Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Go Cramo! kirjutas:
theundertaker kirjutas:ei tea kas saab täna teada kes tuleb või ei saa:)
no lubati neljapäevaks teada anda jah, paraku aeg on näidanud kahjuks, et Kalev/Cramo lubadusi tõeselt võtta on suht raske
ei ole kuskil lubatud tänaseks teada anda, vaid meeskonnas selgust saada, keda tahetakse ja kes saadaval. Avalikustatakse ikka vast siis, kui asi kindel on (eelleping vms), muidu läheb nii nagu sageli, et öeldakse välja, aga...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Ma ei muretse üldse sellepärast et uudiseid pole tulnud. Ju siis veel peetakse läbirääkimisi.

Ise loodan, et ehk jõuab esmaspäevaks Rapla vastu mehe kohale tuua ja mängima saada, talle oleks need Rapla ja teisipäevane TTÜ II heaks tutvuseks meeskonnaga. Saaks end sisse mängida, tutvuda Kuusmaa stiiliga, meeskonnakaaslastega väljakul kohaneda. Nii loodan mina. Aga esmaspäevani veel aega.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Go Cramo! »

vaevalt, et nüüd mees kahe mänguga siin miskit suurt kohaneda jõuab. USA-st tulekul läheb ca. nädal et üldse ajavahega harjuda.
Keegi targem võiks muidugi kommenteerida, kaua profesionaalidel võib võtta aega uue meeskonna ja liikumistega kohanemine?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

vaevalt, et siin ühtset retsepti kohanemiseks on.

aga kõik nad ei peaks üldse USAst tulema, Davis on Poolas ja Myles Kreekas arvatavasti.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas YO »

Kris kirjutas:Ma ei muretse üldse sellepärast et uudiseid pole tulnud. Ju siis veel peetakse läbirääkimisi.

Ise loodan, et ehk jõuab esmaspäevaks Rapla vastu mehe kohale tuua ja mängima saada, talle oleks need Rapla ja teisipäevane TTÜ II heaks tutvuseks meeskonnaga. Saaks end sisse mängida, tutvuda Kuusmaa stiiliga, meeskonnakaaslastega väljakul kohaneda. Nii loodan mina. Aga esmaspäevani veel aega.
Usast tulek võtab aega alla 24h
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kaska »

YO kirjutas:
Kris kirjutas:Ma ei muretse üldse sellepärast et uudiseid pole tulnud. Ju siis veel peetakse läbirääkimisi.

Ise loodan, et ehk jõuab esmaspäevaks Rapla vastu mehe kohale tuua ja mängima saada, talle oleks need Rapla ja teisipäevane TTÜ II heaks tutvuseks meeskonnaga. Saaks end sisse mängida, tutvuda Kuusmaa stiiliga, meeskonnakaaslastega väljakul kohaneda. Nii loodan mina. Aga esmaspäevani veel aega.
Usast tulek võtab aega alla 24h
no kui joppab :D töökaaslasel läx 36h.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

http://sport.postimees.ee/?id=330315" onclick="window.open(this.href);return false;
Asjade selline käik pani peatreener Aivar Kuusmaad kaaluma koguni Rakverest hundipassi saanud Heiko Rannula palkamist.

«Mängujuhtide read on meil ju hõredad,» põhjendas Kuusmaa juba paar päeva tagasi. Otsuse langetab ta koos klubi juhtidega täna. Samal koosolekul peaks lõpuks selguma ka kalevlaste uue leegionäri nimi.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

mis kell see koosolek on ei tea
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

theundertaker kirjutas:mis kell see koosolek on ei tea
Palun väga, uudised siin: Rannula liitub kuuajase katseajaga, samuti Anthony Myles siis keskmängijaks esimene valik - http://sport.postimees.ee/?id=330569" onclick="window.open(this.href);return false;
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas huh im kito »

mina olen kusjuures alati rannulasse uskunud :D , mäletan teda veel ,kui ta ilusti rockis mängis , kui ei eksi oli veel rockis selline mees nagu vaskys ?:D
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Bawse »

huh im kito kirjutas:mina olen kusjuures alati rannulasse uskunud :D , mäletan teda veel ,kui ta ilusti rockis mängis , kui ei eksi oli veel rockis selline mees nagu vaskys ?:D
Tead ma otsisingi just kedagi oma mälumängutiimi, üks kõvade teadmistega vend oli puudu. Vaskys pelas tõesti rockis, ise ei mäletanudki, pidin googlest järgi vaatama.

Minul Rannulasse usku pole, las Sokk saab terveks ja siis võib Rannula kuu aja järel kenasti lahti lasta.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ühesõnaga venimine jätkub...Mylesiga siis alles läbirääkimised ALGAVAD ja kui teda ei saada, siis PROOVIME saada Davist.


Ma vean kihla, et oktoobrikuu mängudes küll ükski võõrleegionär veel ei osale. Tõenäoliselt mitte ka novembri esimesel nädalal. Keda need lutisaamised ikka huvitavad.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas YO »

Davis tundub vähe asjalikum
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Taaskord tuleb öelda, et mõned asjad siin maailmas ei muutu.
Kusjuures mitte ainult võõrmängijate otsingud vaid ka vigastustejamad. Kes kurat oleks hilissuvel osalenud arvata, et niigi pidevalt vigaste Soku ja Riisi jaoks ei too ka see aasta selles mõttes mingit muutust ja kaalutakse Rannula (!!!) ajutist satsivõtmist. :smash:
Ma arvasin eelmisel aastal, et see vigastustelaine oli ebaõnn ja teist aastat nii hullult minna ei saa aga juba jamad käes. Kui veel peaks mingi gripipuhang saabuma nagu igal aastal ikka juhtub...
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Go Cramo! »

KalevRuus kirjutas:Taaskord tuleb öelda, et mõned asjad siin maailmas ei muutu.
Kusjuures mitte ainult võõrmängijate otsingud vaid ka vigastustejamad. Kes kurat oleks hilissuvel osalenud arvata, et niigi pidevalt vigaste Soku ja Riisi jaoks ei too ka see aasta selles mõttes mingit muutust ja kaalutakse Rannula (!!!) ajutist satsivõtmist. :smash:
Ma arvasin eelmisel aastal, et see vigastustelaine oli ebaõnn ja teist aastat nii hullult minna ei saa aga juba jamad käes. Kui veel peaks mingi gripipuhang saabuma nagu igal aastal ikka juhtub...
täiesti nõus sinuga. Ja see leegionäride palkamine ja otsimine on muutunud tõeliseks naljanumbriks Kalev/Cramo meeskonnas! Pidev keerutamine ja pudru ajamine. Oli ju ammu kuskil jutt, et lähinädalal peaks hakkama keegi juba siiapoole lendama, nüüd aga ALUSTATAKSE järjekordseid LÄBIRÄÄKIMISI!? WTF???
Ma sügavalt loodan, et mees kes tuleb on ka seda venitamist,ootamist ja fännide lollitamist väärt, mitte pole aga järjekordne poolkõva lahend
Vasta