi näha, et Orula, Kitsing ja teised varumehed tambivad poolamatöörsatsi teinekord maa alla. No vaatamata tihedale mängudegraafikule see mõnes mõttes ikka normaalne ei ole, et Cramo saab Valga vastu viiimase sekundi võidu.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas maik »

KalevRuus kirjutas:Iseenesest hea meel, et favoriidid ei saa end nõrgemate vastu lõdvaks lasta, et tuleb üllatusi jne aga samas tahaks nagu sedagi näha, et Orula, Kitsing ja teised varumehed tambivad poolamatöörsatsi teinekord maa alla. No vaatamata tihedale mängudegraafikule see mõnes mõttes ikka normaalne ei ole, et Cramo saab Valga vastu viiimase sekundi võidu.
Aga no kui võtta seda, mis mehed vastu olid Kitsingule, Orulale jm härrastele vastu, siis on viimased ikka tasemelt üle, kuna nad kogenumad ( ala. Tagamets, Vasar jne )
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

Aga no kui võtta seda, mis mehed vastu olid Kitsingule, Orulale jm härrastele vastu, siis on viimased ikka tasemelt üle, kuna nad kogenumad ( ala. Tagamets, Vasar jne )
Mis omakorda näitab jälle Eesti (noor)korvpallurite taset... Ma vahel pessimistlikult mõtlen, et tegelikult pole me siiani veel põhja näinud, nii jube kui see mõte ka ei tundu, on tõeline põhi alles tulemas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:
Aga no kui võtta seda, mis mehed vastu olid Kitsingule, Orulale jm härrastele vastu, siis on viimased ikka tasemelt üle, kuna nad kogenumad ( ala. Tagamets, Vasar jne )
Mis omakorda näitab jälle Eesti (noor)korvpallurite taset... Ma vahel pessimistlikult mõtlen, et tegelikult pole me siiani veel põhja näinud, nii jube kui see mõte ka ei tundu, on tõeline põhi alles tulemas.
Üks asi, et mängiti neljas mäng viie päeva jooksul, kuid tuleb silmas pidada, et Lätis käidi sisuliselt 8 mehega, pluss bussisõidud. professionaalsest klubist jne pole mõtet jahuda, kes sellist asja on kogenud, see teab, mida see nt liigestele tähendab. Pole ju hetkel meeskonnal teist mängujuhtigi, mis on ikka väga oluline lüli. Mina ausalt panin oma 50 eeki Valga peale...lihtsalt väikse õlleraha teenimise eesmärgil. Kitsing jne noormängijad seepärast noormängijad ongi, et nad on veel ebastabiilsed (vt viskeprotsente täna) ja ei talu ka selliseid koormusi (peaga vaja mängida). Sellest mängust nüüd küll järeldusi ei maksa teha, poolamatööridel oli täna kogemuse eelis ning Cramo nn profieelise nullis sellised asjaolud nagu need olid.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas cramokalev »

3 tüüpi kes on aastal 1992 sündinud mängisid kokku 25min valga vastu,see on 8min igaühele kui jagada.Rockis on 1 tüüp kes on sündinud aastal 1991 ja isegi tema sai ainult 24min mängida valga vastu :D Kalevis on potentsiaali.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Karl »

Jah muidugi on täiesti normaalne kõrvutada Veidemanni Puideti, Suija ja Põlluga :smash:
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas zero0 »

cramokalev kirjutas:3 tüüpi kes on aastal 1992 sündinud mängisid kokku 25min valga vastu,see on 8min igaühele kui jagada.Rockis on 1 tüüp kes on sündinud aastal 1991 ja isegi tema sai ainult 24min mängida valga vastu :D Kalevis on potentsiaali.
Cramuuuu on meile massiliselt uusi talente kasvatanud ju! Tegelt siiski enamus on Sõbra käe alt tulnud.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Karl »

jah, Rockil on juu vastu panna sellised talendid nagu Rannule, Doronin ja Allingu.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Bawse »

theundertaker kirjutas:nüüd siis ootame millise mehe valivad treeneri siia ja loodame et jõuab kohale see nädal
Eks näeb mis paistab ja.
Mina olen Grexi ikka alati uskunud. Täna mängis jälle väikest Jordani ja tõi võidu koju. Hea et ta ikka Bocki ei läinud. asendamatu lüli hetkel.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas theundertaker »

Bawse kirjutas:
theundertaker kirjutas:nüüd siis ootame millise mehe valivad treeneri siia ja loodame et jõuab kohale see nädal
Eks näeb mis paistab ja.
Mina olen Grexi ikka alati uskunud. Täna mängis jälle väikest Jordani ja tõi võidu koju. Hea et ta ikka Bocki ei läinud. asendamatu lüli hetkel.
ja hea et ei läinud:)
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Go Cramo! »

Jube kui kehvalt mehed lauavõitluses loivavad! Võruga poolajaks samal pulgal. Samuti on viskeprotsent suht õudne. 25-11 kaheseid ja 16-6 kolmeseid
Ei tea kas asi tõesti väsimuses või katsetatakse läbi mingeid imeliikumisi ja imeviskeid:)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas marxx762 »

Go Cramo! kirjutas:Jube kui kehvalt mehed lauavõitluses loivavad! Võruga poolajaks samal pulgal. Samuti on viskeprotsent suht õudne. 25-11 kaheseid ja 16-6 kolmeseid
Ei tea kas asi tõesti väsimuses või katsetatakse läbi mingeid imeliikumisi ja imeviskeid:)
koduigatsus ja ei viicita , ma arvan.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas TDK »

Tammel 100% visked esimesel poolajal, üldse Tamm on mind isiklikult väga positiivselt üllatanud, selles mõttes, et kui Kuusmaa ta alguses meile üle tõi, siis ma olin suht pessimistlik, mõtlesin et ega ta nüüd nii hea ka pole. Aga iga mänguga olen hakanud rohkem aru saama, miks see mees Kuusmaa üks lemmikuid on :)
Vasta